News

Polecane posty

sebe1033    203
Dnia 16.04.2019 o 17:29, Thomas2135 napisał:

Bardzo ładny. Są niskie i do obory by mi się taki zmieścił zamiast 80ki. Tylko wolałbym F100 lub 110-90.

pomarzyć możesz 😁 seria wiiner czyli te z F  jest wyższa nawet deko nie pamiętam już no porównywalna wysokość jak MF 3080 , ba 385 jak ciapek wygląda przy nim , one mają koła tylne r38 , maska taka wielka i kabina to się zdaje że małe , ale te serie 110-90 są jak pamiętam porównywalne z 385 wysokością tagże może te modele 

kopin    2907

ale weż tak PĘKNIJ zawór !!!!! nie każdy to umie ;-)))

• Haha 3

kopin    2907
2 minuty temu, Tomasz78 napisał:

kurcze mam takie dwa , w dodatku sprawne ile cenic ?:D

po 10 zł,bo używany a nie pęknięty ;-)))

• Like 1

Baks00    343

Bardziej na kurczaki z rożna....Może pomysł dobry ale w praktyce nie widzę tego

Tomasz78    1025

niekoniecznie  ,palenisko oddalone  i dobry cug  ,

dym i tep. robi swoje  ,fakt ciezko stwierdzić czy beczka zastapi prawdziwa wędzarnie z ziemianką ,

miałem okazje próbować,jadla z takiego profesjonalnie wykonanego pieca  ,

w beczce tez rybki wedzilem ale  to tak na szybko   

Thomas2135    5035

Była kiedyś u handlarza taka sprowadzana 80ka. Kabina jednak była zgrabniej przerobiona i zachowali te same kąty tylnych słupków.

Partyzant85    580

Trzeba albo nie mieć wstydu albo tak pusto w głowie żeby uszkodzony zawór za 100 wystawiać :D

<<aF TEAM>>

Thomas2135    5035
4 godziny temu, sebe1033 napisał:

pomarzyć możesz 😁 seria wiiner czyli te z F  jest wyższa nawet deko nie pamiętam już no porównywalna wysokość jak MF 3080 , ba 385 jak ciapek wygląda przy nim , one mają koła tylne r38 , maska taka wielka i kabina to się zdaje że małe , ale te serie 110-90 są jak pamiętam porównywalne z 385 wysokością tagże może te modele 

F130 widziałem u jednego rolnika pod Braniewem, gdy kupowaliśmy tokarkę. Stałem przy nim i wydawał się niski. Niewiele wyższy od łurususa z grubym dachem. 110-90 niski, szeroki.

daron64    1125
57 minut temu, soltys48 napisał:

pier**l szkopa, U nas w dobrej robocie niewiele mniej zarobisz

Znajomy znajomych ma jakiś tartak w mazowieckim, to mówił, że szukał pracownika tylko z jakims doświadczeniem żeby sobie w pierwszym dniu od razu  wszystkich palców nie poucinał i dawał 28netto(nie wiem jaka umowa) i mówił, że nie było kompletnie żadnego chętnego.

Ale mam znajomyh, którzy nie potrzebują na gwałt jakiejś kasy i potrafią jechać na zachód do roboty za ok 4.5tys zł, gdzie tu pracowali za ok. 3tys. Także różnie ludzie kombinują. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert jak i sprzedających.
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez bayer
      Zastanawiam się czy w czasach tak wysokich cen paliw w szczególności ON lepszym rozwiazaniem jest zakup droższego diesla czy tańszego samochodu z silnikiem benzynowym. Dodam że ma to być samochód nowy włoski Mito. Samochód dla żony, który z przejeżdzałby między 10 a 15 tyś. km rocznie.
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj