ArkadiuszSmykla

Deutz Fahr Agrostar 6.03 czy Agroxtra 4.57

Polecane posty

Witam. Chcialym sie dowiedziec cos na temat Deutz Fahr Agrostar 6.08 ile on pali i dane na ten temat 

I Deutz fahr agroxtra 4.57 ile pali czy on jest z turbem. Ogólnie chodzi mi o to ktory traktor jest lepsze ten pierwszy czy ten drugi. 
Z góry Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopen158   
Gość szopen158

posiadam agrostara 6.31 bardzo dobry dopracowany sprzęt spalanie zadowalające ogólnie oszczędny jest ale dokładnie ile pali nigdy nie mierzyłem i ten deutz który Cię interesuje 6.08 to taki silnik jak u mnie 6 cylindrowy ale bez turbo no a ten drugi Agroxtra to już 4 cylindrowy ale z turbo jeden i drugi moim zdaniem jest bardzo dobry tylko pytanie zasadnicze do czego Ci tak w zasadzie jest potrzebny ten ciągnik tur czy jako główny orka siewy itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Są to super sprzęty ale warunek jest podstawowy- stan techniczny, w końcu większość egzemplarzy jest pełnoletnia :D  przez jakiś okres miałem 6.61 maszyna super oszczędna i jak na swój wiek wygodna ,na brak mocy też nie narzekałem, lecz kupiłem go  w kraju od rolnika i to był błąd ciągnik był dorżnięty z każdej strony. Kasa jaką w niego wpakowałem to aż boli jak sobie przypomnę i dlatego nie daj się kolego naciągnąć na okazje typu" niski przebieg", "sprawdzony we własnym gospodarstwie". Zwracaj uwagę na wszystko od kontrolek po luzy na cięgłach i "lekkie zgrzyty w skrzyni", ale jak trafisz na dobry egzemplarz to  do pola będziesz jeździł z taką :D miną i z taką samą będziesz wracał. Na koniec taki drobiazg jak już kupisz wymień wszystkie płyny (najlepiej dobrej jakości) i pamiętaj o filtrze powietrza bo chyba wiesz że te silniki są chłodzone powietrzem a jak zadbasz o "płuca" maszyny to zapomnisz o serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopen158   
Gość szopen158

na twoim miejscu kupił bym sobie większego gabarytowo 6.08 nie zawiedziesz się na pewno no chyba że trafisz na dojechanego to koszta Cię zjedzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Xxx
    • Gość
      Przez Gość
    • Gość
      Przez Gość
      xxxxxxxxxxxxxxx
    • Przez Piotrek6911
      Witam wszystkich,mam małe pytanko na temat DF Agrotrona k100 lub k410 chciał bym sie dowiedziec ile one mniej wiecej pala w ciezkich i lzejszych pracach oraz ktorego lepiej wybrac k100 czy k410 a moze k420.Z niecierpliwoscia czekam na wasze odpowiedzi.
    • Przez longi
      Witam.niedawno kupiłem deutz fahra 6.61.mam problem ze sprzęgłem tzn.ciężko chodzi pedał sprzęgła,poza tym niekiedy gdy ciągnik jedzie i wciśnie sie pedał sprzęgła to strasznie coś "wyje"a ciągnik pomału dalej jedzie.czy ktoś wie co tam może byc zepsute?za wszelkie odpowiedzi i pomoc zgóry dziękuje!
      jeszcze mam jedno pytanie.od czego jest taki plastikowy zbiornik z tyłu traktora pod kabiną?czy ten ciągnik posiada osobny układ hydrauliczny?(chodzi mi dokładnie o to czy do hydrauliki jest pobierany olej ze skrzyni biegów czy może z tego zbiornika pod kabiną)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj