News

Polecane posty

daron64    1179

Siedzę z chora córka w domu. Do piątku nie mam jak się gdzieś ruszyć, także chciałem na necie wszystko sobie pozamawiac przez ten czas :)

Druga sprawa - gdzie kupujecie przewody? Jak szukam samochodowych, to większość o bardzo małym przekroju. W niektórych sklepach na necie widzę tylko do 2.5 max

Bananek    3411
daron64 napisał:

Siedzę z chora córka w domu. Do piątku nie mam jak się gdzieś ruszyć, także chciałem na necie wszystko sobie pozamawiac przez ten czas :)

Druga sprawa - gdzie kupujecie przewody? Jak szukam samochodowych, to większość o bardzo małym przekroju. W niektórych sklepach na necie widzę tylko do 2.5 max

jedz do marketu budowlanego typu castorama leroy i kupisz przekroj jaki tylko zechcesz.

• Like 1

bratrolnika    9098
21 minut temu, daron64 napisał:

Jak nie będziesz mógł znaleźć pojedynczych żył to kup np. OMY 3x2,5 i z niego wydlub poszczególne żyły. Jak chcesz to przedzwonie jutro do znajomków na złom i zapytam o przekaźniki, chcesz?

Edytowano przez bratrolnika

daron64    1179
18 minut temu, stempos1980 napisał:

Życzenia Zdrówka dla córy. 

Podziękował :)

13 minut temu, Bananek napisał:

jedz do marketu budowlanego typu castorama leroy i kupisz przekroj jaki tylko zechcesz.

Właśnie jak jestem uziemieniem, to chciałem to wszystko pozamawiac, żeby potem się już nie kręcić po szrotach/sklepach 

4 minuty temu, bratrolnika napisał:

Jak nie będziesz mógł znaleźć pojedynczych żył to kup np. OMY 3x2,5 i z niego wydlub poszczególne żyły. Jak chcesz to przedzwonie jutro do znajomków na złom i zapytam o przekaźniki, chcesz?

Do 2.5 jeszcze są, ale już większych ciężko.  Jak tak na szybko szukam, to na allegro np jeden koleś ma tylko 6. Swoją drogą pisze, że przewód 6, a w opisie że średnica z izolacja 5.5.. 

A co do złomu to jakby mogli wysłać, to jakieś dobre pewnie ze bym wziął :)

bratrolnika    9098
11 minut temu, stempos1980 napisał:

Brat tylko nieraz na złomie chcą więcej jak za nowy

Nie ode mnie. Powiedzmy że czasem u nich dorabiam, więc i cen mi nie wywinduja

10 minut temu, daron64 napisał:

Do 2.5 jeszcze są, ale już większych ciężko.  Jak tak na szybko szukam, to na allegro np jeden koleś ma tylko 6. Swoją drogą pisze, że przewód 6, a w opisie że średnica z izolacja 5.5.. 

Ale średnica przewodu nijak ma się do przekroju, a ten jest podawany w mm2

Wysłać oczywiście że by wysłali, podaj mi jakie i ile, to jutro zagadam i dam znać

daron64    1179

Przekaźniki 541, a z 5 szt, a jak za grosze to i 10,beda leżeć czekać kolejnych remontow

daron64    1179

Ciężko mi powiedzieć ile mogą chcieć i jakie mają. Najtańsze nowe koło 5zl, elmoty 7-15,wiec odpowiednio mniej.

Albo inaczej - za 5 dych ile wejdzie, chyba że naprawdę tanio by mieli, to 10szt. :)

35 minut temu, wini napisał:

Dzięki, już pacze 

soltys48    6036
9 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Punkt widzenia zależy od punktu .... Nie szukałem. Sama wyskoczyła na główną jak tamta poprzednia. Potem już z ciekawości sprawdziłem czy jest tego więcej. Nie mój typ. 

Tomek bez złośliwości to było z mojej strony, z babą źle bez niej jeszcze gorzej

igor10246    111
1 godzinę temu, daron64 napisał:

przewody w hurtowni elektrycznej, ja kupowałem 100m OLY 3X2,5 i z tego wyciągnąłem do instalacji ciągnikowej a z reszty przedłużacze porobiłem i jeszcze z 20m leży na czarną godzinę a to koszt 120 do 180 zł zależy jaka powłoka zewnętrzna i to do dostania w każdej hurtowni elektrzynej i barketach budowlanych typu Castorama 

5 godzin temu, BusteR napisał:

fajne koła  z przodu

1 godzinę temu, daron64 napisał:

Podziękował :)

Właśnie jak jestem uziemieniem, to chciałem to wszystko pozamawiac, żeby potem się już nie kręcić po szrotach/sklepach 

przewody zawsze się podaję o powierzchni  przekroju materiału przewodzącego 

robiłem typu  10mm2 z alternatora do mufy z bezpiecznikiem 40A a z niego wyjście na 12 przewodów 2,5mm2 do bezpieczników a z bezpieczników na przełączniki czy co tam się się podoba ( ja mam instalacje na włącznikach wsówanych do 10A i to mi wystarczy i zabezpieczenia zawsze moc + 10% I pierwsza wyższa od tego wartość bezpiecznika czyli mamy 120 watt dzielimy przez 12 bo tyle Volt w instalacji I wychodzi 10A + 10% z tego czyli 11 ale bezpiecznik dajemy 15

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

tomo12    122

https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-john-deere-2000l-21m-nie-hardi-krakowiak-pilmet-CID757-IDyBB8u.html Użytkuje ktoś taki opryskiwacz i mógłby się podzielić opinią na ich temat?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro, ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert, jak i sprzedających.
      Kontynuujemy temat: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/278578-znalezione-na-allegro-i-nie-tylko-2019/
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert jak i sprzedających.
    • Przez Damiano100
      Mam mały problem ze skuterem do 30 km/h rozpedza sie normalnie a po przekroczeniu tej prędkości traci moc.Skuter to dwusów.Co może być przyczyną?
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj