benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

maxiben    23

teraz jest duze ssanie na prosiaki wiec i cena odpowiednio wysoka ja dotychczas sprzedawalem po 10 zl kg takie ok25 kg i tez mysle o podwyzce tylko jeszcze nie wiem o ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

dlatego rozwazam podwyzke bo moj warchlak hybrydowy w wadze 25 kg dobrze umiesniony jest nie do porownania z prosietami parkowymi takim wlasnie 10 kg albo i mniejszymi bo ja w takiej wadze to odsadzam od loch i jakbym mnial takie sprzedac po 180 zl szt to lepiej dla mnie bo i bez klopotow pracy i ryzyka upadkow ktore naturalnie sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Nikt nie da. To jest tak jak z moim sąsiadem, mniejsze nawożenie, ale plon większy. Byki słabsze ale cena lepsza. Zawsze taniej ode mnie kupi a drożej wszystko sprzeda. Gadaj z takim co. wszystko ma lepsze. Ludzie mówią różne rzeczy aby się pochwalić i zaimponować. Po co i na co nie wiem, no i podejrzewam że nigdy się nie dowiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

kto normalny da 17,5 za kilo takiego kota. Nawet fermowego

no wlasnie ale jakby kto chcial to bym mu sprzedal a tak sprzedawac bede dalej 25 kg warchlaki w nowej cenie 10,50 zl kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

no wlasnie ale jakby kto chcial to bym mu sprzedal a tak sprzedawac bede dalej 25 kg warchlaki w nowej cenie 10,50 zl kg

gdybyś takiego kota nie pogonił w tej cenie to raczej ty byś był nienormalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

piszcie w jakiej wadze te prosieta ba para a para jedne 10 kg drugie 20

gr kowalczyk temat jest o cenie prosiat a nie tylko oglosic sprzedaz to podaj cene bo jestem ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

ego pozostało-odbiorcą był stały klient więc taka cena dla stałego odbiorcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Czy ktoś orientuje się jaka jest realna cena prosiąt w województwie śląskim? Głównie chodzi mi o cenę za parę prosiaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj