Polecane posty

pawlus224    2624
Dnia 16.01.2018 o 16:37, robert123farmer napisał:

Panowie sprawa z innej beczki, liczę że znajdę tutaj jakąś poradę.  Mam przyczepkę samchodową tj . ma mój dziadek który nie żyje 8 lat i niestety cała dokumentacja została na niego- w takim przypadku nie można jej opłacić i normalnie użytkować. Do tej pory nie była mi zbytnio potrzebna ale jednak od wiosny będę jej potrzebował. Czy jest jakaś szansa aby legalnie lub i nie tą sprawę załatwić? Jeśli ma któś jakiś pomysł? 

Przez sąd nie chce mi się bawić bo to dodatkowe koszta a wtedy wolę już kupić jakąś nową

Pytalem kiedys prawnika a mam identyczną sytuacje tylko z c-330 to mowil ze to banal i koszt zamyka się w 50 zl - z tego co pamietam dzieci dziadka musza się na pismie zrzec na twoja korzysc tej przyczepki i jakas formalnosc w sadzie tez sie musi odbyc . wiec popytaj prawnikow , jest pare takich ktorzy udzielaja porad prawnych zacdarmo np w tygodniku poradniku rolniczym .

 

Co do wysylki to proponuje zapytac na poczcie , rok temu wysylalem maske od c-328 za 50 zl ,pol roku temu opony 16 tez w niespelna 50 zl wiec na pewno sie da :)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

tak nawet taką pracowałem , podobna do Polskiej Jagny

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83
2 minuty temu, farmtrac8244 napisał:

40,000 max można dać  ciagnik 27 lat 70000 mądrze

Moim zdaniem max 30 000 i to jeszcze pod warunkiem że jest w dobrym stanie a tak to 25 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrobelek02    11
https://www.olx.pl/oferta/ciele-jalowka-cieleta-CID757-IDrpREJ.html co sadzicie? wiadomo ze nie 100% lm tylko MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565
17 minut temu, kedziorek napisał:

Moim zdaniem max 30 000 i to jeszcze pod warunkiem że jest w dobrym stanie a tak to 25 000.

Nie przesadzajcie ;) Nikt wam nie odda tego ciągnika w cenie 60tki bo teraz tyle ludzie się za nie cenią ;) Sprzęt na swoje lata dosyć dobry , tylko nie za tą cenę ;)

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

To, że ktoś tyle za 60tke chce, nie znaczy że dostanie. 10-15tysi można za te wyjce brać. W moim rejonie za 912 jak ktoś wyskoczy 20tys. to go śmiechem zabiją, a starą 385 kupisz taniej niż ciapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Moją opinię opieram na obserwacji, jak się pojawi 914 w cenie do 30 000 to po jakimś czasie ktoś ją kupi, w cenie 25 000 to moment i nie ma, jeśli jest droższa niż 30 000 to ogłoszenie wisi i wisi.

A C-360 to jak kolega wyżej pisał 10-15 ale szczerze to 15 już chyba ciężko dostać. A że ludzie się cenią... sprzęt jest wart tyle ile chce za niego dać kupiec, ja też chciałbym sprzedawać żyto na młynie po 800 ale muszę sprzedać za tyle ile dają albo niech leży aż zgnije. Tak samo traktor, sprzedajemy za cenę kupca albo stoi aż się rozleci. Pomijam przypadki typu daje 10 000 za 912 i rano po nią jestem....

Bądźmy szczerzy to są już jednak stare i wyrobione traktory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tak są stare i wyrobione ale ( pewnie za to mnie tu zlinczujecie) jak się coś spier... to wsiadam w auto do sklepu część za 20-200 zł i chodzi a w nowszych i zachodnich ręce opadają jak serwis rachunek wystawi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

ja mam same  zagraniczne i jak coś pierdyknie a zdarza sie to stosunkowo rzadko w siadam w samochód jadę 9km kupuję wiekszość rzeczy a jak niema to do 36 h i mam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565
11 minut temu, szczypka napisał:

tak są stare i wyrobione ale ( pewnie za to mnie tu zlinczujecie) jak się coś spier... to wsiadam w auto do sklepu część za 20-200 zł i chodzi a w nowszych i zachodnich ręce opadają jak serwis rachunek wystawi 

Robiłem pompę wtryskową do 1014 - koszt z nowymi sekcjami 700zł śmieszne pieniądze  :) Do nowego perkinsa regeneracja 6 tyś - a czy ona dłużej wytrzyma ? No nie, nowa pompa potrafi czasem 200mth nie wytrzymać :) No ale droższe podobno lepsze :)

 

Co do cen c-360 to w 2015r. sprzedałem swoją za 27 tyś tylko że miała ładowacz ;)

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Jeśli chodzi Ci o tą pompe z 1014 to pisz na PW dam Ci numer, można mu wysłać kurierem i bardzo dobrze robi, przerobił w tej cenie też korektor dawki paliwa, i sprawdził wtryski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973

jaka to pompa z jakiego perkinsa ze regeneracja 6 tys ? nowa vp bosch 4tys  kosztuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Perkins 1104D 44T Pompa delphi Koszt nowej 13 tyś :)

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973
2 minuty temu, Ursusc385 napisał:

Perkins 1104D 44T  Koszt nowej 13 tyś :)

to juz CR czyli pompa wysokiego cisnienia, taka ma juz niewiele wspolnego z pompą sekcyjną czy rotacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Żadna CR, zwykła rotacyjna pompa, w której urywa się często głowiczka i są jaja :)

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj