Skocz do zawartości
RageMan

>>NOWY<< URSUS C-360 z Lublina ;)

Polecane posty

Rolnik1973    1278

A ten silnik deutza co ma być montowany to gdzie on robiony? U germańskiego czy w Chinach. Bo gdyby on miał 68 KM to lepiej by mi pasował niź 80tka i zawsze parę świń mniej trzeba.

XMK13    365

Niedługo wszystkie dostaną nowe silniki, 80-tka też. Coś pewności nie mam co do pochodzenia tych silników, bo Deutz-Fahr nie instaluje ich w swoich ciągnikach. To mówi samo za siebie.

To że nie instalują ich u siebie nie znaczy jeszcze że są gorsze. 

Ps. Jak je dawali do zetora to jakoś nikt nie narzekał. 

Edytowano przez dawidursus323

Wiadomość z agroFakt.pl

adikpl1    179

Niedługo wszystkie dostaną nowe silniki, 80-tka też. Coś pewności nie mam co do pochodzenia tych silników, bo Deutz-Fahr nie instaluje ich w swoich ciągnikach. To mówi samo za siebie.

Deutz-Fahr w ciągnikach mniejszej mocy używa silników Farmotion z indyjskiej fabryki SDF.

romanik99    2

A jeszcze w 2003 jak sąsiad kupował zetora, to za nówkę dawał 60 tysięcy... :huh:

Najśmieszniejsze jest to ze w tym momencie na rynku uzywanych kosztuje podobnie jak w 2003 nowy. Czysty biznes.

Paradoksem jest rowniez to ze 30 letni zetor 7211/7245 potrafi kosztowac 35-40tys

Edytowano przez romanik99

Jarek1893    7

Zupełnie nie rozumiem tych ludzi co płacą tyle kasy za Zetora z serii 77 72 itd. Jak by się kierowali nie wiem, kabiną? Za te pieniądze można kupić Mf-a serii 600 czy nawet 3000 czy jakąś Renówke jak już któś chce mechaniczny ciągnik. Bardziej wygodny a kasa podobna a paradoksalnie czasami i niższa

Tytułem wyjaśnienia... firma Deutz AG oraz marka ciągników Deutz-Fahr to 2 niezależne firmy nie mające ze sobą nic wspólnego prócz podobieństwa w nazwie. Firma Deutz AG jest czołowym europejskim producentem silników stosowanych w różnych maszynach i branżach (ciągniki, ładowarki teleskopowe, maszyny budowlane, etc.). Firma Deutz AG produkuje tylko silniki a nie pojazdy.

pawelec1997    4

Widziałem tą nową c-360 na targach,ramiona od podnośnika są takie cienkie i delikatne,że strach się bać,stara c-360 ma grubsze ramiona. :D  :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez michal8899
      jestem na kupnie valtry a72 na 20 hektarowe gospodarstwo plus troche usług i jestem ciekawy jak sprawuje sie ten ciągnik przy pługu, agregacie, talerzówce, kosiarce itd.
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie