Polecane posty

Hoxem    0

potrzebuje pomocy przy agrotronie 85:

 

1. Nie działa mi nawiew, gdzie szukać problemu

2.  Mam strasznie mieciutkie sprzęgło, czy wy też takie macie, wgl tak jakby nie było czuć i bierze przy górze

3. Z cięzarem z przyczepą ruszacie ze sprzęgła czy z rewersu da radę ?

4. Odpalanie jak jest zimny, jak sie go podgrzewa i wgl ?

 

Ciągnik mam od dziś także nie bardzo jestem oblatany do gdzie i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristoffer    4

Nawiew to może od bezpieczników w sumie mam do czynienia ze 106 ale sprzęgło tez jest mieciutkie ja zawsze ruszam ze sprzęgła i to rewers nie zawsze za łączy a co do odpalania jak jest zimno to włącza się kluczyk gasną kontrolki i jeszcze chwilę pali się od grzania a jak z gaśnie to się odpala i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0889    1

u mnie w mk2 tez nie działał nawiew na 2 biegach winny był bezpiecznik termiczny przy regulatorze, są tam 3 takie bezpieczniki 216 stopni i jeden właśnie był nie sprawny, dmuchawa i regulator sa  pod siedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Hoxem Tak, ale kiedy masz duży ciężar i ruszasz z wysokiego biegu, warto ruszać ze sprzęgła żeby nie zadusić ciągnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoxem    0

dobra jeszcze jakby mi ktoś powiedział gdzie są te bezpieczniki, bo nie wiem który to który w skrzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoxem    0

jeszcze chłopaki najważniejsza sprawa, nie orientujecie się gdzie kupie do niego fotel z zawieszeniem mechanicznym bo moje jest padniete do samej ziemi i chyba czeka mnie wymiana, oczywiście rozsądna cena to ok 1tyś zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristoffer    4

Bezpiecznik agrotron 106 od dmuchawy to f-3 a nie wiem czy u ciebie tak samo ,a siedzenie masz powietrzne czy mechaniczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez tomek2201
      Witam. Przymierzam się do zakupu kombajnu na 40 ha zamiast Bizona ZO56. Zastanawiam się nad w/w modelami Deutz-Fahr. Czy jest jakaś różnica w wydajności tych dwóch modeli i jaka jest faktyczną ich wydajność np. w pszenicy 7t/ha? Jakie macie opinie na ich temat? Na co w szczególności zwrócić uwagę? Czy oprócz umiejscowienia rury wysyłkowej są jeszcze jakieś różnice? Model 35.75 jest młodszy rocznikowo i łatwiej jest znaleźć egzemplarz ze sterowaniem z joystick. Bizonem kosiłem 0,8 ha/godz a czego można spodziewać się po tych modelach. Wydaje mi się że nie są to jakieś problematyczne i skomplikowane maszyny. Zastanawiam się też nad 36.10 ale to już jest większa maszyna i ciężko trafić z hederem 4,2 i na mój areał jest chyba za duży.
    • Przez chrobi123
      Witam,  od jakiegoś czasu mam problem ze sprzęgłem w case farmall 75a, a mianowicie sytuacja wygląda tak że gdy jadę ciągnikiem i naciskam pedał to idzie bez żadnego oporu do podłogi i nie wysprzęgla, casem problem sie naprawia jak zgaszę i włącze od nowa silnik ale teraz już coraz rzadziej to pomaga a problem pojawia sie coraz częściej, pomaga natomiast wybicie wszystkich wajch na neutral a potem na siłe wbić pierwszy zakres i pierwszy bieg i rewers do przodu , jak zacznie ciągnik jechać to gaz do dechy i po chwili pedał sie robi twardy, proszę o pomoc co z tym robić
    • Przez damianop85
      Witam,
      w moim Agroplusie pojawił się błąd M9, plus kontrolka stop, proszę o informacje co może być przyczyną , gdzie szukać rozwiązania?
    • Przez dawidursus323
      Mam następujący problem. Po zimie sprzęgło młocarni w Claas consul nie załącza się do końca. Nie zaskakuje. Jak od początku rozebrać ten mechanizm? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj