hebel1224

Bizon rekord silnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hebel1224    1

Witam mam mianowicie takie pytanie czy blok silnika sw 400 z turbo jest taki sam jak w sw 400 bez turbo. Chodzi mi tylko o blok ponieważ ja wiem że są różnice w innych częściach silnika .

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kingway
      Jakie powinno być prawidłowe ciśnienie wtryskiwaczy w Bizonie Rekordzie silnik SW-400 turbo ??? Symbol silnika 6CT 107 , symbol wtrysku W1B - MO5/1 , symbol końcówki D1LMK140/W23 , jak sprawdzałem to u mnie jest 180 , ale nwm czy jest prawidłowe ?

• Przez luk2782
      Witam! mam ogromną prosbe do uzytkowników forum. czy wie ktos gdzie mozna naprawic, zregenerowac rozdzielacze hydrauliki 2 i 4 sekcyjny juz z nich tak cieknie ze wymiana oringów na główkach nie pomoze. zastanawiam sie ile mnie to bedzie kosztowac jak narazie poszukuje ewentualnego warsztatu naprawczego najlepiej w woj dolnośląskim, wielkopolskim, lubuskim.
    • Przez warchest
      witam mam taki problem z rekordem czerwonym ktory polega na tym ze strasznie brudno młóci nam zboze najgorzej w tym roku było z pszenzytem gdyż bardzo duzo kłosów szło do zbiornika ogromne ilosci wrecz i w pszenice idzie duzo słomy i osiorów czyli plew . a znowu jak owies cieliśmy to tez bardzo duzo słomy szło w czym moze byc przyczyna ? rozmawiałem z pewnym mechanikiem i powiedzial ze byc moze górne sito trzeba wymienic bo mogło luzów dostać bo dolne sito jest dobre . jak myślicie czy to lezy przyczyna tylko w tym górnym sicie ze za duzo przepuszcza na dolne i dolne tego nie przeczyszcza dobrze czy jaka inna tego moze byc przyczyna ? bo przykładowo wymienie górne sito a jak nie bedzie to to co może być innego ? czy ktos tak miał z tym kombajnem  ? wkurza mnie ten kombajn bo ludzie nieraz duzo gorszymi złomami i czyściutko im młóci 
    • Przez michasko
      Mam pytanie czy ktoś wyciągał orbitrol, bo gdzieś od góry leci mi olej nawet teraz jak kombajn jest nie ruszany to kapie. Oringii tam gdzie rurki przechodzą wymieniłem i nic nie pomogło
    • Przez Rolniczek95
      Ma ktoś instrukcje obsługi do bizona rekorda w pdf ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.