Skocz do zawartości
benek79

Pietruszka [Połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
H3ni0    24

NIe wiecie może jaka teraz cena pietruszki najlepiej woj. Łódzkie okolice Pajęczna?

Adam1208    0

Witam was ;)

Zapraszam wszystkich do publikowania swoich ofert sprzedaży warzyw na giełdę warzyw.

Internetowa Giełda Warzywna na Facebook-u to nowoczesny sposób komunikowania się sprzedających i kupujących oraz obrotu produktami rolnymi.

W prosty sposób umożliwia rolnikom i przetwórcom sprzedanie tego, co wyprodukowali, a kupującym - handlowcom na targowiskach, właścicielom hurtowni, supermarketów i sklepów - umożliwia bezpośredni kontakt z producentami co znacznie przyspiesza sprzedaż oraz dostawę świeżych produktów.

Zapraszam na https://www.facebook.com/groups/627298173970473/

Wiadomość z agroFakt.pl

benek79    13

Troszke jest problem z maczniakiem,ale zastosowałem podobno jeden z lepszych srodków i zobaczymy.A jak koledzy ze zbytem na dzien dzisiejszy? Bo telefonów troszke jest ale kupca nie widac,chyba jescze zajeci innymi warzywami,poczekamy troszke i sie zrobi ruch na pietruszke.

Badylarz    13

Wrocław 3 - 3,4zł. Czy długo trzeba stać to zależy od jakości towaru i ilości jaką przywieziesz.

benek79    13

Moim skromnym zdaniem pietruszka bedzie droga w tym roku,bo jej nie ma. W moich stronach jest o 60% mnie zasiane!Czesc tej pietruszki juz zeszła z pola a wiec za miesiac jak rusza chłodnie to powinno jej brakowac.

kamil9607    9

To widze ze dobrze wyszedłem, na początku sierpnia sprzedawałem pasternak po 4-6zl/kg a później na hurtowni sprzedawali to jako pietruszka

marian7k    5

Chcę w tym roku posiać pasternak,lecz boję się o zbyt i chciałbym podpisać umowę tylko nie wiem z kim.Mieszkam na granicy świętokrzyskiego i lubelskiego,może ktoś doradzi gdzie szukać zbytu.A może liczyć na szczęście i wsiać na ryzyko?Nie mam przechowalni a pole pod pasternak to 2 ha.

Artos2    0

Z Pasternakiem u nas zawsze bywało ciężko ze zbytem tym bardziej bez kontraktacji .Ciekawe jak z pietruszką w tym roku czy bedzie tez taki popyt jak do tej pory

areknn    4

Ty sie chłopie zastanów i najpierw poszukaj zbytu a dopiero wtedy siej 2 ha pasternaku Najpierw trzeba gdzieś zakontraktować a dopiero wtedy siać a nie odwrotnie.

benek79    13

Z pietruszka bedzie jak z innymi warzywami.Jak jest mało jest cena jak jest za duzo to lipa. Znajac ludzi to nasieja ile sie da,bo to dobry interes był u sasiada w tym roku i potem jest za duzo na rynku.A zeby było jeszcze gorzej to tacy nowi sprzedaja za nizsza cene zeby sie pozbyc i tym sposobem zbijaja cene. To jest własnie polski rolnik!!!!

Artos2    0

Jeżeli chodzi o zbyt to siejecie w ciemno pietruche czy raczej macie juz stałych odbiorców którzy przyjeżdzaja co rok do was. Kiedy i gdzie kupujecie nasiona macie może namiary na dobrą hurtownie nasion w kujawsko -pomorskim ?

bizmesmen    1

Witam producentów pietruszki.

Chciałbym się dowiedzieć coś o pietruszce Atika.Właśnie w tym roku chcę ją zasiać.

Jeszcze mam pytanie co sądzicie o mieszaninie Racer 250EC z Linurexem 500SC w dawce odpowiednio 2litry +1litr/ha.Czy nie za dużo tego Raceru.Bardzo proszę o odpowiedż.

malkolm    23

co prawda nie w pietruszce a w marchwi stosuję mieszaniny raceru i afalonu, po 1 litrze to max, ja daję 0,7 do litry raceru i do tego 3 setki linuronu i efekt jest zadowalający , po wschodach linuron w dawkach dzielonych albo w ostatnim sezonie sencor i jest w miarę.

najgorsze są niestety chwasty rumianowate ale na nie lekarstwa niema

pasio    1

Siał ktoś odmianę Arat? jakie macie opinie? Siałem do tej pory Eagle, ale kusi mnie spróbować coś nowego:)

bizmesmen    1

Ja siałem w tamtym roku odmianę Arat. Z 30 arów 5 ton plonu handlowego. Planuje zasiać w tym roku pietruszkę Bubkę.Co o niej sądzicie. Miałem siać Atikę ale prawdopodobnie nie będzie nasion.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się