benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

POL1    28

No chyba żartujesz że ja Ci teraz pójdę czytać skład provitu :wacko: Provit to STRONG z firmy Nutrena .

Popatrz sobie w gogle jaki jest jego skład?

Stosowałem kilka provitów w karmieniu różnych miotów świń , nie próbowałem jeszcze LNB a kolega mnie namawiał .

Według mnie najlepsze przyrosty miałem i mam u tuczników właśnie na STRONG z Nutreny.

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

No na kartoflach to będą super przyrosty-technologia z przed 20 lat, zresztą widać jak równo rosną na filmiku, a i nowoczesną chlewnię masz :rolleyes:

u mnie na kartoflach do woli, bez chlewni bo świnie chodzą do woli na dworze przyrost mają 60-70 kg w dwa miesiące. Znaczy da się. Śrutu praktycznie nie dostają tylko białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Ale czy w tej chwili się opłaci jak ziemniak sporo zdrożał?


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Saszeta ładne te prosiaki podobne do moich :rolleyes: podobna rasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

Ale czy w tej chwili się opłaci jak ziemniak sporo zdrożał?

Paszowy jest po 15 groszy. U mnie dostają odpad po obieraniu ziemniaka więc gdybym nie skarmił musiał bym wyrzucić. Dzienna dawka żywieniowa wychodzi mi około 1,5-1,6zł na ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

parowane. Koszt parowania praktycznie zero bo idzie na przepracowany olej którego mam sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

POL1 ile kosztuje worek tego koncentratu

zależy gdzie.Cena od 74 do 82 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

No co zrobić , są provity i po 60 zł :) ja wole zapłacić więcej i mieć efekt.

W moim regionie mase ludzi sobie chwali STRONG-a , ja lubie experymentować i myslałem teraz o LNG Profit.

Ale jakoś zostałem przy STRONG.

Nawet gość mówił w magazynie że prawie każdy bierze STRONG-a a ma na prawde mase provitów chyba 10 rodzai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agro-Farm    0

ja miałem 15 prosiąt od 2 macior i sprzedałem wszystkie po 360zł handlarzowi ale niebyły za ładne małopolska okolice Tarnowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mam do sprzedania 10 sztuk waga 25-30kg cena 250zł za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28
:D co tak tanio Kamil ?Zaokrąglij na równe 300 za sztukę na pewno szybciej sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Dunczyk nie jest taki tani nawet w cenie netto i najniższym statusie zdrowotnym. Na dzien dzisiejszy kosztuje około 250 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Teren obecnego powiatu leszczyńskiego jest nazywany świńskim zagłębiem i moja cena w naszych stronach jest normalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1801    0

Jakby ktoś był zainteresowany to posiadam w ciągłej sprzedaży prosięta rasy PIC, aktualna cena 210zł za 20kg, najwyższy status zdrowotny, woj. mazowieckie, zainteresowani pisać na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprzedane 220 zl za parke 8 tyg bardzo ladne male zainteresowanie prosietami powiem ze znikome !

 

sprzedane 220 zl za parke 8 tyg bardzo ladne male zainteresowanie prosietami powiem ze znikome !

 

sprzedane 220 zl za parke 8 tyg bardzo ladne male zainteresowanie prosietami powiem ze znikome !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj