benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nikolas29    450

pewnie ze warto..u nas w łódzkiem prosiaki drogie 350 >>do 400 takie ponad 20 kg i nie ma..tylko grupki srednio po 10sztuk..chcac kupic wiecej to lipa....za duzo numerow

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Panowie jaka cena prosiąt? Małopolskie?Chciałbym kupić 2 sztuki.dawno nie interesowałem sie cenami prosiąt bo pochłoneły mnie ziemniaki.Jeżdzi ktoś do Skalbmierza , bo tam zawsze jeżdziłem bo dobre ceny i duży wybór, ogólnie prosiątka gatunkowe tam są.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zelazo 2 razy,od mykoplazmy i od cirkowirusów..te chyba najbardziej podstawowe

Kolego po co 2 razy ?? To jest głupie wydawanie pieniędzy :). Ostatnio rozmawiałem z pewną Panią Profesor której zapytałem czy szczepienie 2x prosiaków ma sens (sam tak robiłem przez pewien czas). Ale wracając do rozmowy to odpowiedziała właśnie, że jest to darme wydawanie pieniędzy :) i ja też teraz tak myślę ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

import 275 netto SPF krajowy 245 cena za 30 kg, żelazo Gleptosil 1 x 1 cm i po problemie, 2 tyg po szczepieniu hemoglobina na najwyższym poziomie wśród wszystkich dostepnych preparatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARTEK333    1591

Garwolin,Ryki, Stoczek Łukowski 300-350 zł para - 20 kg w górę 

Mniejsze około 15 kg 250-280.

 


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dziś kupione 70 sztuk 23.7 kg średnio 200zł sztuka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Wczoraj kupione po 260 para, małe bo tak 11kg średnio + - 0,5 kg. W okolicy cenią 320-350 para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henek1k    0

Sprzedane po 300 zł za pare 8 tygodniowe powiat lubliniecki śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekk87    1

W małopolsce, pow. proszowicki jeszcze miesiąc temu 180-200 za szt, i spore branie. A teraz nawet 120 i bardzo słaby ruch..(prosięta ok.25 kg).  A jak w innych rejonach, też tak słabo?

Edytowano przez grzesiekk87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

polskie prosiaki juz nie graja roli u nas...nawet trudno kupic 50 szt. ludzie wymarnowali maciory..winne nasze rzady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj