RageMan

>>NOWY<< URSUS C-360 z Lublina ;)

Polecane posty

rycerz    142

slinik indie to prawie to samo co chiny to co mozna sie po tym silnniku spodzewać że bedzie szał?chwalićie maszyne kturej jeszcze na oczy nie widzieliście i nie wiećie jak sie bedzie sprawować ja uważam że marnie i kolo 2 3 tys mth silnik siądzie ale to jest tylko moje zdanie ja jestem za użyywanym zachodem a wy jak sobie chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Dziś wiekszość produkcji znajduje się w indiach chinach i innych tego rodzaju państwach.

Ale produkty z chin czy też z indi też mają różną jakość , raz lepszą raz gorszą ,kwestia pieniędzy.

Myśle ,że ludzie z Ursusa mają jakieś pojęcie i byle bubla by nie oferowali w momencie kiedy robią wszystko aby wrócić na rynek , dają też gwarancje 4 lat właśnie po to aby zagwaarantować jakość.

Myśle ,że wszystko się zweryfikuje jak ciągniki te trafią na pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

Aby cena brutto nie przekroczyła poziomu 80 tys to będzie miała wzięcie. Jak będzie kosztować więcej to bardziej opłacać się będzie kupić c 380

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Już gdzieś wcześniej pisałem jakiej moim zdaniem można się ceny spodziewać...

C 350 ok 95 000

C 380 ok 110 000 (ceny brutto poza salonem)- może trochę taniej da się wyrwać.

Raczej mało realne aby c 360 kosztował mniej jak c 350 chyba, że ten silnik będzie tyle tańszy od Perkinsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franekCuull    50

Wy wszyscy co tak podniecacie się tym ursusem pokażcie za rok kto go z was kupi bo obstawiam że NIKT.

 


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Kto się tu tak strasznie podnieca tym Ursusem, szkoda, że jak major 80 wychodził na rynek a na agrofoto wszyscy piali jaki jest super jak małe dziewczynki na koncercie bibera to wam to wszystkim krytykantom nie przeszkadzało, ale jak Ursus coś wprowadza to wszystko zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

o tak tak, pod warunkiem że nie pękłby podczas zjeżdżania z lawety

śmieszą mnie takie posty

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

Ludzie już lata fontonami chińskimi jeżdżą i chodzą a już na ursusa psy wieszają, jak nawet jeszcze nie był sprawdzony. Pewnie trzeba będzie coś poprawić na początku jak to zwykle bywa ale bez przesady, że zaraz pójdzie na złom. A już zetor major, farmtrac czy inne wyalazki są ok ? Pamiętajmy, że jesteśmy POLAKAMI i kupujmy swoje produkty, jeśli chcemy aby nasz kraj się rozwijał. Jak będziemy dalej kupować chiński badziew czy te za***iste, bezawaryjne rzeczy z zachodu to nasz kraj będzie się pogrążać w kryzysie i bezrobociu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Zapiął bym mu 4 skiby to by olej bokiem mu wyszedł :) to jest jednorazówka , nic wiecej.

I wywnioskowałeś to po zdjęciach? Moje gratulacje prawdziwy wróżbita Maciej :)

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15348

A na forum pomocy deutz problem z przednim napędem, problem z hydrauliką a takie niby cacka bezawaryjne. A ursusem gardzą jak nawet nie jest w sprzedaży jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

Zachodnie są dobre ale głównie te z napisem Made in Germany na tabliczce, mam 2 dfy i jeden jest składany we włoszech a drugi w niemczech tym drugim użytkuje 10 lat i oprócz dwóch zaworków w układzie paliwowym nic innego nie wymieniałem a ten składany we włoszech i użytkowany już 4 lata ma troche więcej problemów, drobne ale jednak sa co nie powinno się zdażyć (przecież ten sam koncern) a jednak technologia niemców a włochów to przepaść i dlatego uważam że ursus jest dobrą alternatywą głównie dla ciągników składanych we włoszech czyli (sdf do 100 km, case jx, landini, noi dla claasów) oczywiscie tych najprostszych bo Ci którzy chcą kupić coś lepiej wyposazonego zapewne dobrze zrobią jak wybiora tamte produkty bo mają doświadczenie z elektromechaniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BomV    190

Podejście do tematu macie widzę niezłe. Obwiesić psami i tyle, a potem lament że w polsce nie ma pracy itp. bo zamiast małego ciągniczka poskiego musimy brać JD a taki ursusik jako pomocniczy bardzo się przyda dużo mtg nie zrobi w sezonie to i się zepsuć nie będzie miało co. Najpierw trzeba go prawdzić wytestować potem możecie mówić że to złom, na tym etapie to możemy tylko pospekulować o parametrach itp. a nie z góry zakładać że on się zaraz rozleci.

 

PS: po raz 1 zgadzam się z uzytkownikiem rolnik 1973 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

do tego C-360 założyć jakiś ładnie dobrany ładowacz, i może zostać najbardziej wykorzystywanym ciągnikiem w gospodarstwie przez cały rok, nie tylko w sezonie, również zgadzam się z Rolnik1973 i kolegą BomV, dlatego też napisałem dosyć sarkastyczny wcześniejszy post w odpowiedzi na słowa KulawejKozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Nikt jeszcze nie sprawdzil nowych Urusow a juz co drugi na jest nie. Wedlug mnie nowa C-380 to bardzo fajny ciagnik. Przeciez to jest w wiekszosci to co FT675DT i Major80, a te ciagniki maja nienajgorsza opinie. Gdybym mial szanse na MR to z checia bym wimienil stara 80tke na nowa. Do tura i maszyn zielonkarskich w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RageMan    9

Nie porównujcie nowego C-380 do Farmtracka, bo według mnie Farmtrack wypada średnio przy Ursusie (byłem na odwiedzinach w Mrągowskiej montowni Farmtracka).

Jak pokazałem kumplowi nowego Ursusa i jego dane, powiedział: "Farmtrack przy tym to złom" ;)

Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do Farmtacka, w końcu to Polska produkcja. Skrzynia tam chodzi z prawidłowym oporem, bez głupich zacięć i zgrzytów. Jeśli nowe Ursusy mają te same podzespoły, to zgrzyty na tym filmiku to wyłącznie wina operatora (ewentualnie jakieś wady montażowe, w co wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

Ja bym nie kupił nowego Ursusa  co prawda silnik w obu ten sam ale coś mnie te nowe nie przekonują w kabinie widać do poprawki niektóre rzeczy np rzuca się w oczu dźwignia zakresó biegów za krótka a zgrzyty to są może i po winie operatora ale i skrzyni i drzwi za wielki

 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Jak nie porownywac do Farmtraca jak tam przedni i tylny most, skrzynia, hydraulika i cala masa osprzetu to to samo. Jakby na czerwonego FT nakleic emblemat URSUS to juz by cacy bylo, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

[...] i drzwi za wielki

 

W 4-o słupkowej kabinie tak musi być. Nie bądźmy małostkowi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Nieźli jesteście. Jeszcze nikt tym ciągnikiem nie jeżdził i go nie widział na oczy a już achy jaki wspaniały albo dziadowski. Jak zrobi te 7-10tys mth to się okaże co jest wart, a tak to jak szukanie żony na podstawie zdjęć hehhehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolskaMocUrsus    174

jak by zetor albo inny zachodniak podony ciągnik opatentował to pialibyście jak indyki. Od zetora to po samych danych technicznych widze ze jest lepszy. A jak major wchodził na rynek to niektórzy by się za niego pociać dali. A w większych gospodarswtach sie na da bo do paszowozu czy wyrzucania gnoju i porządków nie potrzeba jd za 250tys. ;) Oby tylko ciągnik ten dobrze palł na mrozie, to wtedy kopara opadnie tym zetorowcom :)


Nie czerwona, nie tęczowa tylko Polska Narodowa ! Fan polskiej motoryzacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

@PolskaMocUrsus 

 

zobaczy poczekajmy te 2 3 lata i jak będą mówić o tych ursusach ale gdy by nie zetor nie było by ursusa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolskaMocUrsus    174

@up Gdy by nie lanz buldog to nie było by ursusa. Gdy by nie zetor (i komuniści) to może ursus by lepsze ciągniki klepał ;)


Nie czerwona, nie tęczowa tylko Polska Narodowa ! Fan polskiej motoryzacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    639

Gdyby nie licencja na MF 235, 255 itp. to mielibyśmy Ursusy U310, U510, U610 i U710 , a Zetor zostałby daleko z tyłu.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj