News
Robo86

[sprzedam] Olej silnikowy Lotos Turdus 20L Orginał

Polecane posty

Robo86    0

Witam

Mam na sprzedaż olej Lotos Turdus shpd 15W40 20L za 196zł brutto, wystawiam Fv Vat.

koszt kuriera do 30kg:

Na przedpłatę 17zł

Pobranie 23zł

Tel: 514-103-001

Jest to olej silnikowy do silników wysokoprężnych. 

Wielosezonowy olej silnikowy typu SHPD (Super High Performance Diesel), zawiera selektywnie rafinowane, odparafinowane rozpuszczalnikowo i hydrorafinowane destylaty olejowe uzyskiwane z ropy naftowej oraz pakiet dodatków uszlachetniających o działaniu przeciwutleniającym, przeciwkorozyjnym, poprawiającym własności myjąco-dyspergujące, własności smarne i lepkościowo-temperaturowe. Przeznaczony do stosowania w mocno i średnio wysilonych silnikach wysokoprężnych (turbodoładowanych i wolnossących) samochodów ciężarowych, autobusów i sprzętu budowlanego.

SPECYFIKACJA:

SAE 15W/40 API • CH-4/CG-4/CF/SL 
ACEA E3-02/E3-96/E2-96 MB- Approval 228.3 VOLVO VDS-2 MAN M 3275 CES 20076, 20077

post-77470-0-99267900-1425653235_thumb.jpg

Marekcyp    0

Mam takie oleje w 5 litrowych bankach. Sprzedam za 40 zł za szt. Mam również. Lotos Agro sto plus w 20l i 5l,lhl w 5l lotos atf2. Bardzo niskie ceny. Bez faktur
Również lotos paru 80w90 borygo, i koncentrat płynu chłodzącego, przekaźniki mocy, szybkozlacza i wiele innych, tanio

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rafa5
      Witam, mam problem w MF 520. A mianowicie w tamte żniwa na koniec zaczął grzać mi się olej hydrauliczny(gotować). Zimą wymieniłem olej hydrauliczny i filtr oleju i nic to nie pomogło. Po ok. pół godzinie koszenia olej w zbiorniku zaczyna się gotować, hydraulika przestaje działać (nie podnosi heder) no i jest problem. Może ktoś coś podpowie w temacie, pozdrawiam
    • Przez _KARTOFEL_
      Ile litrów oleju hydraulicznego mieści się w cyklopie? 
    • Przez misiekadam
      Jak w tytule;)kopci na biało wywala olek kolektorem i dmucha mocno powietrzem z miski olejowej 
    • Przez Zicodawid
      Panowie potrzebuje szybkiej pomocy  czy może ktoś ma zalany olej agrol u w Ursusie c 912  on jest olejem hydrauliczne przekladniowy. Do tej pory  był własny hipol ale był problem z rozruchem walka gdy było zimno teraz wszystko remontuje wymiana tarczek pompki i chce właśnie zamienić olej ale nie wiem czy nie będzie za rzadki  i czy nie będzie wałek stawać jak się rozgrzeje 
    • Przez dawid1983
      witam ponownie mam pytanie olej chydrauliczno -przekladniowy tej marki
      REVLINE KRATOS UTTO 10W-30 co o nim sadzicie czy sie nadaje
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.