News

Polecane posty

griga    595

https://www.olx.pl/oferta/kuhn-zsb-900-okazja-CID757-IDyiCAS.html Rozsadna cena

KlimekPL    339

Więcej jak 1000zł nie jest warta i to w stanie perfekt. A ta ze zdjęcia to 500zł by mi było szkoda. Poszukaj se pan ciężkich bron spiętych z wałami strunowymi  i będzie git robota.

Gość konteno   
Gość konteno
Przed chwilą, Marecki2922 napisał:

Waga x 1,5 zł.  , na złomie mogłem taką kupić za 500 zł ale złomiarz znajomy i mówi po .uj ci te badziewie więc odpuściłem

samą przekładnie by może jeszcze do rozsiewacza wahadłowego by wykorzystał byle skrzynia nawozowa z jednym zsypem była 

Marecki2922    266

Zajrzałem dzisiaj z ciekawości na OLX do słynnej ramy z sowieckiego rozrzutnika , AF jednak działa wyświetleń nabiliśmy 13757 :D:D

Edytowano przez Marecki2922

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

ACoCieTo    66

Co wy wszyscy macie z tym 1,50/kg :S Kombajny i inne maszyny pewnie też za tyle kupujecie a potem połowa zboża na polu. Maszyna jest warta tyle ile ktoś jest w stanie za nią dać ;)

sumek666    3615
3 minuty temu, ACoCieTo napisał:

Co wy wszyscy macie z tym 1,50/kg :S Kombajny i inne maszyny pewnie też za tyle kupujecie a potem połowa zboża na polu. Maszyna jest warta tyle ile ktoś jest w stanie za nią dać ;)

kij o szczotki połknąłeś? :)

1 godzinę temu, konteno napisał:

samą przekładnie by może jeszcze do rozsiewacza wahadłowego by wykorzystał byle skrzynia nawozowa z jednym zsypem była 

co to jest rozsiewacz wahadłowy? @Esab200 coś takiego grzebał ale nie wyjaśnił :/ 

Marecki2922    266

TO taki co waha się siać czy może nie siać :D

Ja za kombajn płaciłem po 15 zł za kg 

• Haha 1

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

bratrolnika    9137
13 minut temu, Marecki2922 napisał:

Zajrzałem dzisiaj z ciekawości na OLX do słynnej ramy z sowieckiego rozrzutnika , AF jednak działa wyświetleń nabiliśmy 13757 :D:D

Ja mam ją w obserwowanych, ale dziś czy wczoraj z ceny zszedł, na 2800, jeszcze z dwa tygodnie i do poczatkowych 2500 wróci

kizak    252

Jak u mnie komentują,to taki latający psi k....

10 minut temu, sumek666 napisał:

:)

co to jest rozsiewacz wahadłowy? @Esab200 coś takiego grzebał ale nie wyjaśnił :/ 

Esab200    209
19 minut temu, sumek666 napisał:

kij o szczotki połknąłeś? :)

To maszyny awaria jest 😛

Po mojemu tragedia taki typ rozsiewacza. 

Esab200    209

Pośród tylu minusów co ta maszyna posiada ma jeden mocny + a mianowicie równo sieje

• Like 1

Agrest    5453

Mam mniejszego brata i jest to bardzo prosty i dobry sprzęt.

Mają całą gamę końcówek do wysiewu jak i różną szerokość rozsiewu 

Gość konteno   
Gość konteno

przekładnia od brony chyba zbyt masywna do tego rozsiewacza a dorobić też nie prosta sprawa ,może napęd schumachera by podszedł 

jacus    406
Dnia 20.01.2019 o 19:58, Bananek napisał:

a slyszales o kablu od prodziża?

to bardzo pomocny kabel- pasuje do grzalki w bloku zetora, bez niego trudno zapalic zimowa pora...

ja tez jestem leworeczny przy nozu,natomiast nozyczkami operuje prawa . widly,lopata,mlotek ,siekiera,klucze-prawie bez roznicy ktora reka

buk, humor ,seks ,rokendrol.

stempos1980    764

U kolegi w pracy mieli ciągany vicon do wapna z rękawem to bardzo go chwalili. Rcw to bardzo blado wypadł przy nim

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro, ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert, jak i sprzedających.
      Kontynuujemy temat: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/278578-znalezione-na-allegro-i-nie-tylko-2019/
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert jak i sprzedających.
    • Przez Damiano100
      Mam mały problem ze skuterem do 30 km/h rozpedza sie normalnie a po przekroczeniu tej prędkości traci moc.Skuter to dwusów.Co może być przyczyną?
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj