benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

maxiben    23

witam po dluzszym czasie po wspanialym urlopie w slonecznej turcji bedac tam sprzedali za mnie warchlaki po niezmiennej cenie 10 zl kg tyle ze w wadze pow 25kg bo odbiorca nie mial miejsca a one rosly juz pow 800 gr dziennie

kolega maciej pyta o prosiaki mniejsze 170 zl za takiego 14 kg jak dobry status i ich wyglad to cena dobra a jak wypedza ci wszystkie mniejsze przebrane zbiegi i w nizszej wadze to nieciekawie ale decydujac sie na ich zakup to powinienes je zabezpieczyc to tez upadki ograniczysz do minimum teraz jest cieplo wiec te warunki nie beda najgorsze jezeli chodzi o temperature bo dla takich to min pow 20 st musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

W tv pokazywali, że gorąco tam jest nie tylko od słońca. Rzeczywiście takie zamieszki, czy tv sensacji szuka? Tak troche nie na temat.

A w temacie kastrat duński 245 nettoza 30 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciej9911    22

Witamy spowrotem kolegę maxibena. Jakoś szybko wróciłeś :D Gdybym tylko miał gdzie je wstawić....

Edytowano przez maciej9911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

tygodniowy rozbrat ze swiniami polami telefonem i agrofoto no i z najwazniejszymi moimi synami to jak dla mnie wystarczajaco goroco tylko od slonca tak ze piora ze mnie wychodza od opalenia a spokojnie ze hej rejonu kurortow nie rusza bo nie zazyna sie kury znoszacej zlote jajka jedynie brakowalo tam wieprzowiny ale to zrozumiale turcja to muzulmanie kroluje tam baranina ktora jadlem w kilku postaciach ale naj naj to prawdziwy oryginalny kebab i watpie czy kiedykolwiek w polsce taki bede jadl odbiegajac od tematu taki urlop jest bardzo potrzebny tak ze po powrocie inny duch i wiecej luzu w glowie nabranie dystansu bo ile mozna na maxa !?

a dopiero wrocilem z chlewni bo porody troche dopilnowac trzeba zeby za 9 tygodni znow moc sprzedac prosiaka za 250zl

te ostatnio oddane mialy srednia wage prawie 29 kg wiec ile wziac za kg powyzej 25 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

jak za tucznika. Kolega sprzedaje prosięta od 60 loch to do 20 kg liczy po 10 zł a każdy kilogram ponad po cenie tucznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

chyba zartujesz z ta cena bo euro w gore a az tak bardzo tam nie spadly chyba ze to kastrat lub drugi sort

ja sprzedaje niezmiennie po 10 zl kg netto ok 25kg sztuki zdrowe i szcepione na myko cirko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

szczepi sie tylko zdrowe a leczy chore bo inaczej bez sensu wydawac kase na szcepionki moj odbiorca sobie zyczy wiec tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

chyba zartujesz z ta cena bo euro w gore a az tak bardzo tam nie spadly chyba ze to kastrat lub drugi sort

ja sprzedaje niezmiennie po 10 zl kg netto ok 25kg sztuki zdrowe i szcepione na myko cirko

 

A wgl dzwoniles o dunskiego warchlaka ze tak się wyznajesz na tym??? Czy tylko chcesz się zareklamować ze sprzedarza warchlaka? Taka jest cena po prostu. Chyba bym nie pisał że najwyższy status zrowotny jakbym nie sprawdzil tego w ,,sus-ie". Żaden kastrat i drugi sort ;[ w życiu bym takiego czegoś nie brał. Zobacz na cene nawet holenra która zacytował @tedi, roznica cenowa jest adekwatna do roznicy wagowej 10 kg, albo @PawelWLP cena kastrata jest niższa od towarówki, wiec co piszesz jest totylko zaśmiecanie forum, najpierw trzeba się zorientować w cenie a nie pisać głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gibos95    39

Panowie mieliście taki przypadek że prosiak po urodzeniu(maciorka) miała pod spodem jądra :D


Witam, prowadzę wraz z rodzicami ok 20 hektarowe gospodarstwo rolne nastawione głównie na hodowle opasów i trzody chlewnej. Siejemy zboża i kukurydzę. Mieszkam w woj. kuj-pom w pobliżu Nakła nad Notecią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19662

tak miałem taki przypadek-świniak poszedł na własny ubój stąd wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

 

 

A wgl dzwoniles o dunskiego warchlaka ze tak się wyznajesz na tym??? Czy tylko chcesz się zareklamować ze sprzedarza warchlaka? Taka jest cena po prostu. Chyba bym nie pisał że najwyższy status zrowotny jakbym nie sprawdzil tego w ,,sus-ie". Żaden kastrat i drugi sort ;[ w życiu bym takiego czegoś nie brał. Zobacz na cene nawet holenra która zacytował @tedi, roznica cenowa jest adekwatna do roznicy wagowej 10 kg, albo @PawelWLP cena kastrata jest niższa od towarówki, wiec co piszesz jest totylko zaśmiecanie forum, najpierw trzeba się zorientować w cenie a nie pisać głupoty.

to ze napisalem czy to zart z ta cena to bylo pytanie dla upewnienia sie bo faktycznie wiele mozna spotkac posty o glupotach i to jest zasmiecanie forum a ja oczywiscie sledze ceny choc nie dzwonie a dane mam moze czasem llekko spoznione od dr weterynari ktory opiekuje sie tuczami rolnikow kupujacych duze ilosci prosiat a co do statusu zdrowia to rozne cuda slyszalem nawet bylem w holandi i wiem bezposrednio od rolnika sprzedajacego prosieta ze od niego najlepsze sztuki ida do niemiec a reszta troche taniej do polski jako drugi sort istnieje rowniez spedowka i moze przyjechac z jednym kolczykiem a papier wszystko przyjmnie i zeby nie bylo to nie znaczy ze wszystkie wierze ze twoje sa ok bo tak uczciwie byc powinno ale znajda sie tacy ze dla kasy zrobia wszystko

w ogole nie mam zamiaru tu reklamowac swoich prosiat bo nie mam zbyt duzych parti i problemu ze zbytem mam nadzieje ze nie uznasz mojej wypowiedzi za glupoty i zasmiecanie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szu15000    227

(tak poza tematem)

Maxiben masz może jakieś GG zeby coś sie Ciebie popytać, bo na PW od dawna nie moge wysyłac wiadomosci nie wiadomo dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj