Polecane posty

borsuk1891    0

Witam wszystkich.

Co może być przyczyną zgrzytania w skrzyni podczas wrzucania na 1 i wsteczny bieg? Gdy wrzucam z innych biegów czyli z 2 i 3 to wszystko jest dobrze.

qba333    10

przyczyna jest taka ze wrzucasz te biegi a nie zatrzymujesz sie pewnie do konca a ze prawdopodobnie masz skrzynie 12+4 a one na 1 i R nie maja synchronizatorow i zgrzyta. Biegi 2 i 3 sa synchronizowane wiec jest ok.

akmaly    279

Tak jak kolega wyżej pisał w tych skrzyniach nie ma synchronizatorów na 1 i wstecznym. Sprawdź i wyreguluj 1 stopień sprzęgła.

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    370

A co Ty chcesz tam regulować?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

corrado    370

Jeśli dobrze pamiętam jest hydrauliczne więc co najwyżej można je odpowietrzyć, ale jest na bank to co kolega kilka postów wyżej napisał odnośnie synchronizatorów więc nic tego nie zmieni. Tak jest i już. 

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Szczepek81
      Witam czy ktoś posiada Masseya 6499 proszę o opinie ,mogę kupić z rocznika 2012 4000 mg za około 175 tys złotych czy to dobra cena ? Pozdrowienia i proszę o opinie 
    • Przez Szczepek81
      Witam czy ktoś posiada Masseya 6499 proszę o opinie ,mogę kupić z rocznika 2012 4000 mg za około 175 tys złotych czy to dobra cena ? Pozdrowienia i proszę o opinie 
    • Przez Szczepek81
      Mam do kupienia Masseya 6499 rocznik 2012 ,4000 mg jak oceniacie ten model i ile może kosztowac ?Ogólnie jest bardzo zadbany cena 175 tys czy się oplaca?
    • Przez damian7331
      Witam, robił ktoś już kabinę do swojego kombajnu zbożowego? Posiadam mf'a 440 bez kabinki a przydała by się... Ciężko jest kupić oryginalną kabinę... Myślę nad zrobieniem takiej z nawiewami i aby to ładnie wyglądało i spełniało swoje zadanie... Pozdrawiam.
    • Przez Szczepek81
      Witam mam pytanie odnosnie Masseya 6499 deyna 6 z 2012 roku czy ktoś posiada taki traktor i mógłby coś na jego temat napisac.Jak sprawuje się skrzynia i czy sa awaryjne bo mam okazje kupić ma na zegarze 4000 mg 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.