Skocz do zawartości

Polecane posty

soltys48    315

Handlarz wyprzedałem tego bizona w środę koło Margonina jak jechałem na Słupcę, 

w drodze powrotnej mijaliśmy się w samym Gnieźnie.Heder z wózkiem jechał na aucie-jeszcze z kumplem zastanawialiśmy się kto kupuje stół do kombajnu bez sieczkarni???

Januszek76    0

Tak ale ten nie ma promocji ma normalną cenę tylko chce 8 000 zaliczki na przywiezionie ciągnika. Jest on żekomo w Francji ! Myślę że to też oszust !

lukbold    399

ciekawe że w fabryce kulki szybkozłaczy hydrauliki malują i filtry paliwa... felgi od środka jakimś dziwnym trafem faktycznie są oryginalne a reszta malowane...ot taki to oryginał.... gościu nieźle w łeb się walnął z tą cena

Edytowano przez lukbold

tomek73    186

Filtr paliwa też mnie zastanawia, ale reszta to w 100% oryginał, nie malowany.Tak kiedyś malowali że szybko złończa  były w środku pomalowane.

simson2812    356

Jeżeli lance są z kwasówki tak jak pisze to sprzedać to na złom to wyjdzie więcej niż cena opryskiwacza :)

URSUS16    245

@Rolnik2517 Miałem dwie oferty bliskie 30 tyś, ale nie sprzedałem i nie będę go sprzedawał. Cztery ciagniki muszą być.

pawel885    376

Jak się wsadzi w ciągnik typu c 360 więcej pieniędzy niż jego wartość rynkowa to albo dożywocie albo w plecy kilka/kilkanaście tys, nie ma się co dziwić, kto się wróblem urodził ten orłem nie umrze.... Ten 3p za 52tys może pójdzie za połowę do jakiegoś fana marki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się