Polecane posty

No i się stało to co napisałeś.. Cały olej ze skrzyni znalazł się w silniku dosłownie w moment nawet ciągnika zgasić nie mogłem dopiero jak zadusiłem.. Kto to wymyślił takie rozwiązanie co za głupota.. Teraz oleju za 1500 zł jeszcze kupić musze. Też mam tura i pracowałem nim codziennie dopóki nie kupiłem ładowarki teleskopowej. Mam go na silniku również 6 cylindrowym. Powiem jedno że gdyby nie ten tur to pompa by tak nie siadła szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy5540    14

Czyli pompa do wymiany. Tak jak piszesz,Tur robi obciążenie na pompe i przez pryzmat dłuższej eksploatacji siada, ja zrobiłem moim 3500mth na turze i siadła, z tym że pracował w 80% z turem reszta w polu, Teraz pompa już nie kosztuje tak dużo bo coś koło 2500-2800zł boscha, orginał jak brałem to płaciłem 3800zł..... Koszt oleju to inna sprawa bo u mnie się to stalo akurat przed wymianą więc nie trafiło źle. Zepsutą pompe daj gdzieś do pożądnego zakładu do naprawy i trzymaj bo nie zawsze można dostać nową na miejscu a tak to przełożysz na te 2-3dni i śmigasz. Jak już wymienisz pompe i zalejesz olej to może ci wyskoczyć błąd że nie czyta ciśnienia oleju na skrzyni, tak było u mnie i u paru innych, w tedy są dwie opcje, czujnik nowy albo go wykręć i wkręć bo sie często tak zdarza. W razie czego pisz. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez mam problem z hydrauliką z ładowaczem słabo działa cos jak by piszczy na grubym przewodzie przy pompie moze gdzies powietrze ciągnie

teraz i kierowanie słaba działa olej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okazało sie ze ;  w agrotronie k610 wygladało na awarie pompy a wyszło ze w zbiorniku była folia {cały zbiornik był pokryty od srodka folią ) po 5 latach zaczeła sie odklejac i zatykać filtr który sie znajduje w  zbiorniku oleju szacun dla deutz fara co za lipa zeby nie zerwac foli w zbiorniku!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowano przez Przemus061088

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek2201
      Witam. Przymierzam się do zakupu kombajnu na 40 ha zamiast Bizona ZO56. Zastanawiam się nad w/w modelami Deutz-Fahr. Czy jest jakaś różnica w wydajności tych dwóch modeli i jaka jest faktyczną ich wydajność np. w pszenicy 7t/ha? Jakie macie opinie na ich temat? Na co w szczególności zwrócić uwagę? Czy oprócz umiejscowienia rury wysyłkowej są jeszcze jakieś różnice? Model 35.75 jest młodszy rocznikowo i łatwiej jest znaleźć egzemplarz ze sterowaniem z joystick. Bizonem kosiłem 0,8 ha/godz a czego można spodziewać się po tych modelach. Wydaje mi się że nie są to jakieś problematyczne i skomplikowane maszyny. Zastanawiam się też nad 36.10 ale to już jest większa maszyna i ciężko trafić z hederem 4,2 i na mój areał jest chyba za duży.
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Przez damianop85
      Witam,
      w moim Agroplusie pojawił się błąd M9, plus kontrolka stop, proszę o informacje co może być przyczyną , gdzie szukać rozwiązania?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam serdecznie
      Pytanie do użytkowników MF 3125 i pochodnych. Przy rozdzielaczu są 3 węże, który z nich to zasilanie, a który powrót oleju. Według mnie górny z lewej to powrót, a dolny (grubszy) to zasilanie.
      Proszę o odpowiedź czy mam rację czy też nie.

      Potrzebuję zrobić dodatkowy rozdzielacz przy TUZ-ie, który posłuży mi do obsługi zakupionej prze zemnie zgrabiarki grzebieniowej TWIST Samasz-u. Chciałbym za sobą ciągać prasę KRONE Comprima F 125 XC, a z przodu zgrabiarkę.
      Niestety potrzebuję 4 szybkozłączka podwójne (2 dla prasy, 1 dla zgrabiarki, 1 do obsługi wysokości tuza)
      Stąd też pomysł na dodatkowy rozdzielacz z przodu, który byłby obsługiwany za pomocą joysticka z kabiny.

      Pozdrawiam serdecznie oraz dziękuję za pomocne wypowiedzi


    • Przez Rattarow
      Witam 
      Jestem posiadaczem ciągnika DEUTZ-FAHR AGROTRON MK3 135. Po naprawie płyty sterującej hydrauliką wystąpił problem (wymienione zostały uszczelki). Podczas podnoszenia tuzów występuje bardzo głośny pisk. Wyświetla się także komunikat na desce rozdzielczej "zbyt niskie zasilanie sprężonym powietrzem". Nie wiem, czego to może być przyczyna. 
      Bardzo proszę o pomoc. 
      Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj