Skocz do zawartości
benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Rejestracja nawet jednej świni

galeria
cena

rynkow u nas prawie nie ma podobno na rynkach jeszcze taniej kolega po 200 kupowal za parke

Edytowano przez matoperator7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

burdzio2    2

czy ktoś może się orientuje jaki są ceny prosiąt w województwie opolskim takie 20 kg?????????????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    171

jaka cena prosiąt w Proszowicach ,Skalbmierzu ?

Edytowano przez Klepk995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    2

Był ktoś ostatnio we Frampolu(lubelskie),jak tam ceny i o której trzeba jechać żeby sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz160    1

Znajomy kupił teraz z danii "prosięta" waga od 25-40kg i zapłacił 250zł/szt

No to tanio. Ja dostałem ofertę po 305 netto za 30kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

jaka cena prosiąt w Proszowicach ,Skalbmierzu ?

O Proszowice nie pytaj bo drogie.Poniżej 400 zł za parkę nie kupisz.

Skalbmierz od 320 w górę.

Za 340-350 już ładną parkę kupisz takie po 25-27 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    171

ja nie kupuje tylko sprzedaje więc bardzie Proszowice mnie interesuję :P kiedy ostatnio kupowałeś prosięta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

ja nie kupuje tylko sprzedaje więc bardzie Proszowice mnie interesuję :P kiedy ostatnio kupowałeś prosięta ??

ja już nie kupuje .Bo kupiłem od kolegi.

Ale jak bywam na jarmaku to widzę jaka cena.

Jak chcesz sprzedać drogo prosięta to jedz do Myslenic ...tam mało prosiąt a ceny wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    94

jakis maja :) .ja biore z tylko z 3 gospodarstw(numerow)szczepione na cirko. i myko.,sa tez pare zlotych tansze ale wtedy trzeba szczepic na wlasny koszt i tez jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    171

ja już nie kupuje .Bo kupiłem od kolegi.

Ale jak bywam na jarmaku to widzę jaka cena.

Jak chcesz sprzedać drogo prosięta to jedz do Myslenic ...tam mało prosiąt a ceny wysokie.

bez przesady do Myślenic z kilkoma parami nie pojadę zwykle sprzedaje jednemu gościowi przeważnie w domu biorę orientacyjnie cenę z Proszowic i trochę spuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Wszystlo jest pieknie cacy jak sie sprzedaje tucz nie podliczajac wydatków, ale jak sie wszystko podliczy to już nie jest tak różowo jak to inni mówią że mi tyle i tyle zostaje z tucznika to nie jest źle.Dziś jak ktoś nie podchodzi do chodowli profesjonalnie to na drugi rok już go tu nie będzie.Wchodzimy w fale bankructw w chodowli trzody i nie tylko i proszę to dostrzec bo ja juz to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    72

dzisiaj przywiezli holendry(a mialy byc 2tyg temu) 280 zl brutto za 31 kg.

a dlaczego nie kupujesz polskich? Zapewne odpowiedź będzie że te są lepsze, tańsze albo wyrównana partia. I tu powstaje właśnie powstaje błędne koło. Nasi producenci prosiąt rozwijać się nie chcą lub nie mogą bo ryzyko że nie sprzedadzą później. Cena mogłaby spaść a jakość wzrosnąć przy większym przerobie. Dokładnie tak było z ursusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    94

bralem polskie przez 2 lata ale z czasem bylo coraz gorzej.dziwi mnie mentalnosc polskiego rolnika ktory mi nie sprzeda tylko handlarzowi i zapewne taniej,wiec w wielu przypadkach ludzie sami zapracowali na taką sytuacje,a po drugie u nas jest kilka gospodarstw w cyklu zamknietym a reszta to tuczarnie i nikt prosiąt nie sprzedaje a jesli juz to podejrzewam ze jakies selekty bo chyba ich sobie nie zostawi do tuczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    85

Wszystlo jest pieknie cacy jak sie sprzedaje tucz nie podliczajac wydatków, ale jak sie wszystko podliczy to już nie jest tak różowo jak to inni mówią że mi tyle i tyle zostaje z tucznika to nie jest źle.Dziś jak ktoś nie podchodzi do chodowli profesjonalnie to na drugi rok już go tu nie będzie.Wchodzimy w fale bankructw w chodowli trzody i nie tylko i proszę to dostrzec bo ja juz to widze.

a ją widzę że mało kto trzyma świnie a zboże nadal drogie. Sąsiad który zawsze kupował prosięta i potem zboża mu brakowało teraz sprzedał we wrześniu wszystko po 700-900zł kupił środki do produkcji na nowy sezon ocieplił dom. Mówi że teraz wie że żyje i pierwszy raz przed dopłatami kupił środki do produkcji. Ma 55ha plony 4 -6ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekfarmer    4498

Dziwne w Polsce to jest Świń coraz mniej a cena spada. Jak bylo dużo świń to opowiadali że za dużo i cena niska teraz stan pogłowia jak po wojnie a cena niska :unsure:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    14

faktycznie robi sie nie ciekawie cena swin nie jest uzalezniona od stanu poglowia w polsce

chcieli uni teraz mamy biurokracje bzdurne przepisy dofinansowanie doplaty nizsze niz zachod po to by nas wykonczyc w polsce wcale nie musi byc swin dowioza gmo gotowe ludzi z miasta i politykow nasz los nie obchodzi juz niemcy na szczecinie ziemie chca kupowac

zeby nie bylo ze nie na temat bede sprzedawal prosieta po 10 zl kg netto w wadze ok 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    314

Posiadam na sprzedaż 3 mioty pbz*wbz/pietrain (waga sztuki 18-20kg)w wieku 54-57dni-ktoś chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kupione w piątek 160-150 sztuka waga ok 25 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Dzisiaj byłem na pobliskim targowisku to mało się nie pozabijali o prosiaki, ja to byłem w szoku, jak ci ludzie wychodzą na tym? A cena od 320-400 para i tak patrząc na kg to grubo ponad 10 zł za kg wychodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×