Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28757

Tak, że co będzie to będzie😂 tyle że jak będą słabe to pewnie i oś będzie tańsza, także w ogólnym rozrachunku coś z ceny zejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaffa    31
8 godzin temu, ENDRIUROL napisał:

czy na portalach ktos widzial tandem w dobrych pieniadzach, moze byc tylko na tyl z papierami. stan aby narazie wystarczyl. taki z 10t pszenicy zeby mogl zabrac. jest tego pelno az glowa boli. do 15tys. najlepiej podwojna os

Nie wiem, czy ci podpasi:

https://sprzedajemy.pl/przyczepa-tandem-16t-wywrot-3-strony-raty-zamiana-dowoz-probostwo-gorne-2-e30984-nr58358880

Dnia 26.04.2019 o 07:36, solek01 napisał:

Przeczytaj 2x ze zrozumieniem i wtedy pisz.

Pompa jaką wstawiłem z linku jest to chinol, a Omnigena kosztuje drugie tyle:

https://allegro.pl/oferta/skm-100-3-pompa-glebinowa-0-75kw-omnigena-6880909998

SKM 200 ze studni kopanej z 14m po 2 dniach użytkowania nawet 1,5 bar na hydroforze nie mogła nabić. Na szczęście kupiłem przez internet i zaraz oddałem a raczej zamieniłem na sigme śrubową na siłe kosztującą drugie tyle co ta żałosna omnigena i jak na razie wszystko gra. Sigma EVGU 16-8-GU-080 - takie coś.

Edytowano przez jaffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co Wy porównujecie? Pompę głębinową z hydroforową? Pytaliście jakie ma źródło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Przecież pompy głębinowe też chodzą z hydroforami. Jeżeli do studni kopanej tak zwanej kręgowej to głębinówka też spełni swoje zadanie tylko nie może być za mocna bo będzie dno podbijać do góry. 

Edytowano przez stempos1980
Poprawa postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209
1 godzinę temu, Thomas2135 napisał:

Co Wy porównujecie? Pompę głębinową z hydroforową? Pytaliście jakie ma źródło? 

Pisał że studnia z lustrem na 3 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 godzin temu, tobi866 napisał:

Ruski tandem? Jak to się sprawuje i jak z częściami do tego? 

Pożyczyłem kasę koledze i nie miał jak oddać to dał mi rozrzutnik i nim nie robię bo już miałem wcześniej, raz spróbowałem i rzuca tylko za siebie i mocno tnie gnój jak sieczkarnia, po za tym części są i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

jak by by 7745 z womem przednim i jeszcze 20k tańszy to cena by była znośna ale brutto


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20

Masakra z tymi zetorami sam mam dwa ( 7245 i 5211) są to komfortowe i fajne ciągniki na mniejsze i średnie gospodarstwa, ale co jest w nich takiego ze tak cenę trzymają ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, lexiflexi napisał:

Gosc jak robił ogłoszenie to chyba zjarany był jeśli taką cenę wystawił i to jeszcze netto ...

ciągnik z małym przebiegiem, a wymienił 80% części m.in. skrzynia .. dobre sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, bratrolnika napisał:

Na upartego przeciwwagę z tyłu dołożyć i można jeździć, hamulcami kierować...

przodek z 60siony i łogiń 🤣

 

55 minut temu, Rolnik7343 napisał:

teraz nowy jeszcze od dealera nie wyjdzie a już pół ciągnika do wymiany

zdarza się rodzynek co się sypnie momentalnie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj