Skocz do zawartości
News
ferali233

Mam siewnik do kukurydzy z turbiną monosem i daje słabe podciśnienie czy jest możliwość że ona może się zepsuć.Jakie mogą być przyczyny tego ??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ferali233    0

Mam siewnik do kukurydzy z turbiną monosem i daje słabe podciśnienie czy jest możliwość że ona może się zepsuć.Jakie mogą być przyczyny tego ??

jesli nie maszluzu na lozyskach na wentylatorzeto tam nie ma prawa nic sie zje**ć sprawdz cz przewody  od sekcji do wentylatora nie sa popekane  jesli sa ok to jest 100 wina uszczelki w sekcji 80 zł taka uszczelka ona przylega do tarczki. jak dlugo siales z wytarta uszczelka to tez mozesz delikatnie przeszlifowac drobnym papierkiem tarczke sam rant ten porysowany

:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez warzywnik
      Witam . 

Czy ktoś widział coś takiego jak siewnik punktowy do warzyw , ze swoim silnikiem ? 

Ostatnie znalazłem na olx .
      Piszą że są włoskiej marki WIZARD . 

Co o tym sądzicie ? 
    • Przez wojtekb333
      Witam
      Pisze do was abyście pomogli dokonać mi wyboru. Chce zmienić siewnik do kukurydzy i interesuje mnie 4 rzędowy pneumatyczny. Zastanawiam się nad dwoma gaspardo i ozdoken. Gaspardo jest z 2014 roku zasial niby 120 ha wszystko na talerzu, komputer, nawóz 1000 L cena 46 tyś brutto. Natomiast druga opcja to siewnik firmy ozdoken nowy ta sama opcja za 50 tyś brutto. Teraz trzeba podjąć decyzję czy lepiej lepsza marka A używany czy gorsza A nowy ?
      Dodam, ze ja obsiewam tak 50ha rocznie

Liczę na pomoc
      Pozdrawiam
    • Przez kondziu123
      Witam, planuję zakup siewnika do kukurydzy i mam dylemat jaki wybrać. Zastanawiam się nad pneumatyczny monosem albo gasparo jednak wiadomo jak to bywa z używanymi maszynami. Dlatego rozważam również możliwość zakupu zwykłego siewnika mechanicznego z podsiewaczem (prawdopodobnie meprozet),i powiem szczerze mam dylemat bo nie mam doświadczenia jeżeli chodzi o siewniki do qq dodam że używany siewnik byłby raczej 6 rządowy. Jakie są wasze opinie w tym temacie? Z góry dzięki za wszelkie sugestie
    • Przez matiz955
      Cześć.
      Chciałbym zapytać się o poradę, jaki siewnik byście polecali do kukurydzy, który chcę zakupić na wiosnę przyszłego roku na Młodego Rolnika.
      Siewnik pneumatyczny, punktowy, 4-rzędowy, najlepiej redlice talerzowe, do 45 tyś zł.
      Siewnik będzie współpracował z Kubotą M7040- 74hp.
      Co polecacie w tych cenach, może ktoś jakiś posiada.
      Ostatnio patrzę, są jakieś nowe marki, jak  MINOS czy OZDOKEN, lub też MATERMACC.
      Liczę na pomoc, pozdrawiam
    • Przez Ursus11
      Mamy problem z siewnikiem do kukurydzy Omega. Problem polega na tym że siewnik sieje nie równomiernie to znaczy że nieraz sieje dobrze a za kawałek wcale nie sieje. Chodzi mi o poszczególne sekcje, ciśnienie jest utrzymywane na jednakowym poziomie. Jeśli ktoś by mi mógł pomóc w ustaleniu przyczyn i wyeliminowaniu ich to był bym wdzięczny.
      Z góry dziękuję.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.