benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

tedizetor56    95

wziolem od nich pierwszy raz to ci narazie nic nie powiem.a monika towar poprawila bo w nasze rejony juz kilka lat nie przywozi.195 netto holender

Edytowano przez tedizetor56

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek93    27

Koledzy kto z was brał prosięta z firmy Agri Serwis ? Jak jest z jakością towaru i rzetelnością ? Tutaj jest link do ich strony http://www.agriserwis.pl/ . Chcieliśmy wziąć 100 sztuk prosiąt a akurat zaciekawiła mnie ich oferta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak jest z cena takich zwykłych prosiakow takich krzyżówek nie wiadomo czego z czym? U mojej babci (hoduje jedną loche dla hobby) oprosila się taka właśnie krzyżówka. Prosił bym o podanie jakiejś ceny przykładowej jeśli to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

u mnie w okolicy za czeli cenić po 400zł za parę nawet nie którzy po 420zł za bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397

Warchlaki przywiózł mi Pork Handel . Wszystko było dobrze do dziś . Jedna sztuka popełniła samobójstwo , powiesił się w niewiarygodny sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Dowiedział sie ze cena spada, zboża drogie to hodowcy w koszta nie wganiał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często jak źle powieszone są łańcuchy to świnie nawet nogę źle włożą i potrafią się zamęczyć. Powiedz mi w czym ten twój kastrat jest gorszy od normalnego duna, że jest tańszy? Przecież do mnie też przychodzą wieprzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy żadnych problemów. Napisałem wieprzki w senie wykastrowane świnie, ale one przychodzą razem z świnkami (loszki) z normalnych ferm. Tylko mnie dziwi dlaczego ten prosiak którego kupujesz jet aż tyle tańszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A czy firmy sprzedające lub zwykli rolnicy zgodziliby się sprzedać 1 sztuke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

ja kupiłem 8 parek ostanio dokładnie w poniedziałek 23.07 PO 300 za parkę. Prosiaczki ładne i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

W Skalbmierzu na targu cena za ładną parkę zaczyna się od 350 zł , waga 22-30kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

dzis sprzedałęm prosięta koledzie po 400zł za parę ale świniaki po 30kg jak jedn w jeden i dorzucił jeszcze na flaszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekmaz    0

u nas też po 400 znajomy ma miałem kupić jak zboże sprzedam ale po tyle na pewno nie kupie ;X poczekamy może coś spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

200 zł za 30 kg warchlaka z czego tu ma spadac??

U mnie lekko w górę na 8,5 zł/kg

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj