benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

emilchaja    24

Witam, u nas dziś na targowicy wołali po 420-450 zł za parkę w wadze 18-22 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magister    0

Cena zależy od regiony. Dwa tygodnie temu jak kupowaliśmy były po 400 za parkę, zaś tydzień temu można było kupić za około 350 gdyż nie było chętnych. Wszystko zależy od dnia i ilości potencjalnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w grę wchodzi wiek i waga prosiąt. Wczoraj kuzyn sprzedał 9 tygodniowe w wadze ok. 28kg po 430 za parkę. A za 7 tygodniowe w wadze ok. 17 kg po 320 zł/para. Bardziej opłacało się kupić te większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaa    0

Pytanie do admina- dlaczego moje posty w których to nawet nie podaje dokladenj ceny (holenderskie prosiaki) sa usuwane a wszyscy inni mogą podawać po ile i od kogo kupili albo po ile sprzedają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie admina a moderatora a dokładnie to chodzi o mnie bo to ja je kasowałem. W Twoim przypadku jest to niedozwolona reklama. Tu są podawane ceny z rynku a ty jesteś handlarzem i tu szukasz klientów. Jeśli chcesz się ogłaszać to zgłoś się z zapytaniem do admina (yacenty) i za odpowiednio opłato możesz wtedy to zrobić.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaa    0

A jaka jest różnica jeśli Iksinski powie ze ma do sprzedania 300 prosiaków po ileś tam- i to jest ok, a jeśli ja dam o sobie znać to już jest reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie jest ok i dostanie %% tak jak ty. Nie łapiesz chyba o co chodzi w tym temacie.

 

Ok Koniec OT


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

@monikaa na trzodzie chlewnej niema takiego problemu niestety tu liczy się tylko kasa ale niemartw się ci co chodują trzodę tamto forum dobrze znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

Dziś na targowisku pomiędzy mazowieckim i podlaskim opchnąłem takie 17 kg po 380-spuściłem z ceny bo deszcz zaczął padać i kupca nie było...


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
@monikaa na trzodzie chlewnej niema takiego problemu niestety tu liczy się tylko kasa ale niemartw się ci co chodują trzodę tamto forum dobrze znają

 

Na tamtym Forum nie ma Moderatora i jest wolna amerykanka... :mellow: Tu się liczy tylko kasa? Zważ na to, że Admin nie zarabia na tym, że prowadzi Forum, a wręcz przeciwnie - dokłada do niego z własnej kieszeni.

 

Koniec OT - każdy kolejny post nie na temat = ostrzeżenie (%)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaa    0

Proszę o ofertę ile i dokąd trzeba zapłacić abym mogla swobodnie korzystać z forum (podawać ceny)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

http://www.agrofoto.pl/forum/Reklama-w-ser...opl-t15621.html

 

I KONIEC TEGO OT !!! Jak co to jest PW do takich spraw.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

400zł parka

ciąg dalszy usunięty

 

 

Nie namawiaj do obchodzenia regulaminu bo dostaniesz zaraz %%% :mellow:

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

Szanowni panowie moderatorzy. Pogawędki z użytkownikami sugeruję przenieść na PM a nie zaśmiecać wątek (pyskówki cuda wianki, ostrzeżenia, blokady konta i inne rzeczy można załatwić przez PM/gg czy w inny sposó;).

Ponadto wypowiedzi od tej z: "Jun 15 2009, 21:40" do mojej włącznie którą właśnie czytacie proponuję usunąć, no może pozostawić wypowiedź użytkownika "ahme999" z "Wczoraj, 20:20".

Będzie czysto ładnie i klarownie.

Sorki że się wtrącam w waszą ciężką robotę ale lubię to forum a ostatnio widzę coraz więcej pyskówek między moderatorami a użytkownikami (może dlatego że coraz częściej tutaj zaglądam). Sposób w jaki załatwiacie sprawy związane z waszą funkcją na forum zależy od tego kim jesteście i jaki poziom sobą reprezentujecie.

Wywalcie tę wypowiedź jak przeczytacie ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juchaf    0

Właśnie sprzedałam prosiaki po 450 za parę:-) a dożę już chodzą po 5.6 z Vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tymi dużymi to nie mogłem uwierzyć jak usłyszałem :D a prosiaki u nas ok. 460 zł za parke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Prosięta w śląskim po 400zl za parę :D Oszaleli?? U nas nigdy takich cen nie było :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

W końcu rynek się uspokoił i nie opłaca mi się już z Niemiec kupować, dużo ogłoszeń pojawia się w gazecie a dziś kupiłem 80szt po 170za szt waga 18-22kg komplet szczepień


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

Wie ktoś może jakie są ceny w zachodniopomorskim?

Gdzie tak w ogóle są najtańsze prosiaki w kraju???-Mówię o takich 15-20kg;)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Lubelskie. 520 zł za pare o wadze 20kg.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

Ostatnio to znaczy w środę prosięta w wadze ok. 20kg - 300 - 350 PLN


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

Oczywiście za parę się u nas kształtują w notowaniach ok 500zł a na żywo na targowiskach 450 a ja sprzedałem miot po 420zł :D


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj