Zaloguj się, aby obserwować  
m11031993

co najczęściej wymieniacie w c330

Polecane posty

quercus    7

Chyba uszczelka WOMu.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

uszczelka pod głowicą, gumowe przewody od ukłądu chłodzącego, tłumiki, i korozja daje weznaki czyli podkłądki pod akumulatory co kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

szczerze to na swoją trzydziestkę nie narzekam... najczęściej chyba tłumik i te podkładki pod akumulator;p....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
szczerze to na swoją trzydziestkę nie narzekam... najczęściej chyba tłumik i te podkładki pod akumulator;p....

gdyby nie korozja to c330 naprawde była by wiecznym ciągnikem, najgłupiej zrobione są chyba chamulce w ciapku bo ten wałek co idzie pod zwolnica bardzo koroduje i się blokuje, pozatym korozja to jedyny problem w c330 a mam zgnite już wszystko błotniki maska felgi z tyłu porozrywało bo nadrdzewiałe były z przodu maszynke wcieło od koła bo korozja, silnik fakt miał 2 remonty ale skrzynia biegów i podnosnik nigdy nie dotykany a noge mam bardzo ciężką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roborolnik    5

uszczelka WOMu(nie tak czesto ale wlasnie zaczela sie upominac o wymiane eh) i oprocz zmian oleju i filtrow to zadko sie zdazaja jakies wymiany choc nie raz cos juz zuzytego trzeba wymienic,

pamietam jeszcze ze w jednym ciapku co roku wymienialem sprzeglo(okazalo sie ze kolo zamachowe bylo nie rowne)

 

umnie w ciapku jeszcz jeszcze jeden elemnt ktory wymieniam dsyc czesto-kierunki na blotnikach ktore w lesie latwo uszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

Ja rozrusznik i stacyjkę ... ;) nie wiem czemu dzisiaj rano znowu je*** to od odpalania ...

 

 

proszę uważać na słowa

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

W sumie to u mnie najczęściej chyba stacyjka była wymieniana... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

stacyjka mam orginalno, starter wymieniłem w lato o bo oryginalny miał dość (po 20 paru latach) Rozrusznik jest oryginalny. Powiem tylko ze ciągnik jest dość dużo razy palony gdyż głównie chodzi w turze. i taki praczach co sie gasi co jakiś czas.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Tą małą pompkę paliwa bo ciągle z niej leci i obrotomierz.


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m11031993    3

a dlaczego w moim c 330 jak sie bierze z starter to coś przeskakuje a jesli biore druta i zwieram na ałtomacie te dwie śróby to pali co może być prosze o wszelkie info. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No u mnie to rozrusznik, teraz znowu coś szwankuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Albo masz już kiepski rozrusznik albo przewód wysokiego napięcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
a dlaczego w moim c 330 jak sie bierze z starter to coś przeskakuje a jesli biore druta i zwieram na ałtomacie te dwie śróby to pali co może być prosze o wszelkie info. ;)

 

Przelotka przelotka.... Już zrobiła a kabel jest OK.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac11    1

A ja co chwile poprawiam elektryke bo to tu się kabelek urwie albo przetrze albo wtyczka wysunie.

No ale jak się jeżdzi po dziurach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
a poza tym ;)

a co ty chcesz zeby kazdy uzytkownik ci odpowiedzial? :) nie wolaj odpowiedzi bo to jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszKK    12
a dlaczego w moim c 330 jak sie bierze z starter to coś przeskakuje a jesli biore druta i zwieram na ałtomacie te dwie śróby to pali co może być prosze o wszelkie info. :rolleyes:

ta cewka pod rozrusznikiem jest do wymiany.. nie rób tak bo zjarasz rozrusznik. a poza tym można sie poprzyć :angry: od iskier..


............Tylko przemyślane rozwiązania............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Zjarasz jak nie umiesz tak odpalać :rolleyes:. Sam odpalałem tak około miesiąca i było ok. Kumpel odpalał tak pół roku i rozrusznik cacy chodzi.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m11031993    3

ale ten automat jest dobry coś chyba jest w rozruszniku bo ałtomat sprawdzałem bo teraz to tak przeywa jak sie łapie za starter to tak przeskakuje trzeba odczekać i dopiero złapie myślałem że to może wieniec ale on jet w porządku jeden fachowiec daradziłmi żebym wymienił zespół sprzęgający czy ktoś z was już to wymieniał bo nie wiem jak to sie za to zabrać prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polsza    1

u mnie to olej podkladki pod akumulatory, a ostatnio nowe opony i alternator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem z moim ursusem c330m. mianowicie jakiś czas temu zauważyłem na bloku olej, poszła uszczelka pod głowicą. wymieniłem uszczelkę, po założeniu, dokręceniu kolejnością i odpowiednim momentem uszczelka puszcza w tym samym miejscu. Ciągnik pracował 3 min, woda w oleju, na zaworach. Uszczelka była 1,2 a założyłem miedzianą 2mm. Głowica przepuszcza? Głowicę mam oddać do planowania i sprawdzenia szczelności ale to koszt 500 zł+, dwa tygodnie czekania i nie wiadomo czy to przyczyna. Jak sprawdzić szczelność tulei? ciągnik potrzebny na sobotę a tutaj takie mankamenty, ok, 3500h przebiegu, żadnych zarysowań na bloku, stara uszczelka zeszła praktycznie sama, silnik ogólnie w dobrej kondycji, nie bierze oleju.  jestem praktycznie pewien że to nie wina bloku tylko tulei lub głowicy, jakieś sugestie?
    • Przez Kamil2710
      Witam!
      Otóż mam problem, na zimę wlałem płyn chłodniczy zamiast wody i w zimę było wszystko w porządku, ale na wiosnę przy przy pracy na działce zauważyłem że temperatura urosła. Okazało się ze płyn trafił do oleju. Jak się dowiedzieć którędy? Bo wlałem wodę zimną i nawet kropla nie ubyła, a jak wlałem gorącą i ciągnik był odpalony to coś ale bardzo mało ubyło.
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez abuk14
      Mam kilka pytań dotyczących ładowacza czołowego do Ursusa C-330 M.
      1. Na co zwracac uwagę przy zakupie ( byc może będzie używany)
      2. Jeśli nowy to jakiej marki wybrac??
      3.Czy naprawdę tak ciężko się kreci kierownicą prz zwożeniu bel słomy ( o obornik nawet nie pytam)??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj