Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Sokol2
      Wszystkiego dobrego w nowym roku... mam na sprzedaż 15 szt czekać czy sprzedawać?
    • Przez Rolnik1973
      Ja na dzisiejszy dzień nie mam ale cena ciekawi.
      Kontynuacja tematu: 

• Przez krzysztofsb
      Ceny cieląt 2018 Zapraszam
      Kontynuacja tematu: 

• Przez kacper2002
      Witajcie!
      Właśnie buduję kurnik 7m x 4m na produkcję jaj kurzych i mięsa kaczego (produkty ekologiczne) i mam kilka pytań:
      -czy warto inwestować w biznes który polega na inkubacji jaj kurzych rasy leghorn,rossa i odchowywać je do wieku 10 i 20 tygodni?  Mój tata powiedział że nie ponieważ lepszy inkubator na 60 jaj kosztuje ok 500zł do tego trzeba doliczyć prąd pasze a kura w wieku 20 tygodni kosztuje 25zł . Dodam że mam lat 15 i to ma być taka wypłata

• Przez Maciekkkk
      Witam czy ktos moze polecic dobra firme do skupu bydla miesnegona obszarze kujawsko-pomorskiego? ? I czy ktos moze cos powiedzieć na temat firmy FACTOR ? Z gory dziekuje 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.