Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DUCH1986    3

 jak nie ma ciągłości umów to może być problem z zarejestrowaniem. najlepiej zapytać w wydziale komunikacji. Co do wstecznej daty to też nie wiem czy to sie uda bo po zawarciu umowy musisz podatek PCC opłacić więc i urząd skarbowy może zacząć ścigać

 

Jeśli nie ma ciągłości umów to nie ma szans zarejestrować. A umowa ze wsteczną datą może przejść, co do skarbówki to wystarczy wpisać kwotę poniżej 1000zł, to jest kwota zwolniona z podatku. Ale jeśli taki przekręt wyjdzie to ja dziękuję :D Takie rzeczy można robić ale kupując od znajomego - moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Co ty mówisz, w umowie sobie możesz wpisać nawet 1zł a urząd skarbowy i tak po swojemu oszacuje "wartość" pojazdu. Ja kupiłem samochód za 7500 i tak było w umowie, a podatek musiałem zapłacić od kwoty 10900 bo tak mają w katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

http://olx.pl/oferta/ursus-c-360-82rok-zarej-oplacona-CID757-ID9d7fD.html#dafd6965a8 bywa i tak niezłe wzmocnienie pod spodem :rolleyes: ciekawe jaki koszt wymiany obudowy

 

kupujesz cała skrzynię od Zetora( np. 4718, czy pochodny) za jakies 1,5-2 tys i cały remont zamykasz w jakiś 2-3 tyś i 2 dniach roboczych... ;) no i skrzynia zetorowska ;)

http://allegro.pl/skrzynia-biegow-ursus-zetor-c-360-5718-6718-6911-i5068081144.html

wkładasz i jedziesz ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Nic nie zapomniał. Na zdjęciu widać jaki ma stan licznika... a czy on kręci drugi raz czy cofany to inna kwestia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

kupujesz cała skrzynię od Zetora( np. 4718, czy pochodny) za jakies 1,5-2 tys i cały remont zamykasz w jakiś 2-3 tyś i 2 dniach roboczych... ;) no i skrzynia zetorowska ;)

http://allegro.pl/skrzynia-biegow-ursus-zetor-c-360-5718-6718-6911-i5068081144.html

wkładasz i jedziesz ;)

też myślałem zamiast remontować skrzynie w ursusie wstawić od zetora ale co z wałkiem wom ? też trzeba pewnie koniec wałka jak i tuleje od pompy od zetora a co z otworami mocującymi np. podesty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

kupujesz cała skrzynię od Zetora( np. 4718, czy pochodny) za jakies 1,5-2 tys i cały remont zamykasz w jakiś 2-3 tyś i 2 dniach roboczych... ;) no i skrzynia zetorowska ;)

http://allegro.pl/skrzynia-biegow-ursus-zetor-c-360-5718-6718-6911-i5068081144.html

wkładasz i jedziesz ;)

nie do konca to tak wyglada,obecnie jestem na etapie wymiany skrzyni w 360na zetorowska 58XX, skrzynia to koszt 2,8tys +obudowa tylniego mostu 400 i wal wom z tuleja 300 Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

bo wom za krotki


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

o patrz czegoś nowego się dowiedziałem a grubość odlewów jest taka sama czy zetora grubsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

nie do konca to tak wyglada,obecnie jestem na etapie wymiany skrzyni w 360na zetorowska 58XX, skrzynia to koszt 2,8tys +obudowa tylniego mostu 400 i wal wom z tuleja 300

 

byłem u znajomego mechanika mówił właśnie  ze 4 tysie około by bylo trzeba dołożyc i nie tak łatwo znaleść dobrą skrzynie w dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Siewnik widać że malowany kupowałem od niego pług i bronę wahadłową ale to byłe kilkanaście lat temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

http://allegro.pl/kompresor-sprezarka-zbiornik-150l-420l-min-400v-i5119885697.html

 

Szkoda że podana wydajność na ssaniu ( w opisie nic się o tym nie mówi), w sklepie gość był bardziej szczery i powiedział prawdę.

 

też się zdziwiłem ostatnio jak mi powiedział sprzedawca o tej  wydajności teoretycznej i o tej faktycznej była spora róznica :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Standardowo to sprawność trzeba przyjąć ok. 70% i mamy realny wynik.

 

A co ciekawe mam sprężarkę która od 0 do 8 bar ma wydajność ok. 660 l/min ale już od 7 do 8 bar wydajność jest na poziomie ok 550 l/min.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Tylko przy 10 atm z zassanego powietrza (1 atm) o obj. np. 420 m3 do zbiornika wchodzi 42 m3 (10 atm). Dlatego kompresor napełnia się w ok 1,5-2 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5

Panowie co myslicie o tym siewniku? Cena 16,5tys troche dużo ale stan chyba całkiem przyzwoity. Aż dziwne że siewnik 15letni w takim stanie, no chyba że gruntownie odmalowany.

http://otomoto.pl/siewnik-zbozowy-amazone-d8-30-super-3m-A454308.html

 

Ile za takie amazonki D7-D8 można dać żeby sąsiad się nie śmiał że przepłaciłem?;>

Malowany,drogi,taki siewnik można w oryginale  za  10 tys kupić. D7 7-8 tys.  Co do roku produkcji to te siewniki nie mają roku produkcji wybitego.

Mają tylko nr serii z którego nie da się odczytać daty. Dopiero u producenta można uzyskać taką informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

u handlarzy sie przyjeło ze remont generalny rozpoczyna i kończy się  na grubej warstwie farby :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj