Skocz do zawartości

Polecane posty

No i się stało to co napisałeś.. Cały olej ze skrzyni znalazł się w silniku dosłownie w moment nawet ciągnika zgasić nie mogłem dopiero jak zadusiłem.. Kto to wymyślił takie rozwiązanie co za głupota.. Teraz oleju za 1500 zł jeszcze kupić musze. Też mam tura i pracowałem nim codziennie dopóki nie kupiłem ładowarki teleskopowej. Mam go na silniku również 6 cylindrowym. Powiem jedno że gdyby nie ten tur to pompa by tak nie siadła szybko.

cichy5540    5

Czyli pompa do wymiany. Tak jak piszesz,Tur robi obciążenie na pompe i przez pryzmat dłuższej eksploatacji siada, ja zrobiłem moim 3500mth na turze i siadła, z tym że pracował w 80% z turem reszta w polu, Teraz pompa już nie kosztuje tak dużo bo coś koło 2500-2800zł boscha, orginał jak brałem to płaciłem 3800zł..... Koszt oleju to inna sprawa bo u mnie się to stalo akurat przed wymianą więc nie trafiło źle. Zepsutą pompe daj gdzieś do pożądnego zakładu do naprawy i trzymaj bo nie zawsze można dostać nową na miejscu a tak to przełożysz na te 2-3dni i śmigasz. Jak już wymienisz pompe i zalejesz olej to może ci wyskoczyć błąd że nie czyta ciśnienia oleju na skrzyni, tak było u mnie i u paru innych, w tedy są dwie opcje, czujnik nowy albo go wykręć i wkręć bo sie często tak zdarza. W razie czego pisz. Powodzenia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez mateusz7745
      Witam tak jak w temacie mam problem z ehr w moim deutzu a mianowicie jak się uruchomi ciągnik i przełączę przyciskiem na pozycję opuszczenie lub podnoszenie to podnośnik nie reaguje aż po jakichś 5 min wszystko zaczyna działać tak samo jest jeśli użyje przycisków na błotniku, opuszczają odrazu przyciski na  błotniku ale potem przycisk  w kabinie nie reaguje można się bawić do woli i nic ;/ po  jakimś czasie działa bez opóźnień co może być przyczyną
    • Przez dexter00
      Witam. Posiadam elektrozawory i mam problem w 2 parami wyjść hydraulicznych dokładniej to podłączone przewody wyskakuja. Kiedy bez przewodów poruszam przyciskami  otwierającymi zawory widzę że gniazda są wypychane co zapewne sprawia że przewody wyskakują, Nawet gdy uruchamiam 1 gniazdo to wypycha też to z drugiej pary. 3 para działa ok.Proszę o pomoc
    • Przez grzesik65
      Witam od niedawna jestem posiadaczem ciągnika John deere 6220 skrzynia 4 polbiegi przełączanie dźwignią plus 4 zakresy a.b.c.d rewers obok kierownicy hydrauliczny mechaniczny na ewno nie elektro hydrauliczny. Ciągnik z 2006 roku. Otóż mam taki problem ruszając do przodu że sprzęgła czy też z samego rewers bez użycia sprzęgła ciągnik rusza pięknie wręcz książkowo bez żadnych szarpniec sprzęgło bierze i puszcza w połowie długości tak jak powinno być natomiast gdy chcemy jechać do tyłu i tu zaczyna się problem ciągnik jak by nie miał sprzęgła padał do samej podłogi i puszczając nawet delikatnie on już jedzie wręcz zrywa i na rewersie jest tak samo jak rewersem się wrzuci do tyłu to też zrywa wręcz od razu jedzie bardzo mnie to denerwuje wiem że tak nie powinno być raczej kalibracja tu nie pomoże bo tu nie ma żadnej elektryki czyżby to coś w skrzyni ?
    • Przez mirek18
      Mam problem, z moim Belarusem, podczas pracy w polu grzeje się olej, natomiast dźwignia podnoszenia pługa chodzi ciężko. Pompę już wymieniłem, a rozdzielacz jest szwedzki po regulacji. Spotkał się ktoś kiedyś z podobnym problemem? Z góry dziękuję za odpowiedzi.