RageMan

>>NOWY<< URSUS C-360 z Lublina ;)

Polecane posty

Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Być może skupiają się na kontraktach z Afryki, więc lekceważą rynek krajowy, który jest znacznie mniejszy od afrykańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

A co to za producent silnika w tym c360? bo w mniejszym i większych pisze perkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Dziś zadzwoniłem do Ursusa i dowiedziałem się paru rzeczy. C360 będzie do sprzedaży na początku nowego roku, będzie miał parę rodzaji kół do wyboru:szerokie, wąskie i uniwersalne, ten model bedzie też w wersji sadowniczej, jego cena ma wynosić 92 tys. netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

pamietacie jakie  fajne mialm ceny ursus na ciagniki gdy byl jeszcze polmotem.Teraz niech sie z takimi cenami w d....pocaluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liczyłem na około 85000netto zł za c-360 w takiej cenie nikt tego ciagnika nie kupi, kazdy bedzie wolał dołozyc 4 tys i miec c-380, moze w koncu ursus zrobi jakis TANI ciagnik dla polskiego rolnika?

Ps. Mi pisali pod koniec września że na 100% będzie do końca listopada, wkurza takie zakłamanie i cały czas przesuwanie terminu wprowadzenia do sprzedaży i jeszcze ta cena. Może się coś zmieni.

Edytowano przez dawidursus323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Nie 4 tys tylko 8 tys... C 350 kosztuje 88 tys, więc to oczywiste że po środku będzie. Taniej nie powiedzą.

Aby była jasność, mówimy o sugerowanych cenach producenta więc pewnie po rabatach za 80 tyś powinien być dostępny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Jak chcecie tani ciągnik to kupujcie Solisa póki jeszcze nie wołają sobie za niego 100tysi netto :D

Od 2004 roku ceny maszyn zdążyły już przekroczyć niejeden próg racjonalności i pewnie jeszcze niejeden przekroczą, chyba, żeby wszyscy rolnicy zrobili sobie rok przerwy od inwestycji, jak handlarzykom głód zajrzy w oczy, to i ceny będą normalniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c-360 92 netto a c-380 96 netto , a wiec różnica to 4 tysiące


jakiego rolnika z 15-20 ha stać na wydatek 120tys zł na ciągnik? Chyba że dostanie dopłatę, ale też trzeba spełniać szereg warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Zauważ że 350 kosztuje 88 netto, czyli też niewielka różnica między c360. A sugerowana cena netto c380 to 99 netto. Wszytko się okażę jak wejdzie do sprzedaży. A tak nawiasem mówiąc zobaczcie sobie ile kosztują ciągniki innych producentów o mocy 50-65KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Z kolei kupować dwudziestoletnie graty też strach. Tani ciągnik dla rolnika - ilu takich rolników stać na wydatek nawet 60 tys.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

panowie nie podawajcie cen netto tylko brutto bo 90 % rolnikow do 30 ha jest na ryczalcie a nie na wacie.i musza placic brutto bo nikt na zakup tylko ciagnika na vat nie przejdzie bo to glupota.

 

 

Sprawa jest jasna c 360 110 tys brutto kosztuje a jak za taka moc to jaja sa.

Nie jest konkurencyjny zetor major wiecej koni i tez tyle po rabatach.

Ja wole kupic ursusa bo to nasza polska firma ,ale ludzie 

c-360 powinien kosztowac maksymalnie 80 tys brutto.a tak jestesmy gnojeni.juz nie wspomne ze dalej go nie ma a od roku mial byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Wszystkie ciągniki powinny sporo mniej kosztować...

Wracając do cen to netto łatwiej podać :D C 360 będzie kosztował może te 110 tys ale to bez rabatu. Za tyle c 380 można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Tylko jak na razie jest aby na papierze ten c360, miał byś już na jesieni tego roku a teraz po nowym roku i tak przesuwają te terminy. No pewnie powinny mniej kosztować, by była korzyść dla obu stron, go więcej ludzi by kupiło jakby kosztował 80tys, a fabryka by więcej sprzedała, no ale taki mamy ustrój i nic na to się nie poradzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

ile by nie kosztował to zawsze znajdzie się ktoś kto powie że za drogo

dadzą cenę 80k zł to będzie narzekanie że jakby kosztował 70k zł to bym wziął, a tak to na pewno się chcą dorobić kosztem biednego rolnika

zjadą z ceną to druga połowa powie że za takie pieniądze to nic dobrego się nie kupi, że na pewno chińskie części i słabo poskręcane

jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził, zawsze ktoś będzie narzekał

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

@bratrolnika nikomu poważnemu nie chodzi o to, żeby Ursus konkretnie był kupe tańszy od innych marek, ale o to, że jakiej maszyny byś nie kupił, to przepłacasz i to grubo. Wystarczy popatrzeć jak zmieniają się ceny ciągników i maszyn od 2004r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

@lukasz222 tu masz rację, wystarczy popatrzeć na ceny Belarusów, które przez ostatnie 7-8 lat wzrosły z 50tys.zł do 100tys.zł

@marju12 kultury trochę, napisz co ci się nie podoba w mojej wypowiedzi, a nie rzucasz hasło że głupoty piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Panowie, puki jesteśmy w eurokołchozie, puty będziemy płacić za ciągniki słone pieniądze...  :lol:  Każdy chce coś uszczknąć, z kramiku dotacyjnego, pseudo-dilerów wysypało się jak grzybów po deszczu, byle tylko opchnąć jak najdrożej sprzęt, co innego jak przychodzi go naprawić, bo nie mają w ogóle doświadczonych mechaników...  :ph34r: Oczywiście na końcu tego łańcuszka jest rolnik, który de facto nic z tych dotacji nie zyskuje (no może poza obrzuceniem g*wnem przez miastowych :) ) A jeszcze w 2003 jak sąsiad kupował zetora, to za nówkę dawał 60 tysięcy...  :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

Panowie, puki jesteśmy w eurokołchozie, puty będziemy płacić za ciągniki słone pieniądze...  :lol:  Każdy chce coś uszczknąć, z kramiku dotacyjnego, pseudo-dilerów wysypało się jak grzybów po deszczu, byle tylko opchnąć jak najdrożej sprzęt, co innego jak przychodzi go naprawić, bo nie mają w ogóle doświadczonych mechaników...  :ph34r: Oczywiście na końcu tego łańcuszka jest rolnik, który de facto nic z tych dotacji nie zyskuje (no może poza obrzuceniem g*wnem przez miastowych :) ) A jeszcze w 2003 jak sąsiad kupował zetora, to za nówkę dawał 60 tysięcy...  :huh:

 

 

masz racje bo jak kupie pralke za 800zl i sie zepsuje na gwarancji  to serwisant przyjezdza i nic nie place a jak ciagnik za 200 tysia to gnojki licza sobie za przyjazd ,polmot 8014 kosztowal  90 tysia teraz ten sam tylko napis ursus 140 tysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jestem nowym w tym serwisie i nie wiem czy mogę nawiązać moje pytanie do tego ale spróbuje mam pytanie odnośnie c360 4*4 jaki koszt by był montażu przedniego napędu i jak się sprawuje może ktoś ma taką 60tkę proszę o odpowiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Kolega to nie ten temat, poszukaj gdzieś było pisane o tym. To jest temat o nowym ursusie c360 z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek2203    11

Witajcie jestem nowym w tym serwisie i nie wiem czy mogę nawiązać moje pytanie do tego ale spróbuje mam pytanie odnośnie c360 4*4 jaki koszt by był montażu przedniego napędu i jak się sprawuje może ktoś ma taką 60tkę proszę o odpowiedz 

 

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1852-przedni-nap%C4%99d-do-c-360-po%C5%82%C4%85czone/page-84 pytaj w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj