News
casemaxxummx135

Od czego jest ten przycisk/klawisz

Polecane posty

JUMIKO    61

Od opuszczania bocznych kółek w rowerku  :)

A tak na poważnie co to za urządzenie lub maszyna ?????

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    311

To jest do dolnego zaczepu, jakieś automatyczne podnoszenie, po naciśnięciu i przytrzymaniu podnośnik powinien się odpowiednie podnieść, i dolny zaczep zamknąć.

Tak coś czytałem kiedyś w  instrukcji i tyle zrozumiałem, na forum też było o tym, nikt nic nie wie, konkretnie nikt się nie wypowiedział ale ktoś wtedy potwierdził moje słowa. 

Też go mam i nic nie działa.

Ziel    30

Reakcja tylnego podnosnika na nierówności na polu czyli np jak ci podniesie przód to i tylny podnośnik ci podniesie lekko po to aby np pług szedł cały czas na tej samej głębokości.

qqq    18

Ten przycisk jest od aktywacji amortyzacji tylnego podnośnika i tyle w temacie .

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez casemaxxum135mx
      Witam ostatnio zauważyłem ze  na desce rozdzielczej nie działają niektóre kontrolki np wykrzyknik od recznego od  przedniego napędu.podejrzewam ze lampki sie przepaliły lub jakies diody  Czy można jakoś je naprawic zeby znów działały ? Czy da się wymienic te lampki diody ? gdzie mozna je dostać ? Czy da rade samemu je wymienic ? jak sie nazywają ( oznaczenie ). Proszę o pomoc 
    • Przez Maksu
      Cześć, zastanawiam się, na który się zdecydować, areał 100 ha ornej, III, IV klasa, ciągnik do pługa (5 x 50 ciągany, obracany) i zestawu siewnego (3m, agregat talerzowy z wałem oponowym + siewnik mechaniczny z radlicami talerzowymi i kółkami kopiującymi). 
      Wydaje mi się, że na moich glebach Maxxum dałby radę, ale powiedzcie proszę, co myślicie o wytrzymałości jednego i drugiego, o kosztach eksploatacji, a szczególnie czy duża różnica w spalaniu będzie.
      Jeśli chodzi o wyposażenie, to obydwa podobne (elektrozawory, amortyzacja osi, kabiny, podłokietnik), skrzynie powershift, w Maxxumie 17x16, w Pumie 19x6.

• Przez rafyo
      Witam, mam  Casa mx 135. Jak przezucam rewers do przodu lub do tyłu i rusze ramiona podnośnika ida do góry. Jak wcisnę pedał sprzęgła lub przerzuce na N same opadają. Wyczytałem że  potrzebna jest kalibracja? Na postoju podnośnik działa normalnie.
      Po wielu próbach zrobiłem wkońcu kalibrację i dalej to samo. Jedno co dobre przestał mi świecić błąd od lewego sworznia reakcyjnego. (przy kalibracji można to ustawić)
      Jak po dużym "C" przeszłem w tryb wyswietlania błędów pokazało mi: 0, n, 0, e, 0. Więc chyba błędów nie ma.
      Dodam że pojawiło  się to jak przy -15 go odpaliłem i potem zaciągałem zetora, czekałem jak się rozgrzeje olej, potem ruszyłem -  może za krótko. Aha jak odłącze cewke lub cewki podnośnik nie podnosi ( sa błędy H3, H2), więc to chyba nie jakaś sprawa mechaniczna, zapchanie czy coś.
      Jakieś sugestje?
      Sprawa dość pilna, pomóżcie.
    • Przez lukasz1615
      Witam, mój problem dotyczy ciągnika case 5140 maxxum. Dokładnie chodzi o to, że przestała się wyświetlać prędkość jazdy. Domyślam się, że coś jest nie tak z czujnikiem, jednak nie mam zielonego pojęcia, w którym miejscu się on dokładnie znajduje. Czy byłby ktoś na tyle miły i wrzucił zdjęcie, w którym miejscu jest ten czujnik? Z góry dziękuję.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.