tommy66692

Umieszczanie tematow w odpowiednich subforach.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tommy66692    298

w zwiazku z tym ze mamy odpowiednie subfora dla poszczegolnych serii ciagnikow zetor :) prosze o umieszczanie swoich tematow tam gdzie trzeba.

nagminne umieszczanie tematow w zlej kategorii bedzie skutkowalo ostrzezeniem ;)

pozdrawiam i licze ze bedziecie umieszczac tematy w odpowiednich subforach :)

dzial ursus---> http://www.agrofoto.pl/forum/Ursus-f4.html obowiazuja te same zasady.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Adrian1604
      Dzień dobry, czy ktoś z Państwa zna wyjaśnienie kodu błędu 1883 SMJ16. Traktor Zetor Proxima CL90 2018 rok.
      Bardzo będę wdzięczny za rozwikłanie problemu. Dodam jeszcze ze nie ma informacji na temat tego kodu ani w internecie ani w książce instrukcji.
    • Przez ghastrider90
      Witam szanowne grono. Pytanie moje brzmi, Czy w orginalnej kolumnie kierowniczej Zetor Major 3011 w jakiś sposób dolewa się oleju ? Podejrzewam że porpzedni właściciel nie miał takiej wiedzy i nie robił tego kierownica chodzi ciężko nie czuć jakiegoś wielkiego oporu ale w miejscu skrecić jest cieżko natomiast zwrotnice są przesmarowane przezemnie, od tego zaczałem. i tak będę rozbierał wymieniał końcówki drażków może sworznie zmieniał opony przy okazji etc natomiast właśnie chciłbym się dowiedzieć czy tak jak w C 360 dolewa się oleju do przekłani i jezeli tak to gdzie ten wlew sie znajduje ?
    • Przez ghastrider90
      Witam szanowne grono. Noszę się z zamiarem montażu pneumatyki do starego zetor a 3011. Posiadam sprężarkę i odolejacz który jest w standardzie. Dokupiłem butle od c 360 oraz przewody.mam kilka pytań zatem;
      1. Czy potrzebuje 2 zawory ciśnieniowe i gdzie jest umieścić w jakiej kolejności? 
      2. Jak podłączyć uklad pod pedal hamulca ? Za pomocą zaworu hamulcowego w jakiś sposób rozdzielonego łącznikiem teowym od wyjścia butli ? 
      3. Czy stosując łącznik teowy będę mógł wypuścić zegar ciśnienia powietrza? 
      Za wszelkie wypowiedzi dziękuję z góry dyżur temam jest gorący dla mnie.
    • Przez ghastrider90
      Witam ciągnik posiada sprężarkę powietrza i odolejacz w standardzie. Powiedzcie mi jak mogę spraed8c czy jest na chodzie czy tez posypała się glowiczka? 
    • Przez ghastrider90
      Witam użytkowników posiadaczy tych byłych i obecnych i proszę o pomoc zarazem. Posiadam Zetor a 3011 Majora od wczoraj i zabrałem się za jego serwis.
      Problem polega na ilości oleju w silniki w skrzyni biegów i zwolnicach. Ile do poszczególnych elementów wchodzi ? 
      Do zwolnic wleje hipol 80w90 do skrzyni biegów przekladniowy GL-4 do silnika chciałbym wlac superol mineralny cd 15w40.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj