benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

rafff24    27

żeby to nie te te z pod wschodniej granicy... z jakiejś hodowli nie były.. w Wadowicach na targu prosiak 400-500 za parę, od 20-30 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 dzisiejszy zakup 225 zł sztuka średnia waga 27.3 kg Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

duńczyk 20 kg? 

3 listopada dostałem sms z ofertą 271 netto za 30 kg blu spf najwyższy status 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja akurat hoduję tylko polskie a na targach w łodzi spotkałem współwłaściciela firmy sprowadzającej warchlaki i co jakiś czas dostaję sms z aktualnymi cenami i zaproszeniem do współpracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

pracuję w holandii na fermie świaników i szef mi właśnie mówił że do polski kiedyś jeździły teraz już bardzo mało a cena z tego co widze jest podobna co do duńczyka ale nie wiem jaki jest koszt transportu na 1sztuke ile trzeba doliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

wiesz, może jedzie transport, a nie na wszystkie sa zamówienia, i stąd promocja, albo z tymi 30 kg i statusami to tak jak i z tymi przebiegami w sprowadzanych autach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

w ciemno prosiąt nie wezmą. Raczej promocja żeby auto było w pełni załadowane bo wtedy koszt transportu spada.

co do wagi to poprzednio dostałem prawie 27kg a teraz 19,6.

Na polskim prosiaku nigdy nie przeskoczyłem 930 gram/dobę przyrostu. Na dunie 1,08-1,09. Pasza taka sama. Spożycie krajowy 2,39, dun 2,34. W 90-94 dobie polskiego sprzedawałem a teraz w 90 już mam nowe wstawione (przerwa u mnie zawsze 10 dni). Mięsność podobna 57,7-57,8

 

Nie twierdzę że duny są rewelacyjne bo leki też muszą iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

ciezko powiedziec jak to jest z dunami ale saszeta dosc madze to rozpatruje...moje duny cos ostanio slabo rosna..pasza badana zboze.....jedna pasza a 3mc.i 3 ty rosna..nie wiem czemu.......nasze krajowe w 4msc..tez jakby slabawo......obecna cena naszego 30kg fermowego 230zl..mysle zetaniej od duna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja jak na razie zostanę przy polskich ostatnia partia średnio miały 20.3 kg płaciłem po 200 sprzedałem po 105 dniach średnio warzyły 117 kg przy żywieniu bez jakiejś rewelacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

szef jak sprzedaj okło 25-28kg to placą 46e za sztukę ale w kraju(NL) eksport to dochodzi koszt transportu i weterynarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Saszeta w jakiej wadze sprzedajesz tuczniki? Bo chyba lekkie są sądząc po ostatnim poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacier123    26

można wiedzieć do jakiej ubojni sprzedajesz, bo ja do sokołowa a teraz mam kilka sztuk powyżej 130 kg i nie wiem czy je odchudzić czy puścić takie przerośnięte bo niby oni przyjmują tylko do 130. A u Cb jest cena niższa jak przekroczy wagę maksymalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

ja sprzedaję poubojowo do pini. Przedział wagowy podstawowy to 100-136 kg wagi żywej (76-106 wbc). Biorą i większe i mniejsze (oddawałem i takie 50-60 kg). Za przerośnięte odliczają mniej jak za niedorośnięte. Praktycznie w każdej ubojni tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dziś kupione średnio  22.5 kg  210 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

szczypka świetna cena, chyba netto ? jaka rasa PIC ? 

saszeta Pini nie oszukuje na wybojowosci albo miesności ? bo slyszałem rożne opinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

na wyboju raczej tak. Mięsność mam podobną jak gdzie indziej. Ale i tak zawsze lepiej wychodzę jak bym oddawał na żywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

połowa pic połowa pbz x pietrain cena brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Koledzy ile skasować za prosiki za sztukę takiego około 15-20 kg? Rasa miesna durock-petrin woj.opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

zależy ile sztuk, jak kilka, kilkanaście to w moich okolicach kwestia 180zł plus minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj