News

Polecane posty

izydor6280    724
2 godziny temu, Wiesi0 napisał:

Ma ktoś jakiś sposób żeby hamulce 2 obwodowe działały z ciągnikiem który ma 1 obwodowe.

podpinasz jeden przewód, z tego co pamiętam to żółty i musi hulać bez problemu, ewentualnie zaślepiasz drugi na zaworze

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

zetorki12    7309

Po jakich detalach zauważyłeś ile wysiał ?

ZETOR TEAM

sebe1033    158

malowana skrzynia w środku ale nawet napis 100 namalowany na nowo -profeska  i malowana cała reszta podczepienie do ciągnika , no i przekłądnia też malowana i wżery widać na niej ale to nie ma znaczenia te wżery 

Mam taki MDS 735 z 2007 roku bodajże to w środku nie malowany i nigdzie ale już trzeba o ile przekładni nie no i w środku to rdzewieje na ramie nad tarczami -słaby dostęp do mycia . A rocznie z 45 ha obsieje 

zetorki12    7309

Ha , ha , ha . No śmiechu co nie miara . Ależ to śmieszne było ... 😥

2 minuty temu, tobi866 napisał:

Bo kolega sam robił w życiu różne @przekręty to wie😜

ZETOR TEAM

tobi866    175

To się śmiej a nie płacz zetorku. 

zetorki12    7309

Zapomniałem , bo jakieś to drętwe było .

ZETOR TEAM

Wiesi0    92
Napisano (edytowany)

Sprowadzają graty z zachodu za parę euro odmalują i sprzedają tylko luzy i wszystko wyrobione ale oczy kupują.

41 minut temu, sebe1033 napisał:

malowana skrzynia w środku ale nawet napis 100 namalowany na nowo -profeska  i malowana cała reszta podczepienie do ciągnika , no i przekłądnia też malowana i wżery widać na niej ale to nie ma znaczenia te wżery 

Mam taki MDS 735 z 2007 roku bodajże to w środku nie malowany i nigdzie ale już trzeba o ile przekładni nie no i w środku to rdzewieje na ramie nad tarczami -słaby dostęp do mycia . A rocznie z 45 ha obsieje 

U mnie ramy otwarte ale jest taka wada ze wałek co wychodzi z przekładni na mieszadło,to przy tej przekładni często pada uszczelniacz.

Edytowano przez Wiesi0

ZeTuR_7011    0
Napisano (edytowany)

https://www.olx.pl/oferta/zetor-7011-bardzo-dobry-stan-CID757-IDzz8A7.html#d203e98712. Pojechaliśmy tam rok temu (ogłoszenie pojawiło się ponownie na jakiś czas nie było wystawione) Wszystko sprawne żadnych wycieków itd. ponad 450km w jedną stronę. Pojechaliśmy na miejscu okazało się ze pod ciągnikiem leży materac bo tak olej z niego leciał. Z podorywki nie miał siły zjechać.A olej tak wyrzucał że sprzedający z kostki brukowej kazał zjechać żeby mu w oleju nie brudzić.Za tą cenę wiedziałem ze nie znajdę ideału ale nie spodziewałem się że może być tak dojechany.

Edytowano przez ZeTuR_7011
Literówka

BusteR    7

Panowie mam na sprzedaż rozrusznik, nówka z sklepu. Walnołem się przy zamówieniu i nie sprawdziłem przed zamontowniem ( więc zwrot nie wchodzi w grę). Stan praktycznie sklepowy. Chętnię go odsprzedam za 450 zł z przesyłką. Wrzucam zdjęcie poglądowe.

wpx_f843508d04162cbff3f6994e8c762654.jpg

Uczmy się na błędach i ich nie powtarzajmy. Sprzedam Simsona S51 stan dobry brak dokumentów kontakt na PW.

mf362    86
12 minut temu, ZeTuR_7011 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/zetor-7011-bardzo-dobry-stan-CID757-IDzz8A7.html#d203e98712. Pojechaliśmy tam rok temu (ogłoszenie pojawiło się ponownie na jakiś czas nie było wystawione) Wszystko sprawne żadnych wycieków itd. ponad 450km w jedną stronę. Pojechaliśmy na miejscu okazało się ze pod ciągnikiem leży materac bo tak olej z niego leciał. Z podorywki nie miał siły zjechać.A olej tak wyrzucał że sprzedający z kostki brukowej kazał zjechać żeby mu w oleju nie brudzić.Za tą cenę wiedziałem ze nie znajdę ideału ale nie spodziewałem się że może być tak dojechany.

Nie katowany ale z pola ledwo zjechal :D

zetorki12    7309

Mnie zastanawia jak podorywkę robił , jak zjechać nie mógł . o.O

ZETOR TEAM

igor10246    23
35 minut temu, ZeTuR_7011 napisał:

było zarządzać kasy za przejazd przecieź to jest jawne oszustwo za tą cenę to byś zdrowego znalazł ale ewentualnie do blacharki a nie trupa co ledwo jedzie

mf362    86
23 minuty temu, zetorki12 napisał:

Mnie zastanawia jak podorywkę robił , jak zjechać nie mógł . o.O

Popracowal zagrzal sie i ciśnienie spadło : / motodoktora mu potrzeba 

igor10246    23

a po za tym nie musisz się do zetora tylko ograniczać, szukaj deutz od 6006 do 7206, ihc/international 4 cylindrów mają między 60 a 80 km na mf i jd bym uważał bo one mają dość pokrętną hydraulikę a tak w tym przedziale to do wyboru do koloru tylko szukać a nie jakiejś padaki jak zetor 

bratrolnika    5457

przecież napisał że był tam rok temu, to pewnie od tego czasu już coś kupił....

ale jak szukał ciągnika za 20tys.zł +/-, to dobrego ani zetora, ani deutza nie kupisz, co najwyżej C-360

igor10246    23

o alternatywa 

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-case-international-644-80-rok-60km-odnowiony-ladny-CID757-IDzRgCU.html

@bratrolnika zdziwiłbyś  byś się trzeba tylko szukać bo za pierwszym czy drugim razem może być padaka a za 3 czy 4 trafisz ładną sztukę za dóbr pieniądze tylko trzeba ogarniać temat a nie na pałę jechać i powinna być taka formułka podczas rozmowy przez telefon " jeśli stan ciągnika z ogłoszenia odbiega od stanu rzeczywistego to oddaje kasę za przejazd 

jarecki    531
49 minut temu, BusteR napisał:

Panowie mam na sprzedaż rozrusznik, nówka z sklepu. Walnołem się przy zamówieniu i nie sprawdziłem przed zamontowniem ( więc zwrot nie wchodzi w grę). Stan praktycznie sklepowy. Chętnię go odsprzedam za 450 zł z przesyłką. Wrzucam zdjęcie poglądowe.

a nie ma 14 dni na oddanie zakupu przez internet ?Wyjątek stanowi sytuacja, w której towar został kupiony poza lokalem przedsiębiorstwa (np. podczas pokazu organizowanego w hotelu) lub na odległość (np. w sklepie internetowym). Konsument ma wtedy prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni i obowiązek zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni

bratrolnika    5457
Przed chwilą, igor10246 napisał:

powinna być taka formułka podczas rozmowy przez telefon " jeśli stan ciągnika z ogłoszenia odbiega od stanu rzeczywistego to oddaje kasę za przejazd 

taka lepsza

• Like 2
  • Haha 3

Wiesi0    92
Napisano (edytowany)

Dlatego rozsądni ludzie kupują z ogłoszeń w internecie choć jakieś zdjęcie jest, lub można poprosić o wiencej a nie z lokalnej gazety, ze zajedziesz a tam co innego niż ci się wydawało, bo myślą ze jak zajedziesz to kupisz.

Edytowano przez Wiesi0

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez tomol9548
      Witajcie ! Kilka dni temu moje dzieci rozlały mi na tapicerkę w samochodzie płyn do baniek mydlanych i nie chcę go zabierać do fachowców bo wyczyszczą mi całą tapicerkę i kasę wezmą a chcę tylko tą jedną plamę. Czym najlepiej to wyczyścić ? 
    • Przez arion320
      witam. mam okazje nabyc ladna mazde 3 w sedanie, rok 2005 1.6 z gazem. podobno te mazdy to straszne zgniluchy? ogladalem ja troche i cos tam sie od spodu zaczyna jakby pojawiac. moze sie uzytkownicy wypowiedza? z gory dzieki.
    • Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez PronarekP5
      Witam wszystkich Agrofotowiczów, moderatorów i Admina, i mam propozycję do was forumowicze i pytanie do Admina i moderatorów, czy istnieje możliwość założenia tematu w którym każdy z nas może dodać zdjęcie lub zrzut ekranu ukazujący dana maszynę, ewentualnie miejsce gdzie dana maszyna była wystawiona  ( bo linku chyba nie można dodawać i opisać maszynę). Było by to pomocne bo dużo maszyn jest fajne na  foto i przez telefon a na miejscu klapa, i mogło by to pomóc zaoszczędzić czas i paliwo, jadąc oglądając coś co nie jest takie jak twierdzi właściciel. Tyle że To muszą być rzetelne opinie, i prawdziwe a nie psucie komuś opinii i interesu. Czekam na wasze opinie co wy na to, dodałem w tym dziale no to w sumie pomoc w wyborze ciągnika. Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.