Polecane posty

matisz    98

Nie bedzie to kto wie jak znowu gleboko bo zamierzam na ok 40-45cm jechac bo orze na ok 25cm wiec zeby tylko podeszwe ruszyc, no i zeby to moja maszina 360 to pociagneła.

Bananek    13078
a ja na twoim miejscu bym sie pobawil i uspawal takiego gruberka. pojdzie to pojdzie w ziemie. a jak nie to nic nie tracisz. provz czasu.

Agrest    16218
23 godziny temu, Agrest napisał:

Ogólnie te złączki są bardzo szczelne i tam brud nie dochodzi, więc połączenie po kablu  powinno być pewne o ile gdzieś po drodze nie przecięty.

Masa to chyba już z samego połączenia gwintem jest?

Sam się nie wykręcił ale jak ktoś grzebał  to może za mało wkręcił.

@Bananek w swoim landini masz taki sam czujnik i w tym miejscu tj. Za rozdzielaczem hydrauliki pod bankiem?

Wprowadziłem w błąd.

Okazało się że  to czujnik wysokości położenia ramion.

4 godziny temu, bratrolnika napisał:

Nie wierz w to że handlarz jak go ściągnął tou do skrzyni nie zajrzał. Gwarantuję ci że zajrzał, i jest tam niezła sieczka, i nie opłaca się robić, dlatego szuka frajera który myśli że traktor za pół darmo kupi i skrzynie za 3tys.zl się naprawi...

Sprzedany.

Nie przyjrzałem się ale był raczej na rewersie mechanicznym, a to chyba jedna z prostszych skrzyń. Pewnie 12x12. Jak jechał do przodu to wydaje mi się że  koła przekładni nie powinny być uszkodzone tylko coś z rewersem. I mogło tak być że i 3 tyś. by styknęło.

Agrest    16218

Nie, nie mogę znależć czujnika. Posiłkuję się schematami z netu i wiadomością od mechanika i ni hu hu. W proponowanych miejscach go nie ma.

Jest coś przy prawym kole ale trzeba demontowac mechanizm hamulca, a z tym trochę roboty, więc nie ruszam jak nie mam pewności.

daron64    2942
8 godzin temu, stempos1980 napisał:

Bo niekturzy ludzie nie umieją używać muzgu i dlatego tak jest i 6 stuwek droższy kombajn

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-case-jx95-CID757-IDxXbpv.html-ciekawe ile naprawa takiej skrzyni. Jak by to tylko to cena nawet nawet na moje rozumowanie 

Tylko, Twoim zdaniem, kto w opisanej sytuacji nie umiał używać mózgu? 

3 godziny temu, bratrolnika napisał:

Nie wierz w to że handlarz jak go ściągnął tou do skrzyni nie zajrzał. Gwarantuję ci że zajrzał, i jest tam niezła sieczka, i nie opłaca się robić, dlatego szuka frajera który myśli że traktor za pół darmo kupi i skrzynie za 3tys.zl się naprawi...

Też nie wierze, ze ktoś się nie zorientował ile to może kosztować i jeśliby naprawdę tak małe koszta były, to nie zrobiłby tego sam i nie skasował odpowiednio wiecej. 

Agrest    16218

Z drugiej strony nie wiadomo za ile kupił. Może ma swoją określoną marżę i woli sprzedać szybko.

daron64    2942

Możemy sobie pogdybac  jedynie. A może jeden z niewielu uczciwych to był akurat?  :)

izydor6280    1017
23 godziny temu, bratrolnika napisał:

A jak tam twoja przeróbka, bo chyba też na 4p swapujesz?

jestem na etapie poszukiwania dobrego silnika w rozsądnej cenie , nie spieszy mi się więc może coś się trafi w następnym roku

• Thanks 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

stempos1980    5295
46 minut temu, daron64 napisał:

Tylko, Twoim zdaniem, kto w opisanej sytuacji nie umiał używać mózgu? 

W tej sytuacji to ta babka nieumiała użyć mózgu nie ty. 

Edytowano przez stempos1980
Poprawa postu

griga    859
20 minut temu, kuba277 napisał:

Opryskiwacz jak dla Mnie nie spełnia podstawowych wymagań jesli idzie o codzienną obsługę. Za takie pieniążki lepiej kupić pilmeta 412. Dawno temu miałem takiego i największa zaleta to bardzo niska waga. Ale są też minusy, regulacja lanc przez podnoszenie i przykręcanie śrub. Brak stabilizacji. Nadaje sie na jakieś użytki zielone pole golfowe itp

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tosztopolok
      Witam zastanawiam sie nad takim zaczepem do Claasa, Claas robi w transporcie ziemi tandem miedema hst120 myślę, że cała przyczepa z ziemią waży coś koło 18/20t, czy taki zaczep wytrzyma nacisk dyszla z ładunkiem? czy lepiej nie ryzykować

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez silver2004
      Witam serdecznie wszystkich chciałbym zadać pytanie jak zacząć na sam początek swoją historię ze sprowadzaniem maszyn z zagranicy?Prosił bym o jakieś cenne rady? 
    • Przez yacenty
      Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro, ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.
      Wymieniamy się opiniami na temat ofert, jak i sprzedających.
      Kontynuujemy temat: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/278578-znalezione-na-allegro-i-nie-tylko-2019/
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj