jarek1780

Różnice między forterrą 110 HSX a Proxima power 110

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarek1780    0

Witam

Jak w temacie jakie są róznice pomiędzy tymi dwoma ciągnikami prócz ceny?

z góry dziękuje 

pozdrawiam

toorano    26

tak najprościej to forterra jest na bazie 8011, a proxima na 4011 więc różnica duża

Wiadomość z agroFakt.pl

leszekd    95

Ale jeździłeś czy coś robiłeś, orałeś, agregat, prasa??

Różnica jest znaczna proxima to ciągnik lekki o znacznie delikatniejszej konstrukcji tylnego mostu jak wyżej pochodna 4011 jednak spokojnie można nim pracować w gospodarstwie gdzie nie mamy ciężkich narzędzi zawiesanych bo ciąnąć można spokojnie półzawieszny uprawowo siewny talerzowy. Wadą modelu jest paliwożerność zresztą znajomy ma forttere tak samo pali nawet jak nie robi to pali. 

renault    2

taak i jak stoi w garażu to też pali pewnie :D forterrę zawsze można przerobić na 140 :) rozstaw osi większy masa i skrzynia w hsx ma więcej przełożeń kabina, amortyzowana 

stantom    14

Ja słyszałem ,że forterry mają większy skręt. A robotę pewnie zrobią tę samą bo silniki mają jednakowe,chociaż forterra dźwignie cięższe maszyny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez smokus1234
      Witam, czy macie sprawdzone lusterka (producent) dobrej jakości?
       Szukam lusterek zewnętrznych do Zetora Forterry, mam założone oryginalne które są słabej jakości, źle w nich widać zniekształcają obraz.
      Dodam że w New Holland T4 mam również oryginalne i w nich widoczność jest wzorowa. Polećcie producenta który robi dobre lusterka.
    • Przez Mily235
      Witam, jestem tu nowy, mam problem z zetorem 5320. Ostatnio zostały przeplanowane głowice, dotarte zawory, założone nowe końcówki wtryskiwaczy ustawione identycznie jak stare, pompa prawdopodobnie nie robiona. Chodzi o to że na wolnych obrotach podciaga dymek na niebieskio, silnik nie bierze oleju, raz na kiedy tam trzeba te 100 czy 200 dolać w ciężkich robotach, teraz po wymianie końcówek ciężej pali na zimnym silniku przeplata przez chwilę i bardzo dymi na siwo i niebiesko, ciepły pali na strzała. Myślałem że po dotarciu zaworów problem zniknie ale jest tak jak było, pompa ma centralne smarowanie i czy możliwe jest ze olej dostaje się do sekcji i z paliwem do silnika? Wcześniej silnik chodził łagodniej, teraz działa bardziej twardo jest glosniejszy, motor ma 5300 przebiegu. Proszę o jakieś rady 
    • Przez ArturMałecki
      cześć ma pytanie kupiłem zetora i dźwignia wyboru ustawienia podnośnika jest ustawiona na sztywno nie można jej zmieniać z ustawień    :   "P",   "M", "D" drogi jest koszt naprawy ?
    • Przez bowman1a
      Witam i mam zetora 5711. Cieklo ciorkem z walka od hamulca recznego, po stronie pedalu sprzegla. Prosze o pomoc bo rozebralem wszystkie elementy z niego ale on dalej nie chce wyjsc ani w jedna ani w druga.
    • Przez Ryszard123
      Gdy traktor jest podłączony do bańki odpali wszystko działa,natomiast jak przełożę przewody na zbiornik nie działa.
      Pompka zasilająca jest nowa.
      Co jest nie tak???

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.