Skocz do zawartości
News
Robo86

[sprzedam] Olej silnikowy Lotos Turdus 20L Orginał

Polecane posty

Robo86    0

Witam

Mam na sprzedaż olej Lotos Turdus shpd 15W40 20L za 196zł brutto, wystawiam Fv Vat.

koszt kuriera do 30kg:

Na przedpłatę 17zł

Pobranie 23zł

Tel: 514-103-001

Jest to olej silnikowy do silników wysokoprężnych. 

Wielosezonowy olej silnikowy typu SHPD (Super High Performance Diesel), zawiera selektywnie rafinowane, odparafinowane rozpuszczalnikowo i hydrorafinowane destylaty olejowe uzyskiwane z ropy naftowej oraz pakiet dodatków uszlachetniających o działaniu przeciwutleniającym, przeciwkorozyjnym, poprawiającym własności myjąco-dyspergujące, własności smarne i lepkościowo-temperaturowe. Przeznaczony do stosowania w mocno i średnio wysilonych silnikach wysokoprężnych (turbodoładowanych i wolnossących) samochodów ciężarowych, autobusów i sprzętu budowlanego.

SPECYFIKACJA:

SAE 15W/40 API • CH-4/CG-4/CF/SL 
ACEA E3-02/E3-96/E2-96 MB- Approval 228.3 VOLVO VDS-2 MAN M 3275 CES 20076, 20077

post-77470-0-99267900-1425653235_thumb.jpg

michal1993    363

To nie kupuj. Nigdzie nie jest napisane że ma być tanio.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Marekcyp    0

Mam takie oleje w 5 litrowych bankach. Sprzedam za 40 zł za szt. Mam również. Lotos Agro sto plus w 20l i 5l,lhl w 5l lotos atf2. Bardzo niskie ceny. Bez faktur
Również lotos paru 80w90 borygo, i koncentrat płynu chłodzącego, przekaźniki mocy, szybkozlacza i wiele innych, tanio

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Cariena
      Problem dotyczy MF 3125, a mianowicie wygląda on tak:
      Nie posiadając bagnetu w tym ciągniku, postanowiłem kupić.
      Kupiłem w necie, rozmawiałem z gościem powiedział, że nie ma problemu, jest to dostępne. Kupiłem bagnet za 135 zł "oryginał".
      Niestety nasz oryginał tak za bardzo nie chce pasować. Ma średnicę ok. 1,5mm większą niż otwór na bagnet.
      Teoretycznie, gdy bagnet dojdzie do tego miejsca już nawet się macza w oleju (do kreski opisującą minimum)
      Wcześniej nie miałem w tym ciągniku bagnetu tylko jakiś kawałek blaszki, niewiadomego pochodzenia, nie mam z czym za bardzo porównać. I nie jestem pewien czy to na pewno odpowiedni bagnet.
      Tu następuje prośba, czy ktoś może jakoś potwierdzić, że ten bagnet o takich wymiarach jak na zdjęciu jest dobry do tego ciągnika??

Odległość do maximum - 18,2 cm
      Odległość do minimum - 21,2 cm

Poprzednio ni

• Przez CezaryRoszkowski
      Halko,
      kupiłem prasoowijarke i potrzebny mi load sensing (ls) do lepszego funkcjonowania maszyny.
      Ciągnik 6820, co to za gniazdo ? Zwyklę wyjście hydraulicze czy moze jakis swobodny spływ ?
      Zdj dla znawców

• Przez Arasowsky
      Witam, tak jak w temacie. Delikatnie sączy mi się olej z elementu że zdjęcia. 
      Co to jest? I jak to uszczelnić ewentualnie?

• Przez tomek2201
      Witam. Będę wymieniał olej w skrzyni w JD i do tej pory był lany fabryczny Hy-Gard. Czy mogę zalać zamiast tego Fuchs Agrifarm Stou MC 10W40? Bo chciałbym mieć taki sam olej we wszystkich ciągnikach. Lał ktos ten olej do JD? Nie narobi mi problemów. Ciągnik ma rewers elektrohydrauliczny. Bo do NH TD60D myślę że bez problemu się nadaje.
    • Przez tomek14
      wymieniam właśnie olej w silniku zetor 7211 i mam pytanie jaki olej najlepiej wlać do silnika i ile litrów bo czytałem trochę i wszędzie podają różnie,więc ile litrów będzie najlepiej ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.