Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

drobnica 60 gr średni 70 gr gruby 80 gr  jakieś dwa tygodnie temu po tyle wywoziłem  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 minut temu, daron64 napisał:

Po ile u Was złom chodzi? Dziś zachodzili Sąsiedzi z jakimś typkiem co to we wsi złom bierze i chcą stary sołecki sprzęt opierniczyc i zastanawiam sie, czy przy okazji nie pozbyć się wszystkiego z podwórka. Sami tną i ładują, nie wiem jak z wagą, ale mam swoją nieduża w razie czego. Z tego co wyceniał ten sołecki złom, to dają w granicach 70-80gr.

Goń szmaciarzy. Jak masz coś sprzedać to sam ładuj na przyczepę i wieź na skup. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702
21 minut temu, daron64 napisał:

Po ile u Was złom chodzi? Dziś zachodzili Sąsiedzi z jakimś typkiem co to we wsi złom bierze i chcą stary sołecki sprzęt opierniczyc i zastanawiam sie, czy przy okazji nie pozbyć się wszystkiego z podwórka. Sami tną i ładują, nie wiem jak z wagą, ale mam swoją nieduża w razie czego. Z tego co wyceniał ten sołecki złom, to dają w granicach 70-80gr.

Za starą ośkę od rozrzutnika bez opon dałem dziś okazyjnie 350zl, waży z 200kg, zastanów się czy stać cię żeby te rzeczy które są jeszcze coś warte oddać po 70gr/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Blacha cienki złom 60gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal12301    27
Napisano (edytowany)

mam sprzedania rozrzutnik dwuosiowy przerobiony na przyczepkę(wyjęte łańcuchy, wyjęte tryby, bez adaptera). 3 opony prawie nowe, jedna trochę starsza ale jeszcze do jazdy.Pytanie ile jest to warte?

Edytowano przez michal12301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224
44 minuty temu, bratrolnika napisał:

Za starą ośkę od rozrzutnika bez opon dałem dziś okazyjnie 350zl, waży z 200kg, zastanów się czy stać cię żeby te rzeczy które są jeszcze coś warte oddać po 70gr/kg

Nie no takie rzeczy jak ośki, koła itp to nie. Ale stary pokrzywiony ug3, stary ryski 2, stary dziurawy poznaniak, jakieś stare połamane, powyginane pola od bron, dziurawe beczki itp. No i plus od uja typowego złomu po porządkach w garażu.

46 minut temu, Thomas2135 napisał:

Goń szmaciarzy. Jak masz coś sprzedać to sam ładuj na przyczepę i wieź na skup. 

Nie mam przyczepki do auta, a najbliższy skup 30km od domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783

jak ci dadzą za wszystko po 75-80 gr za kilogram to sprzedawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Podziekowal :)

jutro mają być u sąsiada, a u mnie jakoś po weekendzie, to jak będą ciąć solecki sprzęt, to popytam ile bym dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żeby kiedyś poza złomem nie zniknęło nic więcej z podwórka. Szacowanie wagi to pewnie na oko. Ostatnio jeździli za złomem. Przyjechali starym mondeło z przyczepką a w środku uwaga 4 kolesi do zbierania złomu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Po ile u Was złom chodzi? Dziś zachodzili Sąsiedzi z jakimś typkiem co to we wsi złom bierze i chcą stary sołecki sprzęt opierniczyc i zastanawiam sie, czy przy okazji nie pozbyć się wszystkiego z podwórka. Sami tną i ładują, nie wiem jak z wagą, ale mam swoją nieduża w razie czego. Z tego co wyceniał ten sołecki złom, to dają w granicach 70-80gr.

A co tam maja za sprzęt na złom do wywiezienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cena przystępna , a wygląd przyzwoity . Hmmm ... . Czemu przy takiej ilości wyświetleń nikt nie kupił ??🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Dla mnie cena przystepna za ten ciagnik to by była 27-28 tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

31200 zł to przystępna cena? Chyba dla idioty co tyle wyłoży za fetora bez napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Jakby był z napędem, to wtedy ok, a tak to poniżej 25powinny chodzić.

 

Po weekendzie mają być złomiarze. Jeszcze nie wiem co sprzedam, ale może komuś coś by się przydało do czegoś:

- ug3, rama podgieta, ale slupice ok, dwie odkładanie nówki od Atlasa, pierdylion lemieszy do wyboru

- stary ruski 2 skibowy

- poznaniak - skrzynia zgnita, klapa ok, przekładnia ok, jakieś redlice itp też by wybral, chyba gdzieś leży też zagarniacz

- klatka na kabinę do 60tki chyba

- kabina orzeszek do 60tki (chyba nie w pełni kompletna)

- rama od talerzowki famarolki ~2.8m szerokości, na drewnianych panewkach - rama do poprawek, ćwiartki zrobione, ośki i talerze zostawiam sobie, część obudów panewek ok

- jakby ktoś dobrze zagadał, to moze ramy z osiami od rozrzutników - jednoosiowego, takiego jak ta słynna rama co koleś chciał 3kola, no i drugi dwuosiowy na resorach (oba bez adapterwo, podlug, burt, łańcuchów itp - gole ramy z osiami) ale to raczej mało chętnie bym sprzedał

- blok silnika do 60tki - że 30lat w szopie leży, chyba nie był zakonserwowany, to nie wiem czy to się do czegoś nada

- spawarka wirówka - dawno temu działała, teraz nie mam pojęcia, jeden z kabli łączony

- rozstrzasaczka konna - ta taką jak z widłami z tyłu

To tak z grubszych rzeczy. Jakby coś ktoś, to piszcie. Wątpię żeby kogoś poza złomiarzami to zainteresowało, ale żal wszystko pociąć - głupi sentyment :)

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397
Napisano (edytowany)

spawarka wirówka sam rozbieraj tematu nie znam ale alu czy może miedź ma a to już inna stawka 😉.

pług to jako tako ma wartość małą ale jakbyś poszukał na olx  ile stoi używana słupica to może zostawisz sobie , poznaniak to samo skrzynia ma jakąś wartość (przekładniowa) ale niełatwo ją rozebrać . A pomyśl czy ci nie potrzebne z pługa czy talerzówki mocowanie do tuza do wideł na baloty czy obciążnik jakiś zrobić 

Poznaniaka mam w takim samym stanie i też stoi 😂, do tego tez przewracałkę konną widłową no i do kompletu jeszcze te grabie 😗

Jak złom w cenie to dobrze bo mam trochę blach z bizona i wynajmę chyba transport złomowy ja akurat mam blisko do jednego skupu mogę sam lecieć polną drogą 3 km ale waga mała 1,3x1,3 🤨 , a drugi dalej przez całe miasto ale waga samochodowa i mogą sami odebrać a rozliczenie na miejscu u nich tylko ceny 5-10 gr mniejsze 

Edytowano przez sebe1033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josiek100    7

https://www.olx.pl/oferta/renault-75-14-CID757-IDzHK3I.html co panowie o tej Reni myślicie?wart tej ceny ? jakie opinie macie o tych ciagnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783

co Cię dziwi,przeciez to od CENTUSIÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

Akurat pod Krakowem osie zawsze tanie były, tak przynajmniej w ogłoszeniach było. A tu gościowi zapał na wywrotkę jednoosiową minął i za 3/4ceny materiału na całość chce sprzedać raptem 1/3 towaru....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

Połowę jest, ośka i siłownik cenę robią, siłownik 600, os 1000 bo nowe opony ma, reszta gratis. Tyle że nadal cena jest X2 póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj