Skocz do zawartości

Polecane posty

weksel    107

wentylator zasysa ogrzane powietrze przez tłumik ale trochę lipne bo w zimie to wielkiej temperatury nie ma,chyba ze w ciężkiej robocie jesienią

konteno    1065

Panowie, wiecie może gdzie można kupić przez internet szczotki do silników elektrycznych?

ale gdziekolwiek czy alledrogo? ja kupuję na miejscu u tego gościa bo mam dość blisko http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=22117072&order=p&string=szczotki+w%C4%99glowe&search_scope=userItems-22117072&bmatch=seng-v10-p-sm-isqm-3-o-0113

• Like 1

PolskaMocUrsus    173

@kontento Gdziekolwiek ;) Znalazłem jakąś stronke, ale ceny takie że pożal sie Boże  <_<

Przy okazji dzięki za linka do aukcji :)

Edytowano przez PolskaMocUrsus

tomek73    186

Ciekawe, czy skrzynia i most wytrzymają z takim silnikiem. :D

Znajomy założył podobny silnik do 4011 i skrzynie  dwa razy robił, mówi że nie wytrzymuję, za słaba. Posiada z 20 ha i ma jeszcze MF 90 km i mF 255 tak że ta 4011 nie ma przy czym dostać.

rolniku360    69

to jest ciągnik z przysłowiowych krzaków handlarz kupi wymaluje i wystawi za ponad 30 jak bym miał mało ha to jako główny za c360 w sam raz 

rolniku360    69

właśnie mf w tej mocy mają podobne wagi a co do tego ursusa są otwory na które na 99 % będą pasować obciążniki od poczciwej c360 albo zetorów więc bardzo duży plus 

Landfarmer    3542

To jest na 100% df bo sipmy nie miały koła poza maszyną tylko tak jakby wewnątrz tak to nazwę nagarniacz jest jak w df i do tego wałek sekcyjny i korba podstwaki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się