wojtek219

Ursus 2812 Ile Nm na dokręcenie korbowodów ?

Polecane posty

wojtek219    0

Witam Wszystkich. 
Chciałbym zasięgnąć porady ile Nm należy ustawić na kluczu dynamometrycznym alby dokręcić korbowody w Ursus 2812 ? 

Z góry dziękuję uprzejmie za pomoc :) 

Cześć, podaję według instrukcji, nakrętki korbowodu zwykłe 95, kadmowane 61, głowica 100, łożyska główne 153, przyjemnego montażu życzę.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheagroPiotrekLubelskie
      Witajcie ! Wymieniłem przerywacz kierunkowskazu , i gdy włączę obojętnie jakie światła to kierunki przestają mrygać , tylko tam czasem się zdarzy wyjątek ze się załączą , ale gdy wyłaczę światła kierunki działają poprawnie w czym problem ? proszę o pomoc 
    • Przez WujekMajster
      Sprzedam korpus tylnego mostu pasujący do Ursusa 1634, 1734 oraz do Zetora ZTS 16245 i w górę.
      Nr. katalogowy 64015783
      Korpus wzmacniany (duże pochwy i mokre hamulce), pod łożysko wałka atakującego NJ406.
      Korpus nowy, nieużywany. 
      Cena: 6100zł
      Możliwość wystawienia faktury VAT. 
      Odbiór osobisty lub wysyłka (+150 zł)
      Tel. 602461037

• Przez Morpheus
      Witam. Posiadam Ursusa 904, 1983 r. Pytanie odnośnie pompy wtryskowej a mianowicie 'sworznia' zaznaczonego na zdjęciu. Cieknie mi z tego miejsca olej i chciałbym to uszczelnić ale nie wiem czy wymontowanie tego sworznia (idzie na wylot pompy i jest zabezpieczony segerem z dwóch stron), nie spowoduje że coś wypadnie w środku i trzeba będzie rozbierać pompę. Proszę o rady czy ktoś coś wie na ten temat. 
      Pompa jest czeska Motorpal.

• Przez szef2206
      Witam mam problem z Ursus 914 dokładnie chodzi o akumulatory i opalanie ciągnika. Posiadam dwa Aku po 6v i ciągnik nie da rady odpalić więc szykuje się wymiana na nowe. Pytanie do Was czy nie lepiej założyć jeden 12v czy kupić koleje  dwie 6v? 
    • Przez GRPakosz
      Witam. Mam na oku kupno powystawowego Ursusa 11024 z przebiegiem 500mtg 2013r. Licze na jakieś  opinię 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.