Skocz do zawartości
RageMan

>>NOWY<< URSUS C-360 z Lublina ;)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PolskaMocUrsus    173

Ursus coś stworzył dobrego , to zetor też coś wykombinuje i pójdą za nim tłumy ;) Z reszta poczekajmy trochę, jedni kupią ursusa drudzy zetora, zobaczymy co wyjdzie z porównania.

Wiadomość z agroFakt.pl

kojot629    228

Akurat to Zetor pierwszy stworzyl Majora 80 na bazie FT675DT i zapowiedzial jeszcze modele o mniejszej mocy. Panowie z Ursusa zobaczyli, ze ciagnik dobrze sie przyjal i pomysleli o nowej C-380 oczywiscie tez bazujacej na Farmtracu.

Edytowano przez kojot629

Rolnik2517    385

zetor major 80 chyba tam jest silnik zetora nie perkins jak w ursusie 

jak dla mnie ursus c 380 jest spoko

dajmy szanse ursusowi na rozwój zobaczymy co będzie w przyszłości ;) 

do tego traktora podchodzimy na zimno bo nikt nim nie jeżdził a tu już że to złom itp

pożyjemy zobaczymy      

PolonezAtu    90

W majorze od tego roku już jest silnik deutza, czyli co tam jest czeskiego ? nakrętki na wentyle ?

SZKOPSSON    3

Wprowadzają silnik deutza bo muszą spełnić nowe normy emisji spalin Euro 3B od tego roku a w Ursusie silnik spełnia euro 3A więc na Prow już nie bardzo

kojot629    228

@PolonezuAtu Napis na masce i plastiki, czyli jak w Ursusie. Nie ma sie co klocic, oba ciagniki calkiem w porzadku jak za te kase. Osobiscie mi bardziej podoba sie C380, ale jeszcze nie ma co zachwalac bo nikt jeszcze go nie sprawdzil.

1994kuba1994    58

to ze Ursus ma silnik z norma 3a to nie znaczy ze nie moze byc na PROW  bo moze, ma specjalne pozwolenie unijne na 2 lata conajmniej i spokojnie mozna go brac za pieniadze z unii.  W ursusie po za skrzynia i silnikiem,napedem,-jest produkcji polskiej Ursusa:) a w zetorze majorze to silnik,skrzynia,kabina nie sa zetora, chyba tylko wlasnie maska i napis zetora a w iwekszych no to jest duzo rzeczy zetora:) ale Ursus tez pracuje nad wlasna transmisja:)

kojot629    228

Tam tylko maska, plastiki i kabina sa polskie, no moze jeszcze cos z osprzetu... W zetorze do tej pory byl silnik, opony i tez plastiki

XMK13    365

Kabina w Majorze jest polska, silnik teraz będzie niemiecki, opony nie są Zetora tylko firmy Mitas. Została więc tylko maska. W C-380 cała kabina i maska są Ursusa. Fele pewnie Pronar (w Zetorze raczej też), itd.

A, jeszcze obciążniki mają własne.

XMK13    365

Nie, nie ma. Chodziło o to, że opony nie są producenta ciągników - ani Ursusa, ani Zetora.

agro973    40

A ja wam powiem że jest już pierwszy użytkownik na af nowego ursusa c380

Pablo1970    6

Poszukuję    dobrej  pompy   hydraulicznej   do   ursusa   5314  PZC- 4,5 10X10\  16K    może  ktoś   podeśle  jakis  link  pilne  !!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez michal8899
      jestem na kupnie valtry a72 na 20 hektarowe gospodarstwo plus troche usług i jestem ciekawy jak sprawuje sie ten ciągnik przy pługu, agregacie, talerzówce, kosiarce itd.
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez TOME11
      witam

jakie są obecnie dostępne kolory do wybrania w nowej Valtrze?

pozdrawiam