m11031993

ile ładujecie bel na przyczepe D-47

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pioter    46

ja na D-50 od nowego sezonu będę ładował 12szt. jakie wymiary ma skrzynia w D-47???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutomir    0

ja na D-47B ładuje 9 bel a na D55 też 9 tylko na to przyczpe można opuścic tylno burte na łańcuchach na równo i ułożyć 4 żadek.Ponieważ jak so 3 żadki to jest spory luz.PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m11031993    3

a jak je układasz bo u mnie na stawno wejdzie 8 6na dole i 2 u góry a moja przyczepa ma długość 4m szer2m chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutomir    0

ładuje je tak jakbyś je wkulgiwał na przyczepe 6 na dole i 3 na górze a bele mam 130x130.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m11031993    3

ja podwieszam prawą burte do bel słomy to też wejdzie 9 6 na dole i 3 u góry ale wiąże je pasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karpik9    0

Ja stawiam na d-47 8 bel bo stoją wtedy stabilnie i nie trzeba pasami spinać a teraz kupiliśmy d-616 to tak myśle że 24 sie postawi bo jest szersza i na dole stawiać je jak najszerzej i na brzegach położyć jakieś belki żeby przechylały sie do środka a te na górze nie stawiać tylko kłaść tak aby sie staczały do środka przyczepy i myśle że powinny uleżeć bez spinania a jak nie to coś innego sie wykombinuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutomir    0

ja jak woże tak jak pisałem wcześniej to też leżo stabilnie i nie spinam pasami w mojej okolicy wszyscy wożo tak jak ja i wożo po 9 i nikt nie spina pasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

A my nie wozimy na przyczepach (miedzy innymi dlatego że wujek podczas załadunku nieostrożnie turem się obchodził i szkoda przyczep było).My mamy 2 wozy i na jeden wchodzi 10 bel a na drugiego jak ktoś potrafi dobrze układać to włoży 12 oczywiście w jednej warstwie bo wozy mają wąskie osie i mamy dość pochyłe drogi z pól to mogły by sie nam wozy poobalać ale myślimy że te wozy to dobry środek transportu bel ;)


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

raz włożyliśmy 12 bel słomy 6 na dole i 6 na górze, a tak to 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

ja na d 47 i sztywno o takiej samej skrzyni ładuje róznie po 11 bel z sianokiszonki do 16 bel ze słomy. pod tylne burty mam zrobione podstawy. przy 16 belach trzeba uważać, ale jak jest równa droga nie ma problemu, wystarczy tylko ścisło uztawic .w sumie na jeden transport 3 przyczepy mogę zabrac na mx 48 bel + 1 bela w chwytaku jeśli zajdzie taka potrzeba.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys83    0

ja na D-47 ładuje 10 bel bele są ładowane na płask 6 na dole 4 u góry borta z prawej strony (od pobocza drogi) jest podwieszona na łańcuchach wtedy jest lepsza stabilnosc bel na przyczepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

ja na d 47 12 belek 120 na 120 mam zakładam podwujne burt na tył wkładam w kształtownik dwa krube praty opuszczam burte na łańsuchach i wchodzi mi 4 zedy na podłoge i 3 na pietro myslałem jeszce zeby dorobic do przodu taka drabine z lekkim skosem do przodu w tedy weszło by mi 14. ale i tak nie nazekam 56 belek na raz dwoma ciagnikami zbieram przy nieduzych kawałkach to trzeba z pola na pole jezdzic zeby załadowac do pełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

A ja woze po 8 balotów, wolę mniej niż pozniej 2 raz ładować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja na swoje 2 autosanki D47 ładuje zawsze po 10 sztuk bel ze słomą a siana 8


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj