RageMan

>>NOWY<< URSUS C-360 z Lublina ;)

Polecane posty

Graham    11

Możliwe nie będę się sprzeczał ale chciałem zaznaczyć ile w tym procesie zarabia państwo i pośrednik. Państwo to jak najbardziej ale pośrednik nie powinien tyle zarabiać. Bo często tacy pośrednicy zdzierają z ludzi dużo kasy. 

 

Swoją drogą ciekaw jestem kiedy ta 60-tka będzie dostępna w sprzedaż bo na tym polska marka może zbić fortunę tylko oby nie był za drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

A co myślisz że to są drogie traktory to nie John Deere. Poza tym wątpię by był droższy bo ursus c 380 kosztuje 110-120 brutto więc nie opłacało by im się go wprowadzać ponieważ nie było by na niego zbytu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zic    0

ja myślę ze ceny wszystkiego w dół to i  z ciągnikami łaski nie robią.  Byłem  u dealera JD to 5055E z napędem obciążnikami i kabiną, klimą, JD cena brutto 102 750. Tak że z c-360 nie mogą tak szaleć. Jak cena będzie do 70-75 tys. brutto to zbiją kokosy jak wejdzie niskotowarówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

A wy nadal o cenach. Nie liczcie, że z kabiną i napędem będzie kosztować mniej jak 90 tyś brutto. Pozwolę sb zacytować mój wcześniejszy post:

Już gdzieś wcześniej pisałem jakiej moim zdaniem można się ceny spodziewać...

C 350 ok 95 000

C 380 ok 110 000 (ceny brutto poza salonem)- może trochę taniej da się wyrwać.

Raczej mało realne aby c 360 kosztował mniej jak c 350 chyba, że ten silnik będzie tyle tańszy od Perkinsa :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

ale mogą po obniżać ceny c 350 może kosztować jakieś 60 brutto czego nie kto im zabroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

to wtedy używane będą po złotówce, a nie jak teraz 50tyś za 4514 a 35 tyś za 3512. Fajnie by było gdyby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Nie nie będą ale będzie bardziej opłacało się kupić nowy n iż używany więc firma będzie więcej zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

cena za farmtraca 555 to jakos lekko ponad 90 tys wiec odpowiednik ursusa bedzie o podobnej cenie i nie ma bata ze bedzie to cena ponizej 80 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Farmtrac 555 ma daleko do nowego C-360. Bliżej mu do Ursusa 3514 lub 3724.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

W 555 jest skrzynia 8x2 bez synchronizacji, więc taka jak w 3512. Nowa C-360 ma skrzynię Carraro z rewersem - 12 biegów. Do tego w 555 dźwignie biegów są między nogami, a w C360 po prawej stronie fotela. No i Ft ma podzespoły bodajże indyjskie, a Ursus włoskiej firmy Carraro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucio426    0

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/ursus-c-360-oficjalna-odslona-na-targach-agrotech-2015,56503.html

 

Czyli jednak 3 cylindrowy perkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Wczoraj rozmawiałem z przedstawicielem ursusa to mówił ze +/- 90 ma koszotwac netto ale to u nich możliwe że u dealera kupi się taniej 


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

No drogo ale niby w tym przedziale mocy i gabarytach jest to najbardziej korzystna oferta ze wszystkich


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

wątpię aby tyle kosztował oni sami jeszcze do końca ceny nie znają 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Jak będzie kosztowała ponad 100 tys zł brutto to nie opłaci się jej kupować... Jak 90 tysi ale brutto to już ciekawie... Ale za ponad setkę można już coś ciekawego kupić np. C-380 lub Majora czy Farmtracka który zrobi więcej... Ciekawe ile będzie kosztował Major 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

teraz nie chce cię skłamać ale przy majorach stałem i czytałem te dane i tam cena też była podana. też coś koło 90k pisało o ile się nie myle


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    32

Gdyz ursus 60 zamknie sie w 85-90 tys brutto to bedzie to oferta godna uwagi, jezeli nie to lepiej brac majorka w 135 tys bru okolo ma sie zamknac klima ehr itd

Edytowano przez Sunf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj