Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
izydor6280    1154
22 godziny temu, bratrolnika napisał:

Nowej nie zaadaptujesz, otwór roztoczysz ale rozstaw szpilek jest nadal inny

jeśli będziesz miał felgę z tarczą po środku jak w tych do przyczepy to bez problemu taką 17.5 czy 18 dało by się przerobić, kwestia tylko opłacalności


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

chce ktoś felgi na piasty rolnicze pod opony 15 dętkowe od niskopodwozia?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
1 godzinę temu, kolo11 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/przegrabiarka-lusarka-zgrabiarka-niemcy-ddr-do-siana-slomy-CID757-IDyZezg.html#f4ff3e725e 

Co to konkretnie jest ? Jak to działa ? Miał ktoś z tym styczność ?

też to oglądałem to ma jest połączenie karuzeli i taśmówki, konstrukcja skomplikowana i niepraktyczna


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
18 godzin temu, farmtrac8244 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/kombajn-ziemniaczany-e667-weimar-werk-fortschritt-CID757-IDujaN3.html#d12f7d92b2

Podobno w latach 80 takie coś we wsi an jednym polu kopało ziemniaki

1 właściciel i w tamtych czasach taka maszyna? ja się zastanawiam ilu sąsiadów musiał gość Podpieprzyć by mu dali przydział na taką maszynę :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

nikogo nie musiał podpieprzać , miał wujka co nazywał się Honecker

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16858
kolo11 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/przegrabiarka-lusarka-zgrabiarka-niemcy-ddr-do-siana-slomy-CID757-IDyZezg.html#f4ff3e725e 

Co to konkretnie jest ? Jak to działa ? Miał ktoś z tym styczność ?

zawsze mnie zastanawiala przepasc technologiczna miedzy ddr, a nrd. niby kraj ten sam, a technologie w porownaniu patyka do statku kosmicznego. claas w tym czasie produkowal juz pelnowartosciowe zgrabiarki, a w ddr grabili takim ustrojstwem. tak samo auta. mercedes 190 produkowany w nrd byl rowiesnikiem trabanta z ddru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, simson2812 napisał:

chce ktoś felgi na piasty rolnicze pod opony 15 dętkowe od niskopodwozia?

Jakoś tak konkretnie możesz coś więcej powiedzieć? Co, do czego, i dlaczego aż tak drogo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

jak coś interesuje to na PW


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to wielka tajemnica że przerabiasz felgi i sprzedajesz? 

Wkurwiające jest już to PW i PW.... Wszystkie ceny maszyn na PW, dane techniczne na PW, sprzedaje przerobione felgi to też tajemnica ile i za co i też na PW. To za przeproszeniem po ch*j to forum potrzebne jak wszystkie ważne informacje są tajemnicą???!! 

Edytowano przez tobi866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekręt    150
37 minut temu, Bananek napisał:

zawsze mnie zastanawiala przepasc technologiczna miedzy ddr, a nrd. niby kraj ten sam, a technologie w porownaniu patyka do statku kosmicznego. claas w tym czasie produkowal juz pelnowartosciowe zgrabiarki, a w ddr grabili takim ustrojstwem. tak samo auta. mercedes 190 produkowany w nrd byl rowiesnikiem trabanta z ddru.

ddr to właśnie nrd !!!!!!!!!!!!!!!!

mesie były z rfn-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

nie bede tu wypisywał całej strony szczegółów na pw każdy zapyta o co chce I będzie wiedział. podstawowe dane dałem reszta wymiarów dla tych co interesuje

  • Haha 1

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
1 godzinę temu, stuart napisał:

1 właściciel i w tamtych czasach taka maszyna? ja się zastanawiam ilu sąsiadów musiał gość Podpieprzyć by mu dali przydział na taką maszynę :)

Jak miałeś dolary to mogłeś mieć wszystko 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397
1 godzinę temu, Bananek napisał:

zawsze mnie zastanawiala przepasc technologiczna miedzy ddr, a nrd. niby kraj ten sam, a technologie w porownaniu patyka do statku kosmicznego. claas w tym czasie produkowal juz pelnowartosciowe zgrabiarki, a w ddr grabili takim ustrojstwem. tak samo auta. mercedes 190 produkowany w nrd byl rowiesnikiem trabanta z ddru.

bo to ten sam kraj jak kolega wyżej wspomniał 😄 ,a inny kraj to rfn , to nie słyszałeś że obalili mur berliński , Niemcy były podzielone na pół po wojnie normalnie granica przez środek , wschodnia część ruska , zachodnia zachodnia , 

To co się dziwić że u nas tak przepaść jak w Niemczech po scaleniu była ogromna , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 godziny temu, Bananek napisał:

zawsze mnie zastanawiala przepasc technologiczna miedzy ddr, a nrd. niby kraj ten sam, a technologie w porownaniu patyka do statku kosmicznego. claas w tym czasie produkowal juz pelnowartosciowe zgrabiarki, a w ddr grabili takim ustrojstwem. tak samo auta. mercedes 190 produkowany w nrd byl rowiesnikiem trabanta z ddru.

rozumiem że święta i napić się trzeba😂👍

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj