Skocz do zawartości
benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Rejestracja nawet jednej świni

galeria
cena
Kula07    137

Zależy ile kilowego.

No ale 6zł/kg za prosiaka to złodziejstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    180

Świętokrzyskie ok 30kg po 180zł sztuka.

w moich stronach to za 6-7 tygodniowego prosiaka już po 160 wołają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

ozzborn    155

Zależy ile kilowego.

 

No ale 6zł/kg za prosiaka to złodziejstwo.

 

jezeli dunczyk kosztuje 300zł to ile wychodzi za kg ?  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczypka    58

ostatnio kupione polskie 25 kg średnio 215 zł sztuka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    3

Juź widzę to 30kg i pewnie 8 tyg☺

10-11tyg i powyżej 30kg i jeszcze mówią handlarze mówią że małe bo potrzebują większych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozzborn    155

300 za duna to tanio. I w dodatku netto

 

nie ma sensu tego w rece brac za takie kosmiczne pieniadze, to samo co z czystorasowymi odsadkami, jednoi drugie musiało by nie żrec a rosnac zeby na tym zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    26

Jeśli to ty sprzedajesz to powiedz im żeby na drzewo spadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    73

nie ma sensu tego w rece brac za takie kosmiczne pieniadze, to samo co z czystorasowymi odsadkami, jednoi drugie musiało by nie żrec a rosnac zeby na tym zarobic

 

w piątek do mnie przyjechały duny :). Sporo drożej jak 300 zł.

10-11tyg i powyżej 30kg i jeszcze mówią handlarze mówią że małe bo potrzebują większych

 

bo do Wielkanocy zostało prawie 70 dni. Pewnie chcą żeby dorósł do świąt bo to świńskie święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    3

w piątek do mnie przyjechały duny :). Sporo drożej jak 300 zł.

 

bo do Wielkanocy zostało prawie 70 dni. Pewnie chcą żeby dorósł do świąt bo to świńskie święta

Witam a jak się opłaca chować takiego duna jak tucznik kosztuje 4.6+vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacier123    19

Witam a jak się opłaca chować takiego duna jak tucznik kosztuje 4.6+vat.

 

wątpię żeby duna ktoś sprzedał za tak śmieszne pieniądze. To jest cena 4,6+v z punktu skupu? Mi ostatnio z wbc na żywca wyszło 5,4zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozzborn    155

saszeta

to po ile dokładnie wyszło za sztuke ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    20

Witam a jak się opłaca chować takiego duna jak tucznik kosztuje 4.6+vat.

Teraz schodzi dun z cny około 315 brutto, za duna spokojnie wezmiesz 4.90-5.00 zł netto tak wiec się opłaca. Fakt teraz jest po 350zł brutto ale za 3 miesiące bedzie cena 6.6-6.8 wbc zywiec 5.30-5.50 netto wiec tez sie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozzborn    155

na tuczu kontraktowym wiecej zostanie niz na tym dunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    20

na tuczu kontraktowym wiecej zostanie niz na tym dunie

Ahahahaha, gnojowicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBRO    47

mi tydzien temu w przeliczeniu na zywa wyszly po 5,5 brutto polski warchlak miesność średnia 60,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
songo    871

jak się opłaca kupić prosiaka za 300zł a sprzedać tucznika gotowego za 600zł jak zje 300kg zboża 50kg koncentratu (już mamy 300zł) nie wspomnę o weterynarzu, utrzymaniu budynków, wodzie, robocie przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    6

Nie wiem z jakiej encyklopedii podales te dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    26

Songo myślę że o opłacalności to Ty już powiedziałeś dosyć jakiś czas temu więc może nie licz teraz za innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    73

saszeta

to po ile dokładnie wyszło za sztuke ? 

 

376zł

jak się opłaca kupić prosiaka za 300zł a sprzedać tucznika gotowego za 600zł jak zje 300kg zboża 50kg koncentratu (już mamy 300zł) nie wspomnę o weterynarzu, utrzymaniu budynków, wodzie, robocie przy tym

 

jak zje 350 kg paszy to na pewno się nie opłaca. Mi zjada średnio 2.4kg na kg przyrostu

Ta jasne

 

moja ostatnia sprzedaż 27stycznia wyszły 5,4 na żywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×