News
tommy66692

Umieszczanie tematow w odpowiednich subforach.

Polecane posty

tommy66692    229

w zwiazku z tym ze mamy odpowiednie subfora dla poszczegolnych serii ciagnikow zetor :) prosze o umieszczanie swoich tematow tam gdzie trzeba.

nagminne umieszczanie tematow w zlej kategorii bedzie skutkowalo ostrzezeniem ;)

pozdrawiam i licze ze bedziecie umieszczac tematy w odpowiednich subforach :)

dzial ursus---> http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-f4.html obowiazuja te same zasady.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez opanowany13
      Witam do zetora forterry jaki jest oryginalny  odcień farby na silnik czarny mat czy czarny półmat 
    • Przez szymek28032001
      Czy ktoś z posiadaczy zetora mostkował światła w taki sposób by świeciły górne halogeny z światłami z tymi w masce, jesli ktoś tak robił prosil bym o poradę co i jak
    • Przez igor10246
      Witam temat jest ogólny ale sprowadza się do jednego generalnie dla czego zetory np 7211 5211 są takie drogie nawet w porównaniu do do ciągników tej samej klasy ale zachodnich np fendt 106s w dobrej kabinie idzie kupić za 25000 a odpowiednik zetorowski 7211 za 35000 i czym jest spowodowana ta cena ?
    • Przez mifalek10
      Witam.
      Mam pytanie do użytkowników wyżej wymienionego zestawu. Planuję założyć tura do swojego zetora i mam dylemat jakiego tura wybrać? Zastanawiam się nad zetor system, ale nawet z tego są produkcji polskiej i szwedzkiej, ale oczywiście inne też wchodzą w grę. Możecie podzielić się swoim doświadczeniem przy wyborze. Chodzi mi przy założeniu żeby wszystko pasowało, żeby nic nie przerabiać, aby płynnie się tym pracowało, oczywiście żeby w miarę szybko i prosto odpiąć/zapiąć i stosunek ceny do jakości?
      Z góry dziękuję za pomoc!
    • Przez dzikizbych
      Witam. Mam problem z zetorem forrtera 11441 problem polega na tym gdy  naciskam sprzęgło lub dotykam sprzęgło czuje stukanie i drganie  a gdy dodam gazu to mocniej i jak bawie się obrotami to wyczuwam wszystko. Noi jeszcze gdy  wcisne do połowy  to jagby zmnienia głoś na stukanie. jeśli ktoś wie to proszę napisać z góry dzienki.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj