News

Polecane posty

marko06060    5

@Skoczek1994 nad tym drugim z inter techu nie myślałeś? nie ma sprężyn ale jest lżejszy, boczne mocowanie łap z płaskowników nie kaleczy Ci owiniętych bel w porównaniu do gładkiego mocowania?

Skoczek1994    354

Ten jakoś bardziej mi się spodobał, a płaskowniki są w takim miejscu że nie kaleczą foli. Poza tym mają gładkie krawędzie. Mi przez te dwa lata które go używam,  i kilkaset owinietych bel nie zdarzyło się uszkodzić foli.

Thomas2135    5051

Bardzo ładny. Są niskie i do obory by mi się taki zmieścił zamiast 80ki. Tylko wolałbym F100 lub 110-90.

Bananek    2682

przeca to sprzet jednego z uzytkownikow af. a nie, jednak nie. myslalem, ze to @tytanowyjanusz

Belaruss820    50
2 godziny temu, bratrolnika napisał:

Sam kwit tyle wart, a tu jeszcze kawałek przyczepy dokładają

Ostatnio dzwoniłem do gościa z pod Lublina to za kwit woła 2tys. Rejestruje przyczepę na siebie (ta co ja kupuję bez papierów) a ja później przerejestrować muszę tylko

kopin    2923

a jak stwierdzi że 2 tyś za mało to ci wcale nie sprzeda i gówno będziesz miał nie przyczepę;-)))

Belaruss820    50
28 minut temu, kopin napisał:

a jak stwierdzi że 2 tyś za mało to ci wcale nie sprzeda i gówno będziesz miał nie przyczepę;-)))

Jak szukałem przyczepy po taniości to znalazłem ogłoszenie i się wypytałem,i tak bym na takie układy nie poszedł 😀

• Like 1

izydor6280    785
13 godzin temu, witejus napisał:

jeśli chcesz sam kwit to te 1-1.2tys. można by wyłożyć, jeśli będziesz chciał to odbudować to licz przynajmniej 4-5tys. na części, więc w takim przypadku mało opłacalne

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert jak i sprzedających.
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez bayer
      Zastanawiam się czy w czasach tak wysokich cen paliw w szczególności ON lepszym rozwiazaniem jest zakup droższego diesla czy tańszego samochodu z silnikiem benzynowym. Dodam że ma to być samochód nowy włoski Mito. Samochód dla żony, który z przejeżdzałby między 10 a 15 tyś. km rocznie.
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj