Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daron64    4237
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, kopin napisał:

 uważam ze to głupia gadka z niedoje....ania

Nie wiem, czy masz babe, ale jak ja swojej, po tym jak strzelilaby focha, bym powiedział, że jest niedojebana, to by mnie po uzebieniu musieli identyfikować  

Edytowano przez daron64
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3788

nie wiem ile ty masz lat że gadasz takie głupoty,nie wiesz że nie wszystko sie swojej babie mówi? łącznie z PIN-em do konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4237
5 minut temu, kopin napisał:

nie wiem ile ty masz lat że gadasz takie głupoty,nie wiesz że nie wszystko sie swojej babie mówi? łącznie z PIN-em do konta?

Yhy czyli klasyczny przykład cwaniakowania przed kumplami, a w domu grzecznie pod pantofelkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3788

stary żołądek to  do wielu rzeczy przyzwyczajony,jak ja takie mieszanki robiłem to wielu z was albo cyca albo kaszkę smoktało ;-)))

2 minuty temu, sumek666 napisał:

@kopin widzę eliksir z piwa i mleka przestał działać 🤔🍼🍺

 

1 minutę temu, daron64 napisał:

Yhy czyli klasyczny przykład cwaniakowania przed kumplami, a w domu grzecznie pod pantofelkiem 

a kto tu ostatnio pisał o tym jak historie z ogłoszeniami o panienkach wykasować?

wszyscy srają po nogach przed swoimi babami ale każdy cwaniakuje

a prawda jest taka że większość czegoś babie nie gada nie z tego powodu że sie jej boi tylko dlatego żeby nie słuchać tego smecenia 😉

Ten jak farby nalał do pistoletu to skończył malować jak  farba we wiadrze sie skończyła 😉

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-transport-CID757-IDyhlpb.html#cc4260cbdf;promoted

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
Napisano (edytowany)

Kopin u nas w żargonie młodzieżowym Foch to fachowa obróbka ch-ja 

Edytowano przez stempos1980
Poprawa postu
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3788

to by mi pochlebiało bo by znaczyło że nie siedzę z d*pą na forum od rana do nocy nie mając nic innego do roboty,no ale ja mam jeszcze zwierzaki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Askis    1

Witajcie mam do kupienia ursusa 902 tyle że z przednim napędem i silnikiem 6 cylindrowym i pytanie  czy normalnie mogę się poruszać po drogach? Nie będzie problemu przy przeglądzie albo kontroli policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4237

A myślisz, że przeciętny policjant odrozni 902 id 1214? Jak numery będą się zgadzać, to myślę, że przyjdzie. Tzn z policją. Z przeglądem nie wiem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19662
25 minut temu, Askis napisał:

Witajcie mam do kupienia ursusa 902 tyle że z przednim napędem i silnikiem 6 cylindrowym i pytanie  czy normalnie mogę się poruszać po drogach? Nie będzie problemu przy przeglądzie albo kontroli policji?

Silnik rzecz wymienna....

Koleżanka miała takei coś i to nieświadomie dopiero przy sprzedaży handlarz ją uświadomił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Agrest napisał:

Może i nie brzydka, ale ta cena to nieporozumienie za d47

A naklejkow i swiatelkow jak na hinduskich ciężarówkach...

I jeszcze jedno-jak przy niej otworzyć tylna burtę?

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
9 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

dobrze ich podsumował "miotły mogą robić a nie fendy naprawiać"

 

Rolnik to typowy wieśniak. Po co mu wiedzieć że ma 100bar na wstecznym jak i tak nie wie o co chodzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360
Dnia 3.02.2019 o 23:28, Thomas2135 napisał:

@Esab200 temat dla Ciebie. 

Sorry że  się  nie  pokazuje  na AF ale  zgubiłem smartfona  i nie  mam telefonu  i rzadko mnie  tu teraz  widać.  

Chciałem  wami  zrobić  parę  pięknych  zdjęć  z akcji  .. Wywóz  obornika  z kurnika 2019 .. Ale  podczas  tej  akcji  zgubiłem telefon  i nici  z fotek. 

Pozdrawiam

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3788

czyli teraz z fotek gówno wyszło ? 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
8 minut temu, Esab200 napisał:

Sorry że  się  nie  pokazuje  na AF ale  zgubiłem smartfona  i nie  mam telefonu  i rzadko mnie  tu teraz  widać.  

Chciałem  wami  zrobić  parę  pięknych  zdjęć  z akcji  .. Wywóz  obornika  z kurnika 2019 .. Ale  podczas  tej  akcji  zgubiłem telefon  i nici  z fotek. 

Pozdrawiam

to gówno wrzuć na sita od TMR i powinien sie znaleźć chyba że już dostał adapterem  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360
1 minutę temu, konteno napisał:

to gówno wrzuć na sita od TMR i powinien sie znaleźć chyba że już dostał adapterem  

Podejrzewam  że  telefon  na fermie  został. Tak  że  gówno zostawię  w spokoju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3788

tylko nie dzwoń po nocach do kur bo żona żle zrozumie gdzie dzwonisz i będzie wp***dol

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
8 minut temu, kopin napisał:

czyli teraz z fotek gówno wyszło ? 😉

Nie wiem co w tym śmiesznego, że kilka stówek zgubił. No śmieszne, że ha ha.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3788

sumek weż obie ręce za plecy ,tak nisko i wyciągnij ten kołek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj