Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hardkor113    635
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Hardkor gość ma ceny trochę z kosmosu. Jak szukałem swojego siewnika dwa lata temu to większość tego sprzętu miał już powystawiane w ogłoszeniach.

Ja już przestaje patrzyć na kasę byłem oglądać amazone w dobrych pieniądzach to kompletny szrot a nie sztuka kupić,sztuka kupić dobre.

A po za tym to maszyny takie w miarę czy nie ma sensu jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19549
3 godziny temu, farmtrac8244 napisał:

przecież on drożej niż nówka

@jahooo jeśli sienie mylę ta hassia jest made in polska

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Zawsze myślałem , że poziomu zenitu nie da się przekroczyć,  a jednak się myliłem...


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635

Do polskiego nie jestem przekonany to raz,dwa c-360 nie podniesie mi tego,a trzy w przyszłości planuje do kupic uprawowo siewny a ciągnik 110km podejrzewam nie da sobie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1439

Mało wdziałeś :)

 

Co do filmu- agregat zawieszany talerzowy+ packer+ polonez 4m, ma co Johny dźwigać :) 

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

spróbuj znależć jakieś aktualne ogłoszenie z tej miejscowości i zadzwonić-to chyba wieś to ludzie się znają i może ktoś podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

www.olx.pl/oferta/10-promocja-talerzowka-brona-talerzowa-2-7m-4x6-talerz-510mm-warynsk-CID757-IDbhFrL.html#e80f69593b;promoted co o niej myślicie zastanawiam się nad zakupem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj