Polecane posty

daron64    4249

Mam wrzucone jakieś w koszyk na allegro, ale jak pisałeś, że A pytasz, to jeszcze nie zamawiałem. Cały wieczór sobie kompletowalem wszystkie przewody itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

w nocy mi się przypomniało że pracując kiedyś na szrocie odkładałem sobie różne rzeczy, dziś z rana z myślą o tobie przegrzebałem garaż, i znalazłem przekaźniki: 541, 543, 542(2szt.) i 545(2szt.), zobacz czy ci podejdą, jak tak to wyśle ci je i będziesz miał z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

a śmiejemy się z sołtysa że wszystko ma  w domu ;-))))

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

541 to wszędzie piszą, żeby takich używać, a te pozostałe to nie mam pojęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

541 i 543 będą pasować. Co do reszty trzeba porównać schematy na obudowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

Tak to wygląda, zbadaj temat, jak chcesz to mogą być twoje za gratis

 

 

@Thomas2135 a właśnie, dobrze że cię widzę, jak z tym alternatorem, bo nie swojo się czuję widząc że dałem ciała

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

nie wiem dla czego ale wydaje mi się że w lesie pracował


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

ten mój przekaźnik, jeden ze zdjęcia😂

tak to k**wa jest jak ktoś odpowiada na posta z przed trzech stron, bez zacytowania o co chodzi, a ty się domyslaj

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Darek zapomnij o sprawie i weź Positivum na odprężenie. 😁 Jakbym był zły to od razu bym Ci wtedy napisał. A tak dostałem szkołę, że lepiej nowy i nie grzebać się bez przerwy w złomach.

Schematy na przekaźnikach są takie same, więc wszystkie powinny działać. Co prawda chyba 3 szt mają jakiś rezystor, ale powinno działać. Też chyba takie montowałem. Zawsze jakiś wybierze jak dostanie za darmo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

szkoda tylko że ta lekcja nie była darmowa....  takim wypadku wiszę ci przysługę, jak coś to wal jak w dym

@daron64 jak trzeba to dalej grzebnę, dziś te 7szt. wygrzebałem tak po wierzchu w garażu, akurat jak samochodem wyjeżdżałem, a jak nie znajdę to czy dasz radę do przyszłego tygodnia poczekać, podjadę na złom i coś tam u nich znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Raczej zamówię nowe, bo w przyszłym tygodniu już mój elektryk ma być. Także chce, żeby na poniedziałek najpóźniej mieć już wszystko skompletować. Tylko on chciał bez przekaźnikow robić, ale jak już wszystko pokupuje to nie będzie miał wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Robiąc na przekaźnikach to twój elektryk będzie musiał trochę pomyśleć a tak to raz ciach i zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
Przed chwilą, daron64 napisał:

Raczej zamówię nowe, bo w przyszłym tygodniu już mój elektryk ma być. Także chce, żeby na poniedziałek najpóźniej mieć już wszystko skompletować. Tylko on chciał bez przekaźnikow robić, ale jak już wszystko pokupuje to nie będzie miał wyjścia :)

no to myśl, jak chcesz to zaraz skocze na pocztę i te 7szt ci wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249
7 minut temu, stempos1980 napisał:

Robiąc na przekaźnikach to twój elektryk będzie musiał trochę pomyśleć a tak to raz ciach i zrobione

Jak same właczniki, to tylko prąd by złapał podpial rozciągnal kable i po robocie. Tak jak po pytasz, wszystko na forum opisane, to może i sam bym pociągnął, tylko najgorzej jak coś zrobisz, niby dobrze, sprawdzasz, a tam to czy tamto nie działa. No i wtedy już bym nie doszedł czemu. Jakby mi do piątku przysięgłe wszystko, to może bym sobie coś już tam porobił. A w przyszłym tygodniu on by najwyżej po sprawdzasz, czy wszystko gra 

@bratrolnika

Ok, to nie klopocz się - zamówię nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj