benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

Klepk995    189

u mnie dziś był gość i dawał mi za sztukę po 190zł prosięta tak do 20 kg ale mu nie sprzedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Ja odpuszczam.

Za jakies 2 tygodnie jade w polske po 30 swinek mi sie oplaca jechac.

Nie bede placil po 250 zl za koty po 15 kg.

Jak ktos ma taka ilosc na zbyciu w dobrej cenie pisac PW

Nie tak daleko znalazlem 25 kg po 200 zl

Edytowano przez kombinator18

DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriano1299    0

POL 1 Zgadaj się z jakimś handlarzem to ci przywiezie na miejsce, powiesz jaki towar chcesz dogadacie się co do ceny, i będziesz miał bez zmartwień prosiaczki.

Ja chowam dużo tuczników i wszystko mi handlarze wożą z rynków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Nie chce w temacie nowej dyskusji prowadzić ale prosiaki z rynku z reguły nie są za dobre a płacić jeszcze dodatkowo pośrednikowi żeby je przywiózł to moim zdaniem mija sie z celem. Uważam że można lepiej i taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Ja kupuję od sprawdzonego gospodarstwa, niedość, że świtny gospodarz, to jeszcze donry sąsiad. I dogadać się idzie, zawsze powie co i jak. A prosiaki ma naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

twoj wybor twoje pieniadze twoj cyrk ja ci po 9zl bym nie sprzedal dobry towar musi kosztowac i wtedy masz pewnosc dobrej genetyki miesnosci przyrostow wykorzystania paszy i co najwazniejsze zdrowotnosci w co kupujac u handlaza z roznych zrodel malych ilosci jest praktycznie niemozliwe

mysle ze cena 10 zl brutto kg bylaby zadawalajaca dla kupujacego jak i sprzedajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Adriano , chłopie tys chyba z dęba spadł bym handlarzowi dał zarobić i jeszcze wstawi mi jakieś mieszańce co się będą gryż.

Broń Boże.

Sam zawsze kupuje prosięta i jak narazie mój instynkt mnie nie zawiódł.Mi się nie spieszy w grudniu albo w styczniu myslę że kupię taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriano1299    0

Każdy ma swoją głowę i wie co dla niego lepsze. Ja chowam 700 sztuk tuczników i wszystko z rynku, co sam kupiłem lub co handlarze mi przywiozą. i ja nie narzekam, tylko fakt że ja mam dobrych dostawców byle dziadostwa mi nie dadzą. nie wiem na kogo wy natrafiliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

Dzisiaj przyjechały duny, 270zł+vat. za 30 kg, przywiźli mi średnia 36 kg. Za każde kilo ponad 30 kg, czyli za 6kg płace 4 zł.Czyli wyszły mi po 294 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Wiem, że to nie ogłoszenia ale ja co to ma na sprzedaż 11 szt WBP. Okolice Kalisza i Ostrowa Wlkp. Cena do negocjacji


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

12-15 kg? :blink: :blink: :blink: :blink: :huh: :huh: :huh: chłopie ty serca nie masz takie koty sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Mniejsza z tym , przecież aż serce sciska takie maluszki sprzedawać czy kupować.

Ludzie nie dadzą temu urosnąć tylko od razu w świat wypychają. :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj