Skocz do zawartości
kamil84

mieszanka roślin motylkowych drobnonasiennych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mieszanka
kamil84    0

witam chciałem zapytać czy ktoś z was siał mieszanki motylkowych drobnonasiennych chodzi mi o to jakie rośliny dobrać. planuję posiać lucernę z koniczynami tylko zastanawiam się jak dobrać odmiany i w jakim stosunku.

rolstudent    98

lucerna z koniczyna białą to nawet dobre polaczenie ale tylko chroniące przed zabrudzeniem ziemią. wplyw na plon znikomy

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez niudizajn
      Witam.
      Mam zamiar zasiać mieszankę traw na dwu-letnie użytkowanie na polu ornym.
      Bardzo bym prosił o wszelkie info dotyczące sprawy. Dodam tylko , że jest to stanowisko po pszenicy , mam zamiar wywieźć tam "trochę" obornika na wiosnę i zasiać.
    • Przez damian40000
      Czy jest na AF ktoś kto próbował to siać? Jakimi siewnikami to siejecie? Jak jest potem ze zbiorem?
    • Przez turbogrocho49
      Pytanie tak jak w temacie, czyli jaki gatunek trawy na podmokłe tereny??
    • Przez TheMariko12
      Witam
      Mam pytanie dotyczące siewu trawy na koszenie na bele sianokiszonki.
      Z racji, że opłacalność zbóż staje się coraz to bardziej mała, zastanawiam się, nad zmienieniem uprawy ze zbóż na sprzedaż bel sianokiszonki.
      Czy taka koniczyna czerwona z lucerną byłaby w stanie urosnąć, na 5 lub 4 klasie ? Czy wogóle byłoby cokolwiek do skoszenia ? Jak to wygląda ze strony osób, które tym się zajmują ?
    • Przez DanielKocima
      witam zastanawiam się nad siewem trawy jednorocznej i tu moje pytanie czy tylko dsv, czy może są jakieś polskie mieszanki?? z góry dzieki pozdro