Skocz do zawartości

Polecane posty

matingus    107

tak z ciekawości się pytam bo jest tania i taką za rok może i kupie

Byłem w Orkowie mają tam te złomowisko z kombajnami ?

nie wiem czy złomowisko,rozbierają nie które kombajny na części.są i też nie złe sztuki,myślę że z 2ha tego placu jest.

Edytowano przez matingus

Rolnik2517    385

znaczy się Orchów

byłem tam dawno jak miałem jeszcze MF 487 stał taki model jak mój

ogólnie to jest tego trochę

Druber    5

Witajcie,wie ktoś może o kosiarce rotacyjnej Famarol/Mesko 165 w małopolsce ? Poszukuję :]

bodzio1108    79

Pana Krzykalaka (Aron) z Orchowa odradzam. Tyle tam tego złomu stoi, wszystko z Francji....a drogie że nawet głupi sie domyśli że ten złom nie jest wart swojej ceny 

To chandlarz blisko mnie ma pełno ciagników i pras a czasami tez inne maszyny wszystko wypicowane i podrobone na sprzedarz powiem ci ze jak obserwuje olx all otomoto od dobrzych 4 miesiecy w poszukiwaniu ciagnika to nie ma obrotu ciagle wystawia to samo jak chcesz to moge ci dać to kontakt do gości który sprowadza dość dobre maszyny wiadomo trzeba sprawdzić jak coś to priv ( p.s ten mój chandlarz jest niedaleko łasku)

akurat niedawno znajomy kupił Case'ya od tego gościa, narazie zadowolony  ;) ten Twój 'c'handlarz niedaleko łasku sprowadzający dość dobre maszyny to niejaki Dariusz W?? Jak tak to gratuluje  :D

Edytowano przez bodzio1108

damianos95    52

Pana Krzykalaka (Aron) z Orchowa odradzam. Tyle tam tego złomu stoi, wszystko z Francji....a drogie że nawet głupi sie domyśli że ten złom nie jest wart swojej ceny 

akurat niedawno znajomy kupił Case'ya od tego gościa, narazie zadowolony  ;) ten Twój 'c'handlarz niedaleko łasku sprowadzający dość dobre maszyny to niejaki Dariusz W?? Jak tak to gratuluje  :D

NIe nie chodzi o tego Pana.

Ten mój chandlarz to blisko Radomska sie znajduje

A możesz powiedzieć skad ten Dariusz W bo nie kojarze może byc na priva

URSUS16    245

@Rolnik2517 kupiłem od niego obciążniki do mf. Ogólnie to towar ma różny. W zeszłym tygodniu byłem oglądać zgrabiarke krone. Miała nie być spawana, a była i to poważnie. Przy mnie ładowali prase claas rolland 46 o ile dobrze pamietam. Była w ładnym stanie. Tej hestonce sie nie przygladałem. Facet ciezki w negocjacjach, ale sie dorobił już chyba bo chata odwalona, fury też nie byle jakie. Twierdzi, że handlarz jakiś bierze od niego maszyny wiec nie wystawia

wojtal24    164

NIe nie chodzi o tego Pana.

Ten mój chandlarz to blisko Radomska sie znajduje

A możesz powiedzieć skad ten Dariusz W bo nie kojarze może byc na priva

Jeżeli mówicie o tym gościu z Bocianichy Dariuszu Wojciechowskim to ja kupiłem od niego 5 lat temu zetora i jestem bardzo zadowolony 

szmergiel    195

troche juz przerobil  i to w 1 rok :o ihttp://olx.pl/oferta/zetor-major-80-CID757-IDaeWDH.html#4eaa8e3528 to przyklad ile mogą mieć używane maszyny przebiegu.

zanim cos napiszesz czlowieku to troche pomysl,to nie boli bo wstyd sobie robisz. ten zetor ma 311godzin wystaczy popatrzec na licznik ,nawet dzwonic nie trzeba.ba nawet mylec zabardzo nie trzeba

tomek73    185

A Zetor  bije 100 w  godzinach, nie spotkałem się z takim czymś, według mnie 10 i koniec. Jak dla mnie to ma 3115,5 godziny. Według mnie między 5 jest kropka.

Niech ktoś napiszę kto mam Majorka jak on bije godziny ?

zetorki12    1932

Odwiedź okulistę ,albo przetrzyj sobie ekran B) .311.55 Mh takie cóś tam widać :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się