benek79

Pietruszka [Połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
laryy123    13

Na giełdach brak ładnej pietruszki obecna cena za myta 1.8 a mysilałem ze spadnie do 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piratqwert    8

bo nie można kopać z pola.... więc czego się spodziewałeś?

jeśli cena ma spaść to dopiero jak zaczną kopać to co w polu zostało. ale to jeszcze nic pewnego.

 

co do ładnej pietruszki.... w sklepie jeszcze nie widziałem ładnej pietruszki. i to jest dziwne. naprawdę ładną pietruszkę kupują. a taki szajs po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laryy123    13

No ja stawiam na markety do słownie nitke a nie pietruszke bo innej nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nharek    1

Czy ktoś się orientuje jaka cena na rybitwach w Krakowie i czy jest jakieś zejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacifiko    2

MARKETY BIORA NITKE I GRUBA  ZA GROSZE.MIESZCZOCHY NIE WIEDZA JAK WYGLADA LADNY TOWAR.JADAC Z RYBITW Z GIELDY WSTEPUJE NA ZAKUPY DO BIEDRONKI I LIDLA I WIDZE CENE IJAKOSC TYCH TOWAROW.NP RZODKIEWKA PASC PASC FASOLA ZOLTA Z ZIARNEM A NA RYBITWACH TAKIEJ NIE SPRZEDASZ.NO ALE WSKLEPIEJEST WSZYSTKO POD REKA CIEPLO NIE TRZEBA MARZNAC NA GIELDZIE.OGOLNIE MOWIAC SA MASZYNY KTORA UNIA DAJE ALE NIE MA ZEJSCIA NA WARZYWA.DZIS LICZA SIE DUZE GOSPODARSTWA KTORYM I TAK TRUDNO WYJSC NA SWOJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arektom    0

jak tam u Was pietruszki przezimowały? u mnie jak narazie ok 80-90% przezimowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Dzisiaj wykopałem parę sztuk ;) A w sumie to wygrzebałem z błota ;) I jest całkowicie zdrowa. Cały dzień leży w ciepłym pomieszczeniu, umyta i nie ma żadnych oznak przemarznięcia.

Edytowano przez Badylarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent007    14

Nie będzie ceny, czyli po ile może być za miesiąc według Waszych prognoz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piratqwert    8

wczoraj byłem u kumpla... robił przegląd Grimme i małe przeróbki bo ma 17ha do wykopania:)

 

a żeby nie eksport na Węgry. to pietruszka byłaby po 0.50zł.

Edytowano przez piratqwert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent007    14

Wczoraj w okolicach Proszowic kopaczka wjechała kopać pietruszkę, ciekawe po ile będzie za 3 tygodnie białe złoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacifiko    2

byłem dziś na plantacji pietruszki okolice Proszowic.przetrwala drobna do sredniej .gruba przemarzla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

a nie chce ktoś wydzierżawić 2ha pola pod pietruszkę? okolice miechowa gleba rędzina w jednym kawałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Panowie, takie pytanie... Jesienią zasiałem owies na poplon po ziemniakach, wyrósł na jakieś 15cm a nie zdążyłem go zaorać. Teraz to pole by mi idealnie pasowało żeby zasiać pietruszkę ale z tego co czytam to owies jest podobno złym przedplonem ze względu na nicienie. Siał ktoś z Was pietruszkę po takim owsie? Dodam, że pole jest w bardzo dobrej kulturze, pietruszki ani innych korzeniowych tam nigdy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laryy123    13

Badylarz jak wykwitl to daj spokój ale jak nie to będzie ładna piętrach ja zawsze owiec z facelia mieszam i na poplon panowie jaka cena za pietruche na giełdach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Laary, nie wykwitł, tak jak pisałem wyrósł mały bo późno siany miał ok. 15cm przed zimą więc o kłosie nie było mowy. To mówisz, że można śmiało siać?

 

Giełda Wrocław znajomy mi mówił o cenie ok. 1,6zł na wyjściu ale bardzo słabe zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjacekk4    3

kraków 1,6-1,8 ale tez zainterseowanie takie, że przyjdzie jeden i kupi worek na godzine czy dwie przy tym handlu giełdowym to zastanawiam się czy nie lepiej bym miał jakbym puszki zbierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piecer107
      Witam, od pewnego czsu sieje pieetruszke, zawsze siałem berlińska,ale teraz chciałbym cos wcześniejszego co myślicie o Atice??siał ktos z Was może tą odmaine wiem ze sa jeszcze jakies z bejo np Arat....i tak chciałbym cos nowego spróbowac ale nie chce wtopic,...
    • Przez kolo19
      Witam, zastanawiam się nad kupnem siewnika do warzyw.
      Wypatrzyłem sobie Stanhaya i Monosema i teraz dylemat krórego wybrać...
      Służył by on do zasiania marchewki, pietruszki, buraczka
      Moje pytanie do Was, który według Was byłby lepszy pod względem jakosci wykonania, prezycji itp.
      Dodam jeszcze że zależy mi na tym aby siewnik miał regulacje, np. chce sobie zasiać marchew i ustawiam sianie na 3 rządki na 1 redlinie, a buraczka na 2 rządki.
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Paula
      Witam, szukam powodu dlaczego spada mi pietruszka prawdopodobnie podgryza ją jakiś szkodnik. Czy ktoś spotkał się z takim problemem. Co to może być za robaczek? Proszę o wskazówki co na to powinnam zastosować?
    • Przez Danielson21
      Witam. Myślę nad kupnem kombajnu do warzyw typu marchew,pietruszka. I znajomy poleca mi Weremczuk Supernova lecz kopie on Zetorem Forterra, A ja po prostu zastanawiam się czy poradzą sobie moje ciągniki zetor 7341 SuperTurbo lub Claas Elios 230. Więc w punkcie Weremczuka doradzą mi typ Eko lecz mi bardziej przypadł do gustu Supernova. Kombajn będzie pracował głownie na terenach górzystych i czy mógłby ktoś mi doradzić czy jest sens wybrać supenova czy jednak eko. 
    • Przez Farmer19900
      Chciałbym Was zapytać jak sprawują Wam się siewniki precyzyjne na pochylonym terenie? Macie  jakiś sposób na zminimalizowanie problemu? Słyszałem o siłownikach, jeśli ktoś może się wypowiedzieć to bardzo proszę.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj